مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان کرمان؛

رویداد سلسله وار کارآفرینی به سبک علمی در کرمان برگزار می شود

رضا خواجه حسنی گفت: رویداد یک روزه با همکاری بسیج جامعه زنان سراسر استان کرمان در موضوعاتی همچون؛ آشنایی با فرآیند های ثبت نام، اخذ مجوز و تسهیلات در کسب و کارهای خرد و خانگی، تدوین طرح کسب و کار در مشاغل خانگی ، بازاریابی و فروش محصولات خانگی، آشنایی با فرآیند های ثبت برند ( نام و علامت تجاری ) به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش خبرگذاری علم و فناوری؛ رضا خواجه حسنی مسئول  سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان کرمان از برگزاری رویداد یک روزه زنان، کارآفرینی و توانمندی خبر داد و  گفت: یک دوره آموزشی یک روزه در راستای آشنایی با دنیای مشاغل خرد و خانگی برای برای تعداد ۵۴ نفر از کارآفرینان برگزار کردیم.

وی ادامه داد: افزاد شرکت کننده در این دوره کسانی بودند که کارآفرینی را انجام داده اند اما در کیفی سازی و برند سازی در بازار فروش دچار مشکلات ویزه ایی هستند بنابراین در این دوره در راستای توانمند سازی آنان این دوره برگزار شد.


مسئول بسیج علمی تاکید کرد: با همکاری بسیج جامعه زنان سراسر استان کرمان در موضوعاتی همچون؛ آشنایی با فرآیند های ثبت نام، اخذ مجوز و تسهیلات در کسب و کارهای خرد و خانگی، تدوین طرح کسب و کار در مشاغل خانگی
، بازاریابی و فروش محصولات خانگی،  آشنایی با فرآیند های ثبت برند ( نام و علامت تجاری ) به مرحله اجرا درآمد.

 


خواجه حسنی  افزود: برگزاری این دوره ها به صورت سلسله دوره های آموزشی در موضوعات آشنایی با مشاغل خرد و خانگی مستمر ادامه خواهد داشت و تلاش می گردد  تا با آموزش مشاوران کسب و کارهای خرد و خانگی ، روند حمایت از مشاغل خانگی به صورت علمی و اصولی در مجموعه کل استان توسعه یابد.

 خواجه حسنی در پایان خاطر نشان کرد: هدف از  برگذاری این دوره های تخصصی برای مشاوران کسب و کار خواهر و برادر در تمامی ۲۳ شهرستان استان به صورت مجازی و حضوری ادامه پیدا خواهد کرد تا توانمند سازی و اشتغال به صورت تجربی و علمی انجام شود.

انتهای پیام/طهماسبی

زمان انتشار: دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹:۳۷

شناسه خبر: 100740

مطالب مرتبط :
۱

در پارک علم و فناوری برگزار شد:

برگزاری اولین رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی

اولین رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی با حضور رابط مرکز نوآوری شهید آشتیانی معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و تیم های استارت آپ، در بزرگترین برج فناوری کشور برگزار شد.

کارآفرین کشاورزی

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

توان بالای زنان ایرانی برای ورود به عرصه کارآفرینی/ کارآفرینی یک بانوی لاری با افق دیدی جهانی

در کشورمان و در استان فارس بانوان بسیاری هستند که با اعتماد به نفس و پشتکار توانسته اند به علایق و ایده های خود جامه عمل پوشانیده و کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

۱۱

رئیس کارگروه علمی، آموزشی و پژوهشی بسیج استان اردبیل:

دانشگاهها در جهت کارآفرین شدن حرکت کنند/ همایش کارگروه علمی ، آموزشی و پژوهشی برگزار می شود

رئیس کارگروه علمی، آموزشی و پژوهشی بسیج استان اردبیل در جلسه کارگروه که صبح روز سه شنبه با حضور نمایندگان اقشار مختلف برگزار شد، گفت: دانشگاهها باید جهت اشتغالزایی در جهت کارآفرین شدن حرکت کنند و برای تحقق این هدف باید در کنار دروس تئوری واحدهای عملی هم برگزار شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب