مسئول مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین خوزستان:

۳۰ طرح بسیج علمی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی خوزستان معرفی شدند

مسئول مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین خوزستان گفت: ۳۰ طرح از مخترعان و نوآوران بسیج علمی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری ۱۴۰۰ استان خوزستان معرفی شدند.

سرکار فرحناز نجفی مسئول مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین استان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری 1400 استان خوزستان با حضور نهادها و سازمان ها و مراکز علمی گوناگون در اهواز برگزار شد.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه که در شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان در اهواز برگزار شد سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان حضور داشت.

معرفی بیش از 60 طرح برای ارائه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

مسئول مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین خوزستان تصریح کرد: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان خوزستان هر ساله همزمان با هفته پژوهش برگزار می شد ولی سال 1400 این نمایشگاه با تاخیر برپا شد.

نجفی با بیان اینکه سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان پررنگ تر از سال های گذشته در نمایشگاه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان خوزستان حضور یافت، خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال طرح های مختلفی برای ارائه در نمایشگاه از سوی مخترعان و نوآوران خوزستانی معرفی شد.

وی در همین ارتباط توضیح داد که بیش از 60 طرح برای ارائه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان خوزستان به سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان معرفی شد که به دلیل محدودیت نتوانستیم همه آنها را ارائه دهیم.

مسئول مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین خوزستان در تشریح این بخش از سخنان خود عنوان کرد: از طرح های معرفی شده 30 طرح انتخاب شد و به عنوان طرح های سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در نمایشگاه ارائه شد.

نجفی در ادامه سخنان خود یادآور شد: طرح های معرفی شده به سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان برای حضور در نمایشگاه از شهرستان های شوش دانیال، دزفول، بهبهان و ایذه بوده اند.

حضور چشمگیر مخترعان دزفولی در نمایشگاه خوزستان

وی در همین ارتباط توضیح داد که همچنین حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب نیز طرح های را برای ارائه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان خوزستان معرفی کرد.

مسئول مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین خوزستان اضافه کرد: همچنین از سوی سازمان بسیج کارگری استان خوزستان، سازمان بسیج فرهنگیان خوزستان و سازمان بسیج دانش آموزی خوزستان نیز طرح های برای ارائه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان خوزستان ارسال شد.

نجفی خاطرنشان کرد: سازمان بسیج جامعه زنان استان خوزستان و سازمان بسیج جامعه پزشکی نیز طرح ها و اختراعاتی را برای حضور در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان خوزستان به سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان ارسال کردند.

وی با تقدیر از استقبال خوب مخترعان و نوآوران برای حضور در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان خوزستان بیان کرد: بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان دزفول بیشترین طرح را برای حضور در این نمایشگاه ارسال کرد.

دیدار مسئول بسیج علمی با مردم

مسئول مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین خوزستان عنوان کرد: با هماهنگی های انجام شده در طول برگزاری نمایشگاه، برخی از مخترعان و نوآوران خوزستانی در غرفه سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان حضور یافتند و به معرفی طرح ها و اختراعات خود می پرداختند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: همچنین مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان نیز در چندین نوبت در غرفه راه اندازی شده در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان خوزستان حضور یافت و به صورت چهره به چهره با بازدیدکنندگان دیدار و گفت و گو کرد.

نجفی در ادامه سخنان خود گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان چندین سال است که به صورت مستمر در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان خوزستان حضور می یابد.

مسئول مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین خوزستان در پایان سخنان خود بیان کرد: در سال 1399 به دلیل شیوع بیماری منحوس کرونا و محدودیت های انجام شده، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان خوزستان به صورت مجازی و آنلاین برگزار شد که سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان نیز حضور خوبی در آن داشته است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷:۱۸

شناسه خبر: 100948

مطالب مرتبط :
اهواز

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی خوزستان خبر داد

حضور پررنگ بسیج علمی خوزستان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان از حضور پررنگ بسیج علمی خوزستان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری خبر داد.

برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری خوزستان در اهواز

برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری خوزستان در اهواز

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری سال ۱۴۰۰ استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب