مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری؛

عدالت آموزشی در چهارمحال و بختیاری در حال شکل گیری است

همه تلاش ما بر این است که عدالت آموزشی اتفاق افتد و مراکز محروم هم بتوانند از همه امکانات از جمله سالن های ورزشی و زمین های چمن بهره مند شوند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری ؛ افشین امیریان مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه  ضمن تبریک هفته معلم اظهار کرد: در آستانه شروع هفته معلم هستیم و این ایام را گرامی می داریم.
 
وی با اشاره به اینکه شهید مطهری شناخته نمی شود مگر اینکه کتاب های ایشان خوانده شود تصریح کرد: امیدواریم روزی برسد که با برنامه ریزی های فرهنگی بتوانیم شخصیت های فرهنگی را بشناسیم.
 
امیریان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب بیان داشت: ۱۱ گروه فرهنگی در سطح مناطق محروم در حال خدمت هستند که تا کنون اقدامات قابل تقدیری را انجام داده اند.
 
وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش ارتباط خوبی با مجمع خیرین دارند عنوان کرد: تلاش ما بر این است که در همه شهرستان ها مجمع خیرین را تشکیل دهیم.
 
امیریان خاطر نشان کرد: همه تلاش ما بر این است که عدالت آموزشی اتفاق افتد و مراکز محروم هم بتوانند از همه امکانات از جمله سالن های ورزشی و زمین های چمن بهره مند شوند.
 
وی تشریح کرد: تلاش شبانه روزی ما بر این است که برنامه چهار ساله را تدوین کنیم و بتوانیم ریل حرکت را در طول این مدت به حرکت بیاندازیم.
 
امیریان یادآور شد: در حوزه آموزش و پرورش هرکسی وارد شد باید زحمت بکشد و بتواند نقاط قوت را احصا کرده و به دنبال برداشتن نقاط ضعف باشد. 
 
وی با اشاره به اینکه بعد از دو سال درگیری با کرونا مدارس بازگشایی شد اظهار کرد: اصحاب رسانه در کنار آموزش و پرورش قرار گرفته و در راستای آگاهی رسانی برای حضور دانش آموزان به مدارس تلاش کند.
 
امیریان با تاکید بر اینکه بازگشایی امروز مدارس مرهون هدایت رسانه است گفت: کرونا معلمان را به همه جامعه ثابت کرد و مردم درک کردند که یک معلم با این تعداد دانش آموزا چه فراز و فرودهایی را به جلو برد.
 
وی با بیان اینکه مجازی شدن مدارس مشکلاتی از جمله بی تحرکی، چاقی ، استرس و ...  را به دنبال داشت یادآور شد: بازگشایی مدارس باید انجام می شد و این بازگشایی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است.
 
امیریان با بیان اینکه مهارت های اجتماعی در حد دو سال دچار مشکل شده است گفت: همه تلاش همکاران ما بر این است که مهارت های جدید را به دانش آموزان آموزش دهند.
 
وی در پایان به برنامه های هفته معلم اشاره کرد و اظهار داشت: ۶۰ عنوان برنامه پیش بینی شده است که در سطح استان برگزار می شود.
 
انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰:۰۲

شناسه خبر: 101926

مطالب مرتبط :
​توجه مسئولین به نبود عدالت آموزشی درزیرکوه / وقف علمی یک ضرورت برای دانش آموزان محروم

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه زیر کوه

​توجه مسئولین به نبود عدالت آموزشی درزیرکوه / وقف علمی یک ضرورت برای دانش آموزان محروم

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه زیر کوه می‌گوید: مسئولین به نبود عدالت و فضای آموزشی در سطح شهرستان توجه کنند.

تجویدی

انعقاد تفاهم نامه طرح جهادفناوری شهید فخری زاده فی مابین سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) و پارک علم و فناوری

تفاهم نامه طرح جهادفناوری شهید فخری زاده فی مابین سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) و پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با شعار هرپایگاه مقاومت یک سنگر دانش بنیان به امضا رسید.

احمدی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری:

داشتن تهویه مناسب در فضاها و منازل از ضروریات است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به سردی هوا، داشتن تهویه مناسب در فضاها و منازل از ضروریات است.

پیرعلی

رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری:

استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در دستور کار قرار گیرد/آموزش حلقه مفقوده کارآفرینی

اسماعیل پیر علی رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری گفت: باید بتوانیم افراد را آموزش دهیم و آن ها را توانمند کنیم تا بتوانند کارآفرین و به دنبال آن اشتغال زایی را ایجاد کنند.

سید مجید حسینی

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری:

رسالت دانشجویان در نظام آموزشی توسط مجید حسینی بررسی می شود

روز سه شنبه به مناسبت روز دانشجو سید مجید حسینی به میزبانی دانشگاه زنجان در نشستی به بررسی ابعاد رسالت دانشجویان در نظام آموزشی خواهد پرداخت

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب