رییس پارک علم وفناوری هرمزگان خبرداد:

پارک علم و فناوری هرمزگان در راستای اتصال به شبکه ملی پارک ها و مراکز رشد به شبکه تاد پیوست

پارک علم و فناوری هرمزگان در راستای اتصال به شبکه پارک و مراکز رشد کشور به شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال (تاد) پیوست.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری هرمزگان؛ علی فتی رییس پارک در گفت وگو با خبرنگار علم وفناوری با اشاره به اینکه طبق اساسنامه  پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات، این پارک ملزم به ایجاد شبکه ای از پارک و مراکز رشد شتاب دهنده ها در کشور است، گفت: که به همین منظور شبکه ای تحت عنوان شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال در چندین استان کشور راه اندازی و فعال شده است.
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان بیان داشت: مهم ترین فعالیت این شبکه این است که با همکاری و محوریت  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برنامه هایی تحت عنوان برنامه «گرنت جوانه و شکوفایی» اجرایی شود.
وی اضافه کرد: در واقع هدف این برنامه ها تبدیل خروجی پایان نامه ها به محصولات قابل ارائه به بازار و محصولات آزمایشگاهی است که این مهم شکل گرفته است.
فتی تصریح کرد: با وجود پتانسیل بالایی که در بخش‌های گوناگون اعم از بخش‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و بخش مهم ایده و طرح یعنی مغزافزار حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور وجود دارد ایجاد یک شبکه به هم پیوسته خود قدم بزرگی در راستای پیوند فناوران و افزایش بهره وری در کشور می گردد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶:۴۱

شناسه خبر: 100991

مطالب مرتبط :
۲۱

گزارش علم وفناوری از تاثیرات تورکینست ها برتغذیه مصنوعی چاه های آب

قرار گرفتن ايران در جغرافياي خشک دنيا و رشد شتابان جمعيت و در پي آن تقاضا براي تامين نيازهاي غذايي يکي از محدوديتهايي است كه جهان كنوني با آن روبروست و با گذشت زمان نيز بر ميزان اين ناهماهنگيها افزوده مي گردد.

۲۳

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان:

موانع قانونی واگذاری املاک و ساختمان های دستگاه های اجرایی به شرکت های دانش بنیان برطرف شده است

موانع قانونی واگذاری املاک و ساختمان های دستگاه های اجرایی به شرکت های دانش بنیان برطرف شده است و بر اساس مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی دستگاه های اجرایی در خصوص واگذاری املاک خود به این شرکت ها منع قانونی نخواهند داشت.

 آمادگی ظرفیت نخبگی بسیج اساتید استان اصفهان برای رفع مسائل مختلف/پروژه سایت مرکزی دانشگاه هنر نیازمند نگاه ویژه است

دیدار مسئول و اعضای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با استاندار؛

آمادگی ظرفیت نخبگی بسیج اساتید استان اصفهان برای رفع مسائل مختلف/پروژه سایت مرکزی دانشگاه هنر نیازمند نگاه ویژه است

دیدار مسئول و اعضای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با استاندار آمادگی ظرفیت نخبگی بسیج اساتید استان اصفهان برای رفع مسائل مختلف و ضرورت نگاه ویژه به برخی مسائل از جمله پروژه سایت مرکزی دانشگاه هنر اصفهان تاکید شد..

استاندار

استاندار اصفهان گفت:

عمل آفندی و پدافندی جهت تثبیت و ارتقای فضیلت‌ها/برای شکستن سدهای حوزه پژوهش بچه‌های بسیجی و انقلابی بیایند وسط

استاندار اصفهان با اشاره شناسایی معضلات شاخص اجتماعی و تصریح این که عمل آفندی در کنار پدافندی جهت ارتقای ۸ یا ۱۶ فضلیت در برنامه چهار ساله در برنامه است، گفت: در حوزه پژوهش اعتماد ساز عمل نمی‌کنیم و برای شکست سدها بچه‌های بسیجی و انقلابی بیایند وسط وارد شوند.

۶۵۴

به منظور رفع خسارت حاصل از مصرف علفكش

تاثیردوز بالاي علفكش آپيروس بر مزارع گوجه كهورستان بررسی شد

به دنبال مصرف چندین برابر دوز پیشنهادی علفکش آپیروس توسط یکی از کشاورزان گوجه‌کار منطقه کهورستان و صدمه فراوان این علفکش به بوته­‌ها، توسط محقق بخش گياهپزشكي مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي استان توصیه­‌های فنی برای حل این معضل ارائه شد.

۳۲۱

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی:

مصرف کودهای یارانه‌ای در کشور پرمصرف نیست

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: میزان مصرف کودهای یارانه‌ای در کشور هیچگاه دچار پٌرمصرفی نبوده است.

۲۱

رویداد “استان‌آپ” در هرمزگان برگزار می شود

هرمزگان، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری رویداد “استان‌آپ” را با محوریت پارک و علم و فناوری هرمزگان در این استان با هدف توانمندسازی کسب و کارها و ایجاد جریان سرمایه در استان هرمزگان برگزار می‌کند.

۱

جوان دهه هفتادی درخواست کرد:

مسئولین کشوری باید مانع از مهاجرت نخبگان فهیم کشورمان به کشورهای دیگر شوند

رضا نوری، مخترع جوان و سازنده هواپیمای بدون سرنشین از مسئولین کشوری خواستار دیده شدن جوانان و نخبگان این مرز و بوم در عرصه تولید علم و دانش شد و گفت: مسئولین باید مانع از مهاجرت نخبگان فهیم کشورمان به کشورهای دیگر شوند و قدر نخبگان ایرانی را بدانند که همچون نگینی در جهان می درخشند .

۲۵۸

رییس پارک علم وفناوری هرمزگان در گفت وگو علم وفناوری:

برای داشتن شهر ایده آل نیاز فناوری های جدید هستیم/ زیرساخت های علمی هرمزگان ‌آماده است

رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان، گفت: سازمان‌ها، ارگان‌ها و دستگاه های اجرایی اگر از ظرفیت مازاد فضای فیزیکی حاکم بر مجموعه خود برخوردار هستند، مکان‌های مازاد خود را در اختیار پارک علم و فناوری قرار دهند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب