مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان گیلان:

اعلام آمادگی سازمان بسیج علمی، پژوهشی گیلان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان گیلان، با صدور بیانیه‌ای، از حضور پرشور نخبگان بسیج علمی در مراسم راهپیمایی روز قدس خبر دادند و اعلام کردند: تا نفس باقیست بر تحقق آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب مبنی بر نابودی رژیم اشغالگر قدس ثابت قدم باقی می‌مانند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان گیلان سرهنگ پاسدار سید جلیل قاسمی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان گیلان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت در پیش بودن روز جهانی قدس، اعلام کرد: همانطور که امام راحل فرمودند روز قدس متعلق به همه مسلمانان و انسان‌های آزاده جهان است.

در ادامه این بیانیه‌ تصریح شد: رژیم اشغالگر قدس دست نشانده آمریکا و ایادی غربی که اهداف کشورهای استعمارگر را در منطقه پیدا می‌کند و تلاش دارد ضمن تسلط کامل بر این منطقه به دیگر کشورهای منطقه هم تجاوز کند.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان گیلان با اشاره به اهداف و برنامه‌های از پیش تعیین شده این رژیم مبنی بر اجرای طرح نیل تا فرات، در ادامه بیانیه‌ آورده است: اقدام مردم فلسطین در زمین گیر کردن رژیم اشغالگر قدس در اراضی اشغالی مانع از اجرای رژیم اشغالگر قدس شده است.

در این بیانیه‌ اضافه شده است: مقاومت مردم فلسطین زمینه جلوگیری از زیاده خواهی‌های رژیم اشغالگر قدس در منطقه و جهان را فراهم کرده است و به همین دلیل همه انسان‌های آزاده جهان باید برای از بین بردن رژیم اشغالگر قدس با یکدیگر متحد شوند.

قاسمی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی گیلان در ادامه این بیانیه‌ با اشاره به رشادت‌های مردم فلسطین و اثبات حقانیت آنها به انسان‌های آزاده جهان، افزود: اگرچه بسیاری از دولت‌ها به خاطر منافع خودشان تلاش دارند روی جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس در پوش بگذارند اما همه ملت‌های آزاده جهان به حقانیت مبارزه با این رژیم پی برده و روز به روز افکار عمومی برای نابودی رژیم اشغالگر قدس با همدیگر متحد می‌شوند.

در ادامه این بیانیه خاطر نشان شده است: بسیاری از جوامع علمی جهان هم با مردم فلسطین در مبارزه با رژیم اشغالگر قدس هم نوا شده و در مناسبت‌های مختلف حقانیت این مردم به صورت گسترده در فضای مجازی دست به دست می شود.

این بیانیه‌ با این جمله ادامه پیدا کرده است که رژیم اشغالگر قدس نه تنها خطری جدی برای فلسطین بلکه برای همه کشورها و انسان های آزاده جهان است، اقدامات و جنایت های بی شمار این رژیم در راستای به چالش کشاندن حقیقت انسانی است به همین دلیل افکار عمومی در جهان با وجود تلاش‌ها و لابی‌های گسترده دولت‌ها این رژیم را به رسمیت نمی‌شناسد و در گوشه و کنار اگر کشوری و یا فردی در تصمیمی نادرست بحث حمایت از این رژیم را در دستور کار خویش قرار گیرد مورد نقد و نظر جدی جهانیان قرار می‌گیرد.

سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان گیلان در ادامه این بیانیه‌ با اشاره به انزوای جهانی رژیم اشغالگر قدس، توسط ملت‌های آزاده جهان، افزود: اگرچه بسیاری از صحنه گردان‌های رسانه‌ای تلاش دارند که وضعیت این رژیم را در جهان عادی جلوه دهند اما حقیقت بدنامی و انزوای جهانی این رژیم غیر قابل کتمان است.

رئیس این سازمان در ادامه این بیانیه‌ با اشاره به حمایت معنوی این سازمان از آرمان‌های فلسطین از عموم مردم به ویژه جامعه علمی استان گیلان دعوت کرد با حضور پر شور خویش در مراسم راهپیمایی روز قدس انزجار خویش را از کارکرد رژیم اشغالگر قدس بار دیگر به نمایش گذاشته و با مردم فلسطین و انسان‌های آزاده جهان اعلام همبستگی کنند.

در پایان این بیانیه‌ با اشاره به افزایش روز به روز قدرت جبهه مقاومت در فلسطین اشغالی و همراهی انسان‌های آزاده جهان با مردم این منطقه، روز به روز به تحقق شعار مقام معظم رهبری در ارتباط با نابودی رژیم اشغالگر قدس نزدیک می‌شویم.

==================

 گفت و گو از طاهره رضاپور

==================

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۸:۱۵

شناسه خبر: 101893

مطالب مرتبط :
۱

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی سپاه قدس گیلان:

ساخت دستگاه زباله سوز توسط نخبگان علمی‌ و پژوهشی

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی گیلان از ساخت دستگاه زباله سوز با کارکرد سوزندان ۳۰۰ کیلو زباله در ۶ ساعت خبر داد.

قدس

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان: روز قدس و تحقق آن یکی از چشم اندازهای بیداری اسلامی است

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان از اساتید، کارکنان و دانشجویان جهت حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس در همه شهرستانهای استان هرمزگان دعوت بعمل آورد.

افضلی

نخبگان باید کارآزموده و با انگیزه باشند/پیشرفت علمی را با احساس مسئولیت و همچون جهاد علمی در پیش بگیرید

جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت: محوری ترین توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی توصیه علم و پژوهش است، پیشرفت علمی را با احساس مسئولیت و همچون جهاد علمی در پیش بگیرد.

۱

عضو هیأت علمی گروه گیاه پزشکی دانشگاه گیلان:

تشریح چالش‌ها و فرصت‌های استفاده از سموم کشاورزی

عضو هیأت علمی گروه گیاه پزشکی دانشگاه گیلان برخی چالش‌ها و فرصت‌های استفاده از سموم کشاورزی را تشریح کرد و گفت: استفاده از آفت‌کش‌ها آخرین راه برای کنترل آفات است.

دنخکن

دعوت معاونت علمی ریاست‌جمهوری از شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان از نخبگان، شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوران و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، دعوت کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب