حمایت از فعالیت های خود جوش علمی بسیجیان مسیر پیشرفت علم و دانش در کشور

مسیر بالندگی علمی و گسترش فرهنگ مشارکت در عرصه های علمی و پژوهشی در گرو حمایت از فعالیت های خود جوش علمی و پژوهشی بسیجیان است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ سرهنگ مرادی جانشین فرمانده ناحیه ابوذر و خزیمه معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه با حضور در پایگاه های مالک اشتر، کمیل، شهید بهشتی و حضرت معصومه (س) ضمن بازدید بر روند فعالیت های آنها نظارت کردند.

اگر بتوانیم استعداد، توانایی و قابلیت های فردی و سازمانی بسیجیان را در موضوعات علمی و پژوهشی بخوبی شناسایی، کشف و به جامعه معرفی کنیم، آنگاه با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت، شاهد یک حرکت بزرگ علمی با هدف کمک به جهاد علمی در کشور خواهیم بود.

با نگاهی به مبانی دینی و تفکر قرآنی، به خوبی می‌توان جایگاه علم و کسب دانش را در آیات و احادیث جستجو کرد و با تشکیل هسته های علمی بر بالندگی علمی و گسترش فرهنگ مشارکت و همکاری های گروهی در عرصه های علمی و پژوهشی مؤثر بود.

تقویت و توسعه فعالیت های علمی آموزشی در سطح پایگاه ها، ایجاد ظرفیت های نو به واسطه فعالیت های علمی و خلاقانه جهت تحقق جذب حداکثری در بسیج، ارتقای سطح تحصیلی بسیجیان پایگاه ها، پیوند فعالیت های علمی، تربیتی و حمایت از ابتکارات، اختراعات و همچنین تحقیقات مخترعان و محققان بسیجیان باید در اولویت باشد‌.

مسیر بالندگی علمی و گسترش فرهنگ مشارکت و همکاری های گروهی در عرصه های علمی و پژوهشی در گرو حمایت از فعالیت های خود جوش علمی و پژوهشی بسیجیان است. 

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۴:۱۲

شناسه خبر: 101167

مطالب مرتبط :
برگزاری جشنواره ایده‌ برتر در جهت تبدیل ایده به محصول

معاون علمی و پژوهشی ناحیه ابوذر:

برگزاری جشنواره ایده‌ برتر در جهت تبدیل ایده به محصول

معاون علمی و پژوهشی ناحیه ابوذر بیان کرد: جشنواره ایده برتر در راستای تقویت روحیه خلاقیت، نوآوری و زمینه سازی برای تبدیل ایده به طرح و طرح به محصول است.

حضور جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در سازمان بسیج علمی

به منظور حمایت از مبتکران و مخترعان؛

کارگروه محیط زیست در بسیج علمی خوزستان راه اندازی شد/حمایت از نخبگان با اولویت طرح های رفع مشکلات استان

مسئول مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین استان خوزستان گفت: به منظور بررسی اختراعات و ابتکارات مرتبط با محیط زیست، کارگروه محیط زیست در مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین استان خوزستان سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری تشکیل شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب