توانمندسازی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با اجرای طرح «صدف»

رئیس پارک علم و فناوری گلستان از اجرای طرح «صدف» با هدف توانمندسازی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی برای ورود به بازار کار خبر داد.

مهدی غفاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گلستان گفت: طرح صدف به منظور آمادهسازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و توانمندسازی فارغالتحصیلان دانشگاهی اجرا میشود.

 

رئیس پارک علم و فناوری گلستان افزود: طرح صدف از مرحله کشف استعدادها(خودشناسی) آغاز میشود و به پرورش استعدادها میرسد تا دانشجویان و فارغالتحصیلان به مهارتهای لازم برای ورود به بازار کار دست یابند.

 

وی تصریح کرد: در طرح صدف تمامی مهارتهای لازم برای ورود به بازار کار اعم از فنون مذاکره، نحوه ارتباطات و آمادهسازی رزومه و مدارک آموزش داده میشود، همچنین دانشجویان و فارغالتحصیلان با فرایندهای مراکز نوآوری، پارکها و کارخانههای نوآوری و مفاهیم تجاریسازی آشنا خواهند شد.

 

غفاری 6 آذر ماه 1400 را آخرین فرصت انجام فرآیند پیش‌ ثبت‌نام و شرکت در این طرح اعلام کرد و یادآور شد: علاقهمندان برای ثبتنام در طرح صدف به سایت www.b۲n.ir/e۷۹۰۸۳ مراجعه کنند.

 

 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷:۳۰

شناسه خبر: 100363

مطالب مرتبط :
بازدید از شرکت دانش بنیان راد الکتریک

نماینده مجلس:

پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد می تواند زمینه ساز اشتغالزایی شود

پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد می‌ تواند زمینه ‌ساز ایجاد اشتغال به ویژه برای تحصیلکردگان دانشگاهی این استان شده و به کاهش نرخ بیکاری در آن کمک بسزایی کند.

برگزاری سومین دوره طرح توانمندسازی صدف

با هدف آماده سازی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برای ورود به بازار کار؛

سومین دوره طرح توانمندسازی صدف برگزار می‌شود

سومین دوره طرح توانمندسازی صدف توسط پارک فناوری پردیس با همکاری شبکه فناوری و نوآوری ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

مهدی غفاری

کارخانه نوآوری گرگان در تیرماه به بهره‌برداری می رسد/ استقرار ۲۰ استارتاپ در کارخانه نوآوری گرگان

رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: پیش بینی ما این است که کارخانه نوآوری گرگان در تیرماه به بهره برداری برسد.

کار

علم و فناوری گزارش می دهد؛

از جدیدترین طرح اشتغال جوانان توسط دولت رونمایی شد / کاهش نرخ بیکاری دانش آموختگان دانشگاهی با طرح «کار صدف»+جزئیات

پرویز کرمی ، مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خبر از اجرای طرحی به نام « کار صدف » داد که فارغ التحصیلان و دانش آموختگان دانشگاهی می توانند با ثبت نام در این دوره، علاوه بر شرکت در کلاس عملی یادگیری فنون، به شرکت ها و مراکز برای اشتغال معرفی شوند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب