سالروز شهادت تبلور غیرت آذربایجان

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا ،نادر ارسلانی مسئول این زمان سازمان در پیامی بمناسبت سالروز شهادت آقا مهدی باکری فرمانده لشگر ۳۱ عاشورا این شهید بزگوار را نماد غیرت و الگوی جهاد و شهادت توصیف کرده و متنی با این مضنون منتشر کرد :

رشادت و شجاعت، اخلاص و بزرگ منشی، جدیت و پشتكار، صمیمت و خاكی بودن، پی گیری و تلاش، خستگی ناپذیری و مردمداری از خصوصیاتی است كه مكرر از زبان افرادی كه سردار شهید مهدی باكری را می شناسند و دیده اند، شنیده شده و می توان شنید.

 

 

حضور موثر این فرمانده توانمند در دوران جنگ تحمیلی آثار و برکات فراوانی با خود به همراه داشت. اما سرانجام در ۲۵ اسفند ۱۳۶۳ دشمن بعثی با توطئه خود؛ این فرمانده دلیر را به مقام رفیع شهادت نائل کرد. یاد و نامش جاودانه و سالروز شهادتش گرامی باد.

 

سرهنگ پاسدار نادر ارسلانی

مسئول بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸:۱۷

شناسه خبر: 101767

مطالب مرتبط :
کتاب

تازه های چاپ؛

کتاب اینترنت اشیا در مهندسی پزشکی منتشر شد

به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل، کتاب «اینترنت اشیا در مهندسی پزشکی» منتشر شد.

دکتر خجسته

چاپ مقاله مسئول کارگروه عمران و معماری سازمان بسیج علمی در نشریه معتبر علمی پژوهشی مطالعات تاریخ انتظامی

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا ، دکتر محمد امین خجسته قمری مسئول کارگروه عمران و معماری این سازمان مقاله ای در یک نشریه معتبر علمی پژوهشی مطالعات تاریخ انتظامی به نشر رسانده است که خواندن آن خالی از لطف نیست ، خلاصه ای از این مقاله را با هم مرور میکنیم :

ررر

به همت بسیج؛

افتتاح کلینیک استعدادیابی علمی ورزشی صبا در لار

اولین و مجهزترین مرکز تخصصی علمی ورزشی در جنوب کشور، کلینیک استعدادیابی علمی ورزشی صبا به همت سپاه لارستان افتتاح شد.

۱

دکتر لطیفی خبر داد:

ابلاغ یاران صلح برای اعضای خانه نخبگان بسیج

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه عنوان کرد: با توجه به تفاهم نامه این مرکز با معاونت توسعه حل اختلاف دادگستری کل استان کرمانشاه، مقرر شد برای اعضای خانه نخبگان بسیج ابلاغ یاران صلح صادر گردد تا این افراد نخبه به عنوان یاران صلح و سازش با شوراهای حل اختلاف همکارای نمایند.

شهید

شهادت هنر مردان بزرگ است

امروز صبح دو افسر فداکار نیروی هوایی ارتش تبریز سرهنگ دوم صادق فلاحی از استاد خلبانان پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز و سروان علیرضا حنیفه زاد یکی از خلبانان جوان این پایگاه در سانحه سقوط جنگنده به شهادت رسیدند.

۹۶

یک بسیجی دفاع مقدس در گفت وگو با علم وفناوری :

جامعه باورمند می تواند نجات بخش فرهنگ و تمدن نسلها باشد

یک بسیجی سالهای دفاع مقدس در هرمزگان گفت: تعداد شهیدان در دفاع مقدس نشان می دهد که جامعه باورمند می تواند نجات بخش اندیشه ها باشد.

۱

به همّت مرکز رشد شهید باکری سازمان بسیج علمی استان؛

کارگاه «ایده تا ثبت اختراع»، برگزار شد

کارگاه «ایده تا ثبت اختراع»، به همّت مرکز رشد مهندسی پزشکی شهید باکری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان در محل سالن جلسات پارک علم و فناوری استان برگزار شد.

۰

پردازش تصاویر PET به منظور تشخیص ندول های منفرد ریوی به روش کنترل فازی

پردازش تصاویر یک پایگاه داده از ندول های منفرد ریوی شبیه سازی شده تصاویر مقطع نگاری گسیل پوزیترونPETجهت بهبود تشخص ندول های منفرد ریوی از تصاویر خروجی

۰

جهت تشخیص تومور های سرطانی؛

بازتولید ویژگی‌های رادیو میکس مستخرج از تصاویر سی‌تی‌اسکن با استفاده از فانتوم

تصویربرداری غیر تهاجمی پزشکی، مانند تصویربرداری رزونانس مغناطیسی، توموگرافی کامپیوتری و توموگرافی انتشار پوزیترون به طور مرتب برای ارزیابی ویژگی های بافت تومور و بافت شناختی برای مدیریت سرطان مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب