حمایت از تولید یعنی حمایت از نخبگان

سردار عباس قلی زاده در بازدید از نمایشگاه فناورانه “تا ثریا” : نمایشگاه های فناورانه بهترین مکان برای تجاری سازی اختراعات است.

به مناسبت هفته بسیج نمایشگاهی تحت عنوان” تا ثریا ” با  مشارکت نخبگان استان و حضور فرمانده محترم سپاه عاشورای استان، سردار عباسقلی زاده ، جمعی از اعضای شورا‌ و چهره های دانشگاهی به همت سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا افتتاح شد.
 
 
 
سردار عباسقلی زاده ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای نخبگان علم و صنعت که در راه بی نیاز سازی کشور تلاش می‌کنند ابراز داشت ؛ حمایت مادی و معنوی از نخبگان جامعه بایستی از دغدغه های تمامی دستگاه های اجرایی باشد.
 فرمانده سپاه عاشورا در استان ضمن بازدید از تمامی مخترعات و غرفه های حاضر توضیحات محصولات را بادقت بررسی و با نخبگان به بحث و تبادل نظر پرداخت و یادآور شد : نمایشگاه های فناورانه بستر و مکان خوبی برای تجاری سازی ایده ها و‌ اختراعات جوانان است .

 
فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از این نمایشگاه از معاونت علمی سپاه سرهنگ نادر ارسلانی در جهت تلاش های بی وقفه برای حمایت های مادی و معنوی از نخبگان و فعالان علم و صنعت قدردانی کردند.
نمایشگاه ” تا ثریا”  ۲۹ آبان ماه با مشارکت واحد های شهرستان سازمان بسیج علمی استان و همچنین با حضور جمعی از خانه نخبگان تبریز در محل لیفتراک سازی سهند واقع در قراملک برگزار شد.
 
در این نمایشگاه محصولات تولیدی صنعتی، کشاورزی ،نظامی و امنیتی ساخته شده توسط نخبگان استان  به دید عموم گذاشتند
به مناسبت هفته بسیج نمایشگاه فناورانه و نوظهور علمی استان تحت عنوان تا ثریا در مرکز نوآوری شهید فخری زاده برپا و دست آوردهای پزشکی مکانیک رباتیک دفاعی کشاورزی و غذایی در آن به نمایش گذاشته شده است.
در این نمایشگاه نیز محصولات ارائه شده نشان داد کشور به سمت بی نیازی صنعتی و علمی و به سرعت در حال حرکت است.
 جوانان نخبه ، دانشمندان،  دانشجویان با تمرکز بر روی پیشبرد اهداف علمی در تمامی زمینه ها بستر هموار سازی تولید داخل را فراهم کردند که این نمایشگاه امسال برای اولین بار دست آورد های خلاقانه و مبتکرانه جوانان استان به معرض دید گذاشته شده بود .
 
 
 سرهنگ ارسلانی مسئول  سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا هدف از ایجاد این نمایشگاه را تشویق هر چه بیشتر نخبگان استان توصیف کرده و یادآور شدند به حمدالله و به یاری خداوند جوانان استان به سرعت در مسیر پیشبرد اهداف علمی پژوهش و فناوری در حال صعود هستند.
سردار عباس قلی زاده در بازدید از نمایشگاه فناورانه “تا ثریا” :  نمایشگاه های فناورانه بهترین مکان برای  تجاری سازی ایده هاست.

 

 

 

زمان انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲:۰۰

شناسه خبر: 101484

مطالب مرتبط :
۱۲۳

کاهش نگران کننده متقاضیان ورود به رشته های فنی مهندسی دانشگاه ها

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان دانشجویان گفت؛ تمایل جوانان برای ورود به دانشگاه ها در رشته های فنی مهندسی کاهش یافته که امری نگران کننده و در تضاد با اقتصاد تولید بنیان در کشور است.

ی

مسئولان برای رفع مشکلات استان پای کار باشند

دادستان ایلام عنوان کرد: مسئولین دستگاهها و نهادهای استان برای رفع مشکلات استان و حرکت در مسیر توسعه پای کار باشند

شکیب

گفتگو با یک مدیرعامل دهه شصتی کارآفرین

شرکت های دانش بنیان بهترین فرصت برای خنثی سازی تحریم هاست

نیاز به بادبان‌های نوری برای سفرهای میان‌ستاره‌ای

نیاز به بادبان‌های نوری برای سفرهای میان‌ستاره‌ای

بادبان‌های نوری می‌توانند به رویای سفرهای میان‌ستاره‌ای جامه‌ی عمل بپوشانند. پژوهشگرها در دو پژوهش جدید به راه‌حل‌هایی برای ساخت این بادبان‌ها اشاره کرده‌اند

اصل

انعقاد تفاهم نامه همکاری بسیج علمی سپاه عاشورا و صندوق نوآوری آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا تفاهم نامه همکاری فی مابین این سازمان و صندوق نوآوری و شکوفایی آذربایجان شرقی به امضای مدیران عامل دو طرف رسید .

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی مخترعین و نخبگان بسیجی ناحیه مالک اشتر

گزارش تصویری/

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی مخترعین و نخبگان بسیجی ناحیه مالک اشتر

به همت معاون علمی پژوهشی ناحیه مالک اشتر نمایشگاه دستاوردهای علمی با حضور جمعی از فعالان در هسته‌های علمی خاص و داوطلبان در عرصه کسب و کار و کارآفرینی برگزار شد.

اختتامیه جشنواره شتاب مجازی بسیج

سوت پایان و انتخاب برترین های جشنواره علم و فناوری بسیج زاهدان

جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری بسیج که با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان در حال برگزاری بود، به بخش اختتامیه خود رسید.

معرفی اختراعات، ابتکارات، ایده ها، خلاقیت ها، ثبت برند کالا و محصول نخبگان بسیجی در سیستان و بلوچستان

 افراد نخبه و دانشمند ما نیازمند حمایت هستند

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) گفت:

افراد نخبه و دانشمند ما نیازمند حمایت هستند

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در جشنواره جهادگران علم و فناوری استان اصفهان، با بیان این که امروز شرایطی فراهم شده که همه دنیا دنبال مخترع و افراد نخبه می‌گردند تا ظرفیت‌های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی خودشان را تقویت کنند، گفت: افراد نخبه و دانشمند ما نیازمند حمایت هستند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب