مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)

مدیریت تحول‌خواهی از ویژگی‌های سردار شهید سلیمانی بود

فرخنده مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)گفت: جنس مدیریت تحول‌خواهی که سردار سلیمانی داشت باعث شده بود همه ظرفیت‌ها را برای حفظ اسلام پای‌کار بیاورد.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی،"علی فرخنده" مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) درگفتگوباخبرنگار این خبرگزاری ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) وسردارشهید حاج قاسم سلیمانی،اظهار داشت: مهم‌ترین ویژگی سردار سلیمانی این بود که برخی از ساختارهای رایج را در غالب‌هایی که ما در سیستم‌ها داریم و مانع از حرکت است را می‌شکست که این امراز جنس مدیریت تحول‌آفرین است.

وی ادامه داد: مادر حوزه مسائل نخبگانی وعلمی کشور باید برخی از غالب را بشکنیم و مسئولین مرتبط در این حوزه نیز باید ورود پیدا کنند و ساختارها را بشکنند.

وی با تأکید بر اینکه متأسفانه گاهی از اوقات دانشجویان تحصیلات تکمیل ما برای یک کار علمی یا نوشتن مقاله علمی باید یک سال تا یک سال و نیم در مقطع دکترا منتظر چاپ مقاله‌اش بمانند تا به این دانشجوی ما اعتبار علمی بدهند،افزود: چرا باید اعتبار علمی ما به خارج ازکشورگره خورده باشد و این موضوع منافات وتناقض دارد با شخصی که می خواهد در عرصه علم و پژوهش براساس منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کند.

باید در عرصه علمی به استقلال برسیم

فرخنده با تأکید بر اینکه باید در عرصه علمی به استقلال برسیم،گفت:رهبر معظم انقلاب تأکیددارند باید به مرحله ایی از علم و پیشرفت در 50سال آینده برسیم که افراد خارج از کشور برای یادگیری علم، زبان فارسی را یاد بگیرند لذا باید ساختارهایی که متناسب با نیاز انقلاب نیست در کشور شکسته شود.

وی با اشاره به اینکه ایجاد تحولی در مجموعه‌ها نیاز داریم،ادامه داد: برخی از قوانین در کشور وجود دارد که مانع پیشرفت می‌باشند.

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه استان عنوان کرد: با توجه به همه ابعاد شخصیتی که سردار شهید سلیمانی در حوزه معنویت،مدیریت صحنه بحران در دفاع مقدس تا مقابله با داعش داشت باید روحیه تحول‌خواهی و تحول‌آفرینی را در جامعه نخبگانی وکسانی که مدیریت این حوزه را بر عهده‌دارند داشته باشیم که این امر کمک خوبی به جامعه نخبگان ما خواهد کرد.

سردار سلیمانی فرای از مرزها بود

وی با اشاره به مهم‌ترین ویژگی شخصیتی سردار سلیمانی، افزود:  سردار سلیمانی شخصیت عظیمی در حوزه مدیریت داشت؛ فرای از مرزها توانست برای یک مسئله ارزشی برای دفاع از حریم اهل‌بیت(س) و حفظ اسلام اقدامات و کارهای بزرگی را انجام داد.

فرخنده با تأکید بر اینکه مسائل امنیتی داخل کشور بخشی از آن مدیون سردار سلیمانی است،گفت: این شهید با نگاه تحول‌خواهی توانست گروه‌های مقاومت زینبیون،علویون، فاطمیون وغیره را در چندین کشور راه‌اندازی و سازمان‌دهی کند.

وی تأکید کرد: جنس مدیریت تحول‌خواهی که سردار سلیمانی داشت باعث شده بود همه ظرفیت‌ها را برای حفظ اسلام پای‌کار بیاورد لذااگربتوانیم همین مدل را به عنوان یک بسیجی ، فرمانده پایگاه بسیج ویا مسئول بسیج بر اساس مدل قرارگاهی و هم‌افزایی از سردار سلیمانی الگو بگیرم ، کفایت می‌کند.

انتهای پیام / 

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲:۲۵

شناسه خبر: 100970

مطالب مرتبط :
​بازدید معاونین علمی استان‌ها با حضور سردار رحیمی از پارک علم و فناوری پردیس تهران

باهدف توانمندسازی و کسب تجربه صورت گرفت

​بازدید معاونین علمی استان‌ها با حضور سردار رحیمی از پارک علم و فناوری پردیس تهران

فرخنده مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (ع) گفت: به‌منظور توانمندسازی و کسب تجربه معاونین علمی استان‌ها با حضور سردار رحیمی مسئول سازمان بسیج علمی کشور از بخش‌های مختلف پارک علم و فناوری پردیس تهران و صنعت هوایی بازدیدی کردند.

ویژگی حاج قاسم سلیمانی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت:

۱۸ ویژگی مکتب شهید سلیمانی استخراج شد/مثبت‌اندیشی حاج قاسم، خارج از مرزها را مدیریت می‌کند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، در وبینار کشوری «شاخص‌های مکتب فکری شهید سردار حاج قاسم سلیمانی» با تصریح این که ۱۸ ویژگی مکتب شهید سلیمانی به لحاظ منابع علمی و سبک رهبری دینی استخراج شده است، گفت: مثبت‌اندیشی خرد‌ورزانه و مدبرانه حاج قاسمخارج از مرزها را مدیریت می‌کند.

سردار

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

جهاد تبیین و راه اندازی نهضت روشنگری تنها راه مقابله با جنگ روایت های دشمنان

جهاد تبیین و راه اندازی نهضت روشنگری تنها راه مقابله با جنگ روایت های دشمنان در عرصه های انقلاب اسلامی است و تنها با روایت درست و به هنگان وقایع می توان برجسته سازی های دشمنان ، دروغ پراکنی های انها و تیره و تار نشان دادن وضعیت توسط دشمنان مقابله و انها را خنثی کرد.

​کمک مسئولین به مخترعین برای رساندن محصول به مرحله تولید/ اختراع باید به مشکلات جامعه کمک کند

مخترع دستگاه جمع‌آوری گل زعفران در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری عنوان کرد

​کمک مسئولین به مخترعین برای رساندن محصول به مرحله تولید/ اختراع باید به مشکلات جامعه کمک کند

​مرادی مخترع زیر کوهی گفت: درخواست ما مخترعین از مسئولین استانی و کشوری این است که به صاحبان ایده، ابتکار و اختراع کمک نمایند تا آنچه را به مرحله ساخت‌ وسازوآزمایش رسانده‌اند به هدف نهایی که استفاده عملیاتی کاربردی است، تبدیل کنند.

طرح‌های اختراعی مخترعین نمایشگاه جهادگران علم و فناوری خراسان جنوبی نیازمند حمایت استانداری است

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)

طرح‌های اختراعی مخترعین نمایشگاه جهادگران علم و فناوری خراسان جنوبی نیازمند حمایت مسئولان است

​فرخنده مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به برگزاری نمایشگاه جهادگران علم و فناوری خراسان جنوبی در هفته پژوهش، افزود: در این نمایشگاه طرح‌ها و اختراعات زیادی از مخترعین سراسر استان وجود داشتند که از این تعداد ۶طرح مهم به مرحله تولید رسیده‌اند و باید از سوی مسئولان و سازمان‌ها موردتوجه و حمایت قرار گیرند.

سردار سلیمانی

استاد دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل هشدار داد

خطر تحریف رشادت‌های سردار سلیمانی در ویکی پدیا

استاد دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل نسبت به تحریف اقدامات و رشادت‌های سردار سلیمانی و نقش اثرگذار ایشان در سرنگونی داعش هشدار داده و از جامعه دانشگاهی و افراد توانمند در این زمینه درخواست کرده است که به صورت جدی در قبال این اقدامات واکنش اثرگذار در این دانشنامه داشته باشند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب