مخترعان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می شوند

مخترعان، نخبگان و نام آوران کهگیلویه و بویراحمد در ایام الله دهه فجر امسال تجلیل می شوند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام سید جواد خاضع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر استان اظهار داشت: این تجلیل در قالب یک همایش در شهر یاسوج و با حضور جمعی از اساتید دانشگاهها و مسئولان اجرایی استان برگزار خواهد شد.  

وی افزود: ایام الله دهه فجر امسال و در آیینی در شهر یاسوج از 540 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس رونمایی می شود.

حجت الاسلام خاضع بیان کرد: شعار محوری ایام الله دهه فجر امسال «جشن ملی ۱۴۰۰» بوده و ۳۰۰ عنوان برنامه با پنج هزار ریز برنامه نیز برای اجرا در این دهه در کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی شده است. 

وی عنوان کرد: برخی از این برنامه ها شامل تجلیل از مخترعان، نخبگان و نام آوران، رونمایی از 540 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس، یادواره شهدا، سرکشی از خانواده شهیدان، تئاتر و سرود خیابانی، شب شعر و خاطره، نمایشگاه عکس، پوستر و دستاوردهای انقلاب، جشن دختران انقلاب، نشست  های بصیرتی و تبیینی، پویش های پرچم افتخار، جشن ملی ۱۴۰۰ و من انقلابی ام در فضای مجازی، برگزاری میز خدمت، همایش پیاده روی خانوادگی و معرفی خدمات و دستاوردهای انقلاب از طریق فضای مجازی است. 

حجت الاسلام خاضع ابراز داشت: برنامه های ایام الله دهه فجر امسال در کهگیلویه و بویراحمد با همکاری و مشارکت ۲۵ کمیته زیرمجموعه ستاد دهه فجر این استان برگزار می شود. 

وی گفت: علاوه بر نصب پرچم مقدس جمهوری اسلامی بر سردرب منازل و مغازه های کهگیلویه و بویراحمد آذین بندی  میادین، دستگاه های اجرایی و شهرهای این استان نیز در ایام الله دهه فجر امسال به نحو مطلوب انجام شود. 

حجت الاسلام خاضع اظهار داشت: محور برنامه های ایام الله دهه فجر امسال در کهگیلویه و بویراحمد امیدآفرینی و نشاط افزایی باشد و دستگاههای اجرایی این استان نیز از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه خدمات خود را به طور رایگان یا همراه با تخفیف به مردم ارائه دهند. 

انتهای پیام/ 

 

زمان انتشار: دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷:۳۹

شناسه خبر: 101357

مطالب مرتبط :
میرقانعی

بازدید از کارخانه نوآوری یزد

مسئولین سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد به همراه جمعی از اساتید و دانشجویان بسیجی استان از کارخانه نوآوری یزد بازدید کرده و با فعالیت های این مجموعه آشنا شدند.

رویداد TIM۲۰۲۲ با حضور ۷۳ سرمایه گذار داخلی و خارجی برگزار می‌شود

قائم مقام دبیر شبکه تبادل و انتقال فناوری D۸ مطرح کرد:

رویداد TIM۲۰۲۲ با حضور ۷۳ سرمایه گذار داخلی و خارجی برگزار می‌شود

نشست سرمایه‌گذاری کشورهای عضو گروه D۸ و دیگر کشورهای شرکت‌کننده (TIM۲۰۲۲)، با حضور ۶۱ استارتاپ و شرکت سرمایه‌پذیر و ۷۳ سرمایه‌گذار داخلی و خارجی، ۲ و ۳ اسفند ماه ۱۴۰۰ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

هاشمی

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان :

بهره برداری از ۷۵ پروژه فضای آموزشی در دهه فجر/۳۰۷ کلاس درس به فضاهای آموزشی استان اضافه می شود

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: ۷۵ پروژه فضای آموزشی در دهه فجرسالجاری در استان به بهره برداری می رسد.

اومیکرون

تکامل رادیکال اومیکرون

شناسایی ۱۶ مورد جهش اومیکرون

در حالی که پرستاران و پزشکان با موج رکوردشکنی موارد اومیکرون دست و پنجه نرم می‌کنند، زیست‌شناسان تکاملی، درگیر شناخت این ویروس هستند که چگونه این نوع ویروس به وجود آمده است.

​به دنبال شناسایی و تقویت شبکه مدیریت علمی در بسیج هستیم

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی

​به دنبال شناسایی و تقویت شبکه مدیریت علمی در بسیج هستیم

فرخنده مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی گفت: در کارگروه بسیج علمی؛ به دنبال شناسایی وتقویت شبکه مدیریتی در بسیج هستیم.

نبود دغدغه برای دانش آموزان مستعد در مدارس عادی

مسئول گروه جهادی علمی جوانان تمدن ساز بیرجند عنوان کرد

نبود دغدغه برای دانش آموزان مستعد در مدارس عادی

رستم پور مسئول گروه جهادی علمی جوانان تمدن ساز بیرجند گفت: بنا به تحقیق میدانی این گروه جهادی، دغدغه سازی، توجیه سازی و شناخت کافی جهت پذیرش در مدارس نمونه و تیزهوشان برای دانش آموزان مستعد مدارس عادی به خوبی انجام نمی‌شود.

​اختراع سر مشعل راندمان عملکرد احتراق در مشعل‌های گازی / ضرورت کارخانه علم و فناوری در استان

توسط مسئول مرکز نوآوری وشتاب دهی دانشگاه بیرجند صورت گرفت

​اختراع سر مشعل چرخش ترکیبی برای راندمان عملکرد احتراق در مشعل‌های گازی / ضرورت کارخانه علم و فناوری در استان

سعیدی ​مخترع و مسئول مرکز نوآوری وشتاب دهی دانشگاه بیرجند با اشاره به‌ضرورت کارخانه علم و فناوری در خراسان جنوبی، گفت: نخبگان علمی باید به دنبال تولید محصول فناورانه و خدمت علمی به جامعه باشند.

تحیلی شبکه ها در حین مدیریت بحران شهرها

مدیریت بحران ها در شهرها

تجزیه و تحلیل شبکه های پیچیده در مدیریت بحران شهرها- شهر قم

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب