دبیرشورای مدیریت دانش نیروهای مسلح خراسان جنوبی خبر داد

​برگزاری همایش ملی وعلمی تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در ۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۰

خسروی ​دبیرشورای مدیریت دانش نیروهای مسلح خراسان جنوبی گفت: همایش ملی، اجرایی وعلمی تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در ۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ بر اساس توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی ، "عباس خسروی" دبیرشورای مدیریت دانش نیروهای مسلح استان در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری، اظهار داشت: حدود سه سالی است که از صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌ گذرد.

وی با بیان اینکه در بحث تشریح بیانیه گام دوم انقلاب اقداماتی انجام‌شده است، گفت: متأسفانه در حوزه اجرایی آن اقداماتی انجام‌نشده است لذا همایش ملی و علمی تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در 20 بهمن‌ماه 1400 در خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.

خسروی یادآور شد: این همایش با همکاری دانشگاه‌ها، بنیاد ملی نخبگان، میراث فرهنگی، حوزه‌های علمیه، اداره کل ارشاد، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استانداری خراسان جنوبی برگزار می‌گردد.

وی بابیان اینکه فراخوان ملی و عمومی برای حضور نخبگان سراسر کشور برای ارسال‌شده است، افزود: هر مقاله‌ای که توسط دبیرخانه همایش پذیرفته توسط داوران موردقبول واقع شد خروجی آن مقاله تبدیل به برنامه اجرایی در سازمان‌ها خواهد شد.

معاون طرح و برنامه سپاه انصارلرضا (ع) استان بابیان اینکه این همایش بر اساس توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب طراحی‌شده است، گفت: بر آن هستیم تا رهنمودها و بیانات رهبر معظم انقلاب در این بیانیه را در خراسان جنوبی بر اساس ظرفیت‌ها و محرومیت‌های این استان پیاده‌سازی کنیم.

وی تأکید کرد: شناسایی درونی اقتصاد خراسان جنوبی، شکاف طبقاتی و راهکارهای آن، شیوه‌های تأمین مسکن ارزان‌قیمت، زیان‌های بی جبران سبک زندگی غربی، شیوه‌های رسانه ایی دشمن، چگونگی تحقق جهاد علمی و برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت شور معنوی آحاد جامعه از اهداف این همایش است.

انتهای پیام/ آمنه کارکن

زمان انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶:۲۸

شناسه خبر: 101103

مطالب مرتبط :
تمدن نوین اسلامی

دبیر ستاد تخصصی اقشار بسیج استان اصفهان گفت:

خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی محور و پیشانی «بیانیه گام دوم»/فرماندهان این حرکت استادان دانشگاه هستند

دبیر ستاد تخصصی اقشار بسیج استان اصفهان در نشست تخصصی «انقلاب اسلامی و بیانیه گام دوم» که به همت بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد، گفت: خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن سازی محور و پیشانی کار «بیانیه گام دوم» است و فرماندهان این حرکت استادان دانشگاه هستند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب