ضرورت توجه و اهتمام بیشتربه مخترعین و شرکت های دانش بنیان در استان کردستان

سعید شعبانی اذعان داشت: توجه و اهتمام بیشتر به مخترعین و شرکت های دانش بنیان باید به عنوان یک اولویت مدنظر دستگاهای دولتی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کردستان  معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس استان با همراهی معاون علمی ،پژوهشی و فناوری سپاه از پارک علم و فناوری کردستان بازدید کرد.سعید شعبانی اذعان داشت :توجه و اهتمام بیشتر به مخترعین و شرکت های دانش بنیان استان کردستان باید به عنوان یک اولویت مدنظر دستگاهای دولتی قرار گیرد.
در این بازدید وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری تولید ،دانش بنیان ،اشتغال آفرین به عنوان شعار سال اظهار کرد: امروز باید با همت و جدیت نسبت به رفع موانع  و مشکلات نخبگان و شرکت های دانش بنیان اقدامات اساسی اجرا ودر راستای رفع دغدغه مخترعین استان همکاری های لازم انجام شود .
وی با تاکید بر اهمیت حوزه نخبگان و شرکت های دانش بنیان برای سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: سپاه بیت المقدس استان  عزم خود را برای همکاری بیشتر باپارک علم و فناوری و ارتباط هرچه بیشتر با نخبگان و شرکت های دانش بنیان جزم کرده و امید است در راستای تحقق شعار سال از استان های برتر کشور باشیم .
در ادامه این بازدید معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس استان و معاون علمی ،پژوهشی و فناوری سپاه با
رئیس پارک علم و فناوری استان و جمعی از نخبگان دیدار و گفت و گو کردند.

انتهای پیام

خبرنگار/ روناک کنعانیان

زمان انتشار: یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۷:۲۲

شناسه خبر: 101876

مطالب مرتبط :
ی

کلنگ زنی ساختمان پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی در ایلام

آئین کلنگ زنی ساختمان پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی ایلام با حضور دکتر طیبی رئیس جهاددانشگاهی و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

دکتر ستاری

افتتاح مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی با حضور معاون رئیس جمهور

پورنقی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اعلام کرد: متراژ پروژه های بهره برداری شده طی امروز ۱۵۰۰ مترمربع می باشد که مبلغ ۹۰ میلیار ریال برای راه اندازی این مرکز رشد هزینه شده است

پنج گام مهم علمی و عملی از شرکت های دانش بنیان برای رسیدن به منویات رهبر انقلاب

در یاداشت مخترع قاینی به خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی آمده است؛

پنج گام مهم علمی و عملی از شرکت های دانش بنیان برای رسیدن به منویات رهبر انقلاب

​اسماعیلی مخترع و نخبه جوان قاینی پنج گام مهم را برای حمایت های علمی و عملی از شرکت هاو افراد خلاق، فناور، دانش بنیان و دغدغه مند ضروری می داند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب