نشست چهارجانبه شرکت پیشگامان و معاونت علمی، پژوهشی و فناوری بسیج با پارک علم و فناوری و صندوق پژوهش خراسان شمالی

برگزاری نشست تقویت و توسعه همکاری های بسیج علمی و فناوری و پارک علم و فناوری در جهت هم سرمایه گذاری شرکت پیشگامان و صندوق پژوهش استان بر روی طرح ها و پروژه های فناوران استان

دکتر گرمه ای رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی در این نشست با ابراز خرسندی از به اشتراک گذاری ظرفیت های مجموعه بسیج و پارک عنوان کرد: امروز نیاز واقعی واحد های فناور، تسهیل گری و بومی سازی است.
گرمه ای در ادامه با بیان اینکه حمایت خالصانه و بلاعوض با نظارت و دقت به طرح های استانی از شرکت پیشگامان انتظار می رود بیان کرد: برای طرح های ورودی دوره های پیش رشد 6 تا 9 ماهه داریم که در این دوره فضای استقرار اشتراکی داده شده و به طرح های استانی برای ایجاد تیم مشاوره می دهیم.
محمدزاده معاون علمی، پژوهشی و فناوری بسیج خراسان شمالی در این جلسه گفت: با توجه به سرمایه گذاری 100 میلیاردی از طرف شرکت پیشگامان تهران می توانیم طرح هایی که مشترک هستند و طرح های پارک علم و فناور و همچنین صندوق پژوهش را حمایت کرده و دغدغه های مبتکران و نخبگان استان را به حداقل برسانیم.
خرسندی قائم مقام شرکت پیشگامان تهران بیان کرد: حاصل خروجی این سرمایه گذاری طرح هایی که نیازمند تجاری سازی هستند بوده و سعی بر این است که  بتوانیم از هر استان دو طرح داشته باشیم.
در ادامه اعلام نمود: هدف از سرمایه گذاری کمک به طرح ها می باشد.
در این جلسه قرار بر این شد که قراردادی فی ما بین این 4 جانبه تنظیم شده و هدف بر حمایت از طرح های استانی باشد.

 

 

انتهای پیام / سهیلا سعیدی

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰:۱۱

شناسه خبر: 100629

مطالب مرتبط :
معاون رئیس جمهور

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری شیروان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری شیروان به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع و با هزینه راه اندازی حدود ۲ میلیارد تومان توسط ستاری، معاون علمی و ناوری رئیس جمهور افتتاح گردید.

۱

تولید بیوگاز

تولید بیوگاز به روش بی هوازی با ضایعات آلی

کتاب یادگیری فناوری؛ مبانی، دیدگاه‌ها و تجربه‌ها

تازه های نشر در حوزه علم و فناوری

کتاب «یادگیری فناوری؛ مبانی، دیدگاه‌ها و تجربه‌ها» توسط مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی داروهای ضد میکروبی از سوی اداره انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان همدان معاونت تحقیقات و فناوری منتشر شد.

دکتر رحیمی

رئیس سازمان علمی، پژوهشی و فناور بسیج کشور:

یکی از کارهایی که بسیج علمی انجام می دهد متوازن سازی شرکتهای دانش بنیان در سطح کشور است.

براتی زاده

کارخانه آلومینای جاجرم و پرونده فساد مالی دیگر

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به خبر دستگیری یکی از مدیران میانی کارخانه آلومینای جاجرم به اتهام ارتکاب جرائم مالی، جزئیاتی از نحوه شکل گیری و بروز سوء جریان مالی در این کارخانه را تشریح کرد.

نخبه

نیاز ارتقا سطح کیفی دانشگاه‌ها؛

باوجود انبوهی از نخبه، نباید کشور با عقب‌ماندگی و مشکلات مواجه باشد

خیرخواه معاون مطالبه گری بسیج دانشجویی میبد با تاکید بر لزوم ارتقا سطح کیفی دانشگاه‌ها، گفت: باوجود انبوهی از نخبه، نباید کشور با عقب‌ماندگی و مشکلات مواجه باشد.

راه اندازی دفتر نمایندگی شرکت پیشگامان در خراسان شمالی

راه اندازی دفتر نمایندگی شرکت پیشگامان در خراسان شمالی

با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت جواد الائمه علیه السلام و قائم مقام شرکت پیشگامان آقای هادی محمدزاده به سمت مسئول دفتر نمایندگی شرکت پیشگامان خراسان شمالی منصوب شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب