جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران:

کشور در مسیر رشد علمی قرار گرفته است

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران، گفت: امروز در مسیر رشد علمی قرار گرفتیم و کشور به واسطه همین موضوع قدرت بافته است،همه این نتایج را مرهون جهادگران علمی کشور هستیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران، سردار احمد برسلانی در جشنواره جهادگران علم و فناوری مازندران، اظهار کرد: تلاش نخبگان مانند جهاد در راه خداوند است.

وی تصریح کرد: این جهاد برگرفته از فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس است، رزمندگان در دوران دفاع مقدس در برابر دشمنان انقلاب اسلامی ایستادگی کردند، امروز نخبگان در سنگر علم و دانش برای اعتلای ایران اسلامی ایران تلاش می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران، با اشاره به فعالیت‌های بسیج در مقاطع مختلف، اظهار کرد: بسیج تلاش هماهنگ و منسجم برای رسیدن به یک امر مقدس و بسیار خوب تلقی می‌شود که امروز در ایران اسلامی شاهد نتایج مطلوب تاسیس بسیج هستیم.

وی اضافه کرد: تفکر و اندیشه بسیج برگرفته از فرهنگ، معنویت، ایثار و اتکال به خداوند متعال است که همه نخبگان بسیجی این شاخصه را دارند.

برسلانی خاطر نشان کرد: بسیج در تشکیل و شروع انقلاب نقش بسیار برجسته‌ای داشته است،ایجاد توده‌های میلیونی برای مقابله با کفر و استکبار نخستین گامی بوده است که بسیج در کشور برداشته است.

وی اضافه کرد: بسیج رژیم طاغوتی را ساقط و انقلاب اسلامی را شکل داده و در مقطع بعدی سازمان دهی بسیجی از اقدامات اثرگذار امام راحل بوده است و بعد از آن بسیج نقش بسیار اثرگذاری در خنثی سازی نقشه‌های شوم دشمنان انقلاب اسلامی را ایفا کرده است.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران،در ادامه به فعالیت سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران،اضافه کرد: نخبگان بسیجی استان مازندران در حال حاضر در سنگر علم تلاش می‌کنند در جنگ اقتصادی نقش مناسبی ایفا کرده و در سنگر علم با تفکر و نگاه بسیجی برای حفظ انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند.

برسلانی با اعلام اینکه بعد از دوران دفاع مقدس، عده‌ای فکر می‌کردند که کارکرد بسیج به اتمام رسیده است،افزود: با درایت مقام معظم رهبری بسیج اقشار در کشور شکل گرفته است و معظم له تاکید داشتند که بسیج باید در کشور فعالیت داشته باشد و حتی فراتر از دوران دفاع مقدس به تلاش خویش برای پویایی نظام اسلامی ادامه دهد.

برسلانی به چالش‌های که دشمنان اسلامی برای انقلاب اسلامی ایران در مقاطع مختلف ایجاد کردند، گفت: فتنه سال 88 از جمله اقدامات ضد انقلاب اسلامی ایران بود که با روشنگری‌های مقام معظم رهبری و حضور آگاهانه بسیجیان گام‌های مناسبی برای حفظ کشور برداشته شده و این فتنه در 9 دی ماه خاموش شده است.

وی اضافه کرد: ابتکار و خلاقیت امام راحل و نگاه مدبرانه مقام معظم رهبری بسیج نقش ملی خویش را به یادگار گذاشته و تاریخ ساز شده است.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران به فعالیت بسیج در جبهه مقاومت اشاره کرد و افزود: در زمانی که معاندین به دنبال حذف این جبهه بودند و داعش و عوامل آن به 20 کیلومتری کاخ بشار اسد رسیده بودند اما رهبر معظم انقلاب اسلامی با تدابیر حکیمانه خودشان به حاج حسین همدانی امر کردند که شما ماموریت دارید در این کشور حضور پیدا کنید و دلیل انتخاب ایشان نقش بسیار اثرگذاری در خنثی سازی فتنه 88 داشتند که ایشان با تشکیل بسیج مردمی کشور در حال سقوط سوریه را نجات داده و از استان مازندران بسیجیان زیادی حضور پیدا کردند که خرمشهرهای دیگری در سوریه فتح شده است.

وی با اعلام اینکه این اقدامات اتفاقات بسیار بزرگی است که حاصل تفکر بسیجی و جهادی ما در عرصه امنیت است، گفت:همه تلاش‌ها برای این است که انقلاب اسلامی ایران که بعد از 1400 تحویل مردم ما شده و در حفظ و نگهداری آن گام برداریم.

برسلانی اضافه کرد: نخبگان و جهادگران تلاش می‌کنند با همه ظرفیت‌های علمی در جنگ اقتصادی مقابل دشمنان ما ایستادگی کنند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران به فعالیت‌های علمی نخبگان در کشور اشاره کرد و افزود: امروز در مسیر رشد علمی قرار گرفتیم و کشور به واسطه همین موضوع قدرت بافته است،همه این نتایج را مرهون جهادگران علمی کشور هستیم.

وی با اشاره به موفقیت‌های کشور در زمینه ساخت موشک و پهباد، گفت: به اذعان دشمنان ما در نقطه اوج ساخت این محصولات قرار گرفتیم و بازدارندگی بسیار مناسبی برای کشور ایجاد کرده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵:۰۹

شناسه خبر: 100350

مطالب مرتبط :
جهادگران علم و فناوری

فرمانده سپاه کربلای مازندران خبر داد

افتتاح دو مرکز رشد در سازمان بسیج علمی پژوهشی مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران از افتتاح دو مرکز رشد توسط سازمان بسیج علمی پژوهشی مازندران ویژه ایام الله دهه فجر خبر داد.

موذن ۲

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

پیشرفت‌های علمی استان مازندران را مدیون پژوهشگران هستیم/طرح‌های پژوهشی در راستای رفع نیازهای استان هدایت شود

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران، گفت: طرح‌های پژوهشی در راستای رفع نیازهای استان هدایت شود و از این طرح‌ها برای سیاست گذاری و اجرا استفاده شود.

بسیج علمی

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

۱۰۷ طرح برای حضور در جشنواره جهادگران علمی مازندران ارسال شد/ معرفی پنج طرح برتر جشنواره جهادگران علمی مازندران

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران با اعلام اینکه ۱۰۷ طرح برای حضور در جشنواره جهادگران علمی مازندران ارسال شده است، گفت: پنج طرح برتر جشنواره جهادگران علمی مازندران از سوی داوران انتخاب شده است.

استاندار

حضور استاندار مازندران در غرفه جهادگران علمی مازندران

فعالیت سازمان بسیج علمی و پژوهشی در نمایشگاه اسوه مورد توجه حسینی پور استاندار مازندران قرار گرفته است.

سردار مسلمی

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

دستاوردهای سازمان بسیج علمی مورد تحصین حاضران در نمایشگاه قرار گرفت

فرمانده سپاه کربلای مازندران، گفت: دستاوردهای سازمان بسیج علمی و پژوهشی مورد تحصین بسیاری از بازدید کنندگان در نمایشگاه اسوه قرار گرفته است.

موذن ۲

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

روند فعالیت مدیران حوزه فناوری استان نیاز به بازنگری دارد/ نخستین مرکز نوآوری استان مازندران به بهره‌براری می‌رسد

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران، گفت: روند فعالیت مدیران حوزه فناوری استان مازندران نیاز به بازنگری داشته وانتظار داریم که استاندار مازندران در این زمینه ورود پیدا کند.

بسیج علمی

آغاز به کار غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در نمایشگاه اسوه/ بازدید فرمانده سپاه کربلای مازندران از غرفه‌های سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در نمایشگاه اسوه مربوط به بسیج در حسینه عاشقان کربلای مازندران با حضور بیش از ۴۰ نخبه و ۷۰ طرح فعالیتش را آغاز کرد.

موذن

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

چهاردهمین جشنواره جهادگران علمی مازندران برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران از برگزاری چهاردهمین جشنواره جهادگران علمی مازندران خبر داد

سردار مسلمی

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

حمایت از طرح‌های نخبگانی و علمی در دستور کار سپاه کربلای مازندران/ اقدامات اثرگذار بسیج علمی در حمایت از مخترعان جوان مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه یکی از رسالت‌های بسیج توسعه علم و فناوری است،گفت: معاونت علمی و پژوهشی سپاه کربلای مازندران طرح حمایت از نخبگان را به صورت ویژه در دستور کار خویش قرار دارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب