فعال دانشجویی خطاب به استاندار یزد:

مشکلات دانشگاه های بافق مهجور مانده است

طلایی گفت: متاسفانه نشست مسئولان با دانشجویان برای ما دست نیافتنی شده فلذا بررسی مشکلات دانشگاه ابتر مانده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از استان یزد، مسئول مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی بافق ظهر امروز در حاشیه بازدید مهران فاطمی استاندار یزد از این شهرستان، به پیگیری مطالبات مردم این شهرستان از وی پرداخت.

وی خطاب به فاطمی گفت: بنا بر وظیفه ای که رهبر انقلاب بر دوش دانشجویان گذاشته اند مطالباتی داشته ایم که تا کنون هیچ کدام از آن ها به نتیجه نرسیده است. به عنوان مثال طبق قانون باید ۲درصد درآمد معدن سنگ آهن در سطح شهرستان هزینه شود که با توجه به وسعت این معدن، قطعاً هم اکنون در حق مردم فهیم  این شهرستان اجحاف می شود.

محمدامین طلایی افزود: شهرداری بافق در رابطه با فاضلاب شهری کوتاهی هایی داشته که در اثر آن تا کنون خسارت های جانی را به عزیزان همشهری وارد کرده و خرابی خیابان ها موجب بروز تصادفات متعدد در سطح شهر شده است.

وی اظهار کرد: بحث اشتغال جوانان بافقی در معدن می بایست مورد توجه جدی قرار گیرد با این حال به نظر می رسد این موضوع برای برخی از مسئولین کاملا بی اهمیت و بی ارزش است. ادعا می شود که افراد بسیاری هستند که فقط از معدن حقوق می گیرند و هیچ گونه فعالیتی ندارند.

طلایی با انتقاد از عدم توجه به دغدغه دانشجویان شهرستان بافق خطاب به استاندار یزد ابراز داشت: بنده بسیار پیگیری کردم که در جریان سفر شما به شهرستان فقط در حد پنج دقیقه بتوانم صحبت کنم اما این اتفاق نیفتاد. پس اعتماد و اطمینان به جوانان چه می شود؟

وی اضافه کرد: چرا تا کنون هیچ استانداری برای سه دانشگاهی که در سطح شهرستان فعالیت می کند، تصمیمی لحاظ نکرده است. متاسفانه نشست مسئولان با دانشجویان برای ما دست نیافتنی شده فلذا بررسی مشکلات دانشگاه ابتر مانده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۵:۴۷

شناسه خبر: 101190

مطالب مرتبط :
به منطقه ویژه فناوری های معدنکاری در بافق نیاز داریم

دانشیار دانشکده مهندسی معدن و متالورژی در گفت و گو با خبرنگار علم و فناوری مطرح کرد؛​

جای خالی منطقه ویژه فناوری های معدنکاری در بافق

«علیرضا یاراحمدی بافقی» گفت: یک ستاد در استان یزد با حضور تمام مولفه های مرتبط برای دسترسی سریع به فناوری هایی نیاز است که در حوزه ی معدن روزانه به علل تحریم و یا نبود ارز وقت هدر نرود و ساز و کارهای لازم برای راه اندازی منطقه ویژه فناوری های معدنکاری در شهرستان بافق به عنوان نزدیک ترین نقطه به بازار بزرگ فراهم شود.

رویکرد تجاری سازی ایده های فن آورانه باید جدی گرفته شود

استاندار یزد تاکید کرد؛

رویکرد تجاری سازی ایده های فن آورانه باید جدی گرفته شود

فاطمی آینده دنیا و آینده ایران را در گروی علم و فناوری دانست و گفت: رویکرد تجاری سازی ایده های فن آورانه باید جدی گرفته شود.

امام جمعه یزد

امام جمعه یزد:

ایجاد مراکز فناوری در دانشگاه‌ها گامی در مسیر تحول در سیستم آموزشی است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: ایجاد مراکز فناوری در دانشگاه ها گامی در مسیر تحول در سیستم آموزشی است و لازم است در کنار این مهم، پیوست فرهنگی نیز در نظر گرفته شود.

چادرملو

بازدید دانشجویان یزدی از مجتمع صنعتی چادرملو + تصاویر

دانشجویان یزدی به منظور آشنایی با ظرفیت های مجتمع صنعتی چادرملو از این مجتمع بازدید کردند.

بازدید علمی اساتید از تصفیه خانه فاضلاب یزد+تصاویر

بازدید علمی اساتید از تصفیه خانه فاضلاب یزد+تصاویر

۳۰ نفر از اساتید رشته های مختلف از تصفیه خانه فاضلاب یزد بازدید کردند.

معلمی

معلم باید همواره به دنبال کسب دانش روز باشد

ابرقوئی گفت: اگر روزی معلم بپندارد که همه چیز را می داند و دیگر نیاز به کسب علم نداشته باشد، آنجا نقطه سقوط اوست، معلم باید همواره دانش جو و طالب علم باشد.

رویداد ملی شتاب

مدیر کانون کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جوادالائمه (ع) یزد اعلام کرد

یزد میزبان رویداد ملی شتاب/ ۱۰ بهمن‌ماه آخرین‌مهلت ارسال آثار به دبیرخانه

فتوحی مدیر کانون کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جوادالائمه (ع) یزد با اشاره به برگزاری رویداد ملی شتاب در یزد، گفت: ۱۰ بهمن‌ماه آخرین‌مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد است.

هوش برتر

مسابقه هوش برتر و محاسبات ذهنی در بافق برگزار شد

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر نخستین دوره مسابقات هوش برتر و محاسبات ذهنی در بافق برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب