دومین سالگرد شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی در خراسان شمالی

مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در استان خراسان شمالی با حضور جمعی از بسیجیان و مردم شریف استان و مسئولان و نمایندگان برگزار گردید.

در این مراسم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با بیان اینکه در هر دین و آیینی ایامی وجود دارد که مهم بوده و در آن ایام مراسمی برگزار می گردد، گفت: یکی از یوم الله های مهم انقلاب اسلامی 13 دی روز شهادت سردار دلها، چهره بین المللی مقاومت، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.

 

زحمتکش افزود: امروز اینجا جمع شده ایم که یاد و خاطره سرباز اسلامی را گرامی بداریم، سردار دلها حاج قاسم سلیمانی قریب به 40 سال خدمت خالصانه  و مجاهدانه به دور از تظاهر، تجمل گرایی و دنیاگرایی داشته و تنها هدفش فقط رضایت حق بود.

 

وی اشاره کرد: مردم تجلی پیدا کرده اند، تجلی مردم سالاری دینی همراه با بصیرت و ولایت مداری است، حاج قاسم سلیمانی هم اهل جهاد بود و هم جهادش برای خدا بود و خداوند باری تعالی هم، راه را به او نشان داد و عاقبت بخیر شد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه جوادالائمه خراسان شمالی خاطرنشان کرد: امروز حاج قاسم سلیمانی الگویی می شود در عرصه ولایت مداری، بصیرت افزایی، شهید و شهادت و از خود گذشتگی، امروز الگویی است در عرصه خدمت رسانی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و هر عرصه ای که انقلاب به آن نیازمند است.

 

زحمتکش در پایان بیان کرد: یکی از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد حاج قاسم سلیمانی در کنار ولایت مداری، توسل به ائمه اطهار می باشد، حاج قاسم با تمام وجود برای انقلاب و دین جنگید.

زمان انتشار: دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱:۴۰

شناسه خبر: 101010

مطالب مرتبط :
سردار فرجی

سند اعتلای ۱۰ ساله بسیج، به تایید و فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی

سردار اسماعیل فرجی، فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی گفت: امروزه در قالب بیانیه گام دوم انقلاب، سندی تعیین شده به نام سند اعتلای ۱۰ ساله بسیج، این سند به تایید و فرمان حضرت آقا رسیده و به بسیج برای ۱۰ سال آینده با مشخص شدن محورها، ابلاغ شده است.

حاج قاسم سلیمانی

مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی در خراسان شمالی برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب