معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان یزد خبر داد

درخشش دانشجویان جهادگر یزدی در کشور

صمدی معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان یزد گفت: جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) استان یزد در چهارمین دوره رویداد محیا حائز رتبه نخست شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از استان یزد؛‌ محمدرضا صمدی معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان یزد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از استان یزد،‌ با اعلام خبر برگزاری چهارمین دوره رویداد «محیا» در تهران، گفت: این رویداد با هدف افزایش مهارت‌ها و توانمندی‌های سرگروه‌های جهادی فعال در مناطق حاشیه‌نشین شهر برگزار شد.

وی عنوان کرد: جمعیت امام حسن(ع) از چندین سال قبل با هدف اقدام موثر دانشجویان جهادگر در محلات حاشیه‌نشین و نقش آفرینی بهینه آغاز به کار کرده است.

صمدی اظهار داشت: تاکنون بیش از ۳۰۰ گروه جهادی دانشجویی و مردمی در ۲۰۰ محله در سراسر کشور در عرصه پیشرفت منطقه‌ای و ساخت اجتماعی محلات مشغول به فعالیت هستند.

 معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان یزد  گفت: در رویداد محیا یک بستر رشد برای گروه های دانشجویی فراهم شد تا دوستان در این زمینه توانمند شوند و انتقال تجربیات و الگوهای موفق در عرصه ها و در محلات مختلف در قالب این رویدادها و نشست‌های تخصصی صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: در پایان این رویداد سه روزه جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) استان یزد رتبه برتر را از آن خود کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 101025

مطالب مرتبط :
معلمی

معلم باید همواره به دنبال کسب دانش روز باشد

ابرقوئی گفت: اگر روزی معلم بپندارد که همه چیز را می داند و دیگر نیاز به کسب علم نداشته باشد، آنجا نقطه سقوط اوست، معلم باید همواره دانش جو و طالب علم باشد.

رویداد ملی شتاب

مدیر کانون کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جوادالائمه (ع) یزد اعلام کرد

یزد میزبان رویداد ملی شتاب/ ۱۰ بهمن‌ماه آخرین‌مهلت ارسال آثار به دبیرخانه

فتوحی مدیر کانون کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جوادالائمه (ع) یزد با اشاره به برگزاری رویداد ملی شتاب در یزد، گفت: ۱۰ بهمن‌ماه آخرین‌مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد است.

شمس

آغاز دوره آموزشی شمس، شاگردان مکتب سلیمانی ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه های اردبیل

دوره آموزشی شمس، شاگردان مکتب سلیمانی ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه های اردبیل با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان و مسئولین دانشگاه در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی آغاز شد.

زیر و بم المپیاد پزشکی کشور

علم و فناوری در گفتگو با دارنده مدال نقره سیزدهمین المپیاد پزشکی کشور:

زیر و بم المپیاد پزشکی کشور

مهدی ملک پور، دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۳۹۶ دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بصورت همزمان دانشجوی ارشد بهداشت عمومی گرایش سیاستگذاری سلامت(MPH) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در شیراز توضیحاتی پیرامون شرکت در المپیاد پزشکی کشور ارائه داد .

مرکز رشد

با هدف معرفی محصولات فناوران مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان اردبیل؛

رویداد نیوز دی در جهاد دانشگاهی استان اردبیل برگزار شد

با هدف معرفی محصولات فناوران مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان اردبیل رویداد نیوز دی در اردبیل برگزار شد.

تصاویر/ تجلیل از پرستاران یزد

تصاویر/ تجلیل از پرستاران یزد

مراسم تجلیل از پرستاران در محل بیمارستان شهید صدوقی(ره) به همت بسیج جامعه پزشکی استان یزد و با حضور سردار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب