طرحی که موجب اشتغالزایی می شود باید حمایت شود

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: در آینده باید از طرح های حمایت شود که باعث کاهش مشکلات جامعه شده و این کار هوشمندانه ای است که باعث اشتغال زایی می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین دشتی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر در بازدید از نمایشگاه محصولات فناورانه سازمان علمی پژوهشی و فناوری در حسینیه عاشقان ثارالله گفت: بسیج در همه ابعاد  از جمله علمی پرچم را به دست گرفته و باعث شده تا ظرفیت های که تاکنون دیده نشده اند شناسایی و پرورش داده شوند و این اقدام خیلی مهم و بزرگ است که یک جوان با اطمینان ایده و محصول خود را ارائه دهد.

وی همچنین عنوان کرد: که امروز کار پژوهشی مورد تاکید مقام معظم رهبری است و سازمان علمی پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق(ع) این کار را انجام می دهد  بنابراین ما باید سراغ جوانان برویم و دست آنها را بگیریم  که الحمدلله  مجموعه علمی سپاه این کار را انجام می دهد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: در آینده باید از طرح های حمایت شود که باعث کاهش مشکلات جامعه شده و این کار هوشمندانه ای است که باعث اشتغال زایی می شود.

وی افزود: که ترکیب بین بسیج و علم یعنی ترکیب دین و علم  و ابن ایده باعث می شود تا نظریه غربی مبنی بر جدایی دین از علم بی اهمیت گردد و زمانی که بسیجی پرچم علم را بدست می گیرد تبیین کننده این موضوع است که بین علم و دین منافاتی وجود ندارد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰:۲۵

شناسه خبر: 100420

مطالب مرتبط :
سمیه دستیار

سمیه دستیار بانوی کارآفرین ایرانشهری به‌عنوان کارآفرین برتر روستایی استان نیز معرفی شد

یک بانوی ایرانشهری به‌عنوان کارآفرین برتر روستایی استان نیز معرفی شد

علی‌رغم همه محرومیت‌ها، توانستم روی پای خود بایستم و علاوه بر آموزش دویست بانوی مددجو، برای ده‌ها نفر اشتغال‌زایی کنم.

۱

کارهای علمی و جهادی در پایگاه/نمایشگاه اسوه در بوشهر برگزار شد

مسئول معاونت بسیج و محلات سپاه امام صادق(ع) گفت: با توجه منویات مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری فعالیت های متنوع و گسترده ای توسط بسیجیان انجام شده است و گام ها و فعالیت های مختلفی که در راستای پیشرفت و محرومیت زدایی در قالب کارهای علمی و جهادی در سطح پایگاه ها انجام شده است.

۱

به کار خود پایان داد:

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های نخبگان بسیجی استان کرمانشاه

همزمان با ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان کرمانشاه، نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های نخبگان بسیجی نیز افتتاح که پس از ۸ روز فعالیت، امروز به کارخود پایان داد.

عناوین روزهای هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۰ اعلام شد

عناوین روزهای هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۰ اعلام شد

در نشست تبیین برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری که با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم برگزار شد، تقویم زمانی و عناوین هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

تجلیل

در قاب دوربین خواهید دید:

روایت تصویری تجلیل از نخبگان بسیجی شهرستان جوانرود

مراسم تجلیل از برترین های علمی بسیج شهرستان جوانرود با حضور فرماندهی سپاه این شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

بازدید از شرکت دانش بنیان راد الکتریک

نماینده مجلس:

پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد می تواند زمینه ساز اشتغالزایی شود

پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد می‌ تواند زمینه ‌ساز ایجاد اشتغال به ویژه برای تحصیلکردگان دانشگاهی این استان شده و به کاهش نرخ بیکاری در آن کمک بسزایی کند.

​بازدید علمی ۱۸ دانش آموزطبسی ازکارخانه طاها فوم

به همت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه طبس برگزارشد

​بازدید علمی ۱۸ دانش آموزطبسی ازکارخانه طاها فوم

​۱۸ نفر ازدانش‌آموزان پایه پنجم مدرسه پسرانه سما این شهرستان از مراحل تولید یونولیت کارخانه طاها فوم بازدید کردند.

۶

بسیجی باید بدون ترس و ریاکاری پیش برود

رزمنده پیشکسوت عرصه ایثار و مقاومت گفت: در میدان نبرد هشت ساله دوران دفاع مقدس به جوانان اعتماد شد و خیلی از فرماندهان آن دوران جوانان بسیجی بودند که بدون ترس و ریاکاری و با شجاعتی مثال زدنی در مقابل دشمن ایستادگی کردند.

https://s۴.uupload.ir/files/۲۱۵۰۲۸۲۰-۱۳۸۹-۴۰۰f-bbb۸-۸۰d۱۷۷dc۸۵۳a_۰۵y۹.jpg

سیزدهمین جشنواده جهادگران استان بوشهر

سیزدهمین جشنواده جهادگران علم و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، صبح امروز در حسینیه عاشقان ثارالله با حضور مسئولین و مخترعین برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب