از سوی وزیر علوم؛

سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، دکتر محمعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز را منصوب کرد.

بر این اساس دکتر علی محمد آخوندعلی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز را منصوب شد.

در حکم انتصاب دکتر علی محمد آخوندعلی به عنوان سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز آمده است: انتظارمی‌رود با اتکاء به خداوند متعال و استعانت از حضرت ثامن الائمه(ع) و با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه‌جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت‌افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کارتیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌‌ای جداگانه ضمن آرزوی سلامتی برای دکتر «غلامحسین خواجه» رئیس سابق دانشگاه شهید چمران اهواز، از زحمات و تلاش‌های وی قدردانی کرد.

بر اساس اعلام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر علی محمد آخوندعلی عضو هیئت علمی با مرتبه استادی در گروه هیدرولوژی و منابع آب، دانشکده مهندسی آب و محیط زیست، دانشگاه شهید چمران اهواز است که ریاست دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول، ریاست دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان رامین، معاونت آموزشی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید چمران اهواز را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۱:۴۳

شناسه خبر: 101152

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب