دومین سالگرد شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی در خراسان شمالی

مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در استان خراسان شمالی با حضور جمعی از بسیجیان و مردم شریف استان و مسئولان و نمایندگان برگزار گردید.

در این مراسم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با بیان اینکه در هر دین و آیینی ایامی وجود دارد که مهم بوده و در آن ایام مراسمی برگزار می گردد، گفت: یکی از یوم الله های مهم انقلاب اسلامی 13 دی روز شهادت سردار دلها، چهره بین المللی مقاومت، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.

 

زحمتکش افزود: امروز اینجا جمع شده ایم که یاد و خاطره سرباز اسلامی را گرامی بداریم، سردار دلها حاج قاسم سلیمانی قریب به 40 سال خدمت خالصانه  و مجاهدانه به دور از تظاهر، تجمل گرایی و دنیاگرایی داشته و تنها هدفش فقط رضایت حق بود.

 

وی اشاره کرد: مردم تجلی پیدا کرده اند، تجلی مردم سالاری دینی همراه با بصیرت و ولایت مداری است، حاج قاسم سلیمانی هم اهل جهاد بود و هم جهادش برای خدا بود و خداوند باری تعالی هم، راه را به او نشان داد و عاقبت بخیر شد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه جوادالائمه خراسان شمالی خاطرنشان کرد: امروز حاج قاسم سلیمانی الگویی می شود در عرصه ولایت مداری، بصیرت افزایی، شهید و شهادت و از خود گذشتگی، امروز الگویی است در عرصه خدمت رسانی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و هر عرصه ای که انقلاب به آن نیازمند است.

 

زحمتکش در پایان بیان کرد: یکی از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد حاج قاسم سلیمانی در کنار ولایت مداری، توسل به ائمه اطهار می باشد، حاج قاسم با تمام وجود برای انقلاب و دین جنگید.

زمان انتشار: دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱:۴۰

شناسه خبر: 101010

مطالب مرتبط :
حاج قاسم سلیمانی

مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی در خراسان شمالی برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب