از تمامی ظرفیت های استان برای تحقق تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در آذربایجان غربی استفاده می شود

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت رونق تولید و اشتغال زایی در آذربایجان غربی، افزود: از تمامی ظرفیت های استان برای تحقق تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در آذربایجان غربی استفاده خواهد شد.

محمدصادق معتمدیان امروز در بیست و دومین یکشنبه حمایت از تولید استان و در حاشیه بازدید از دو واحد صنعتی شهرک صنعتی فاز ۲ ارومیه اظهار داشت: با برگزاری جلسات ستاد تسهیل رفع موانع تولید، کارشناسی های اقتصادی انجام شده و احصاء مشکلات از واحدهای تولیدی و صنعتی استان، بازدیدهای میدانی در قالب "یکشنبه های حمایت از تولید و تحقق شعار  سال" جهت بررسی راهکارهای لازم برای رفع مشکلات این واحدها انجام می شود.

استاندار آذربایجان غربی، با اشاره به تصویب ۱۱۴ مصوبه در طول ۲۲ هفته اخیر یکشنبه های حمایت از تولید استان، گفت: ۴۶ درصد مصوبات یکشنبه های حمایت از تولید استان تاکنون اجرایی شده و به صورت جدی پیگیر اجرای بقیه مصوبات بوده و دستگاههای متولی ملزم به اجرای این مصوبات هستند.
 
 
استاندار آذربایجان غربی گفت: از اختیارات قانونی ستاد تسهیل رفع موانع تولید، برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان استفاده می شود..
 
استاندار آذربایجان غربی همچنین مشکلات بانکی، مالیاتی، زیرساختی و تامین منابع مالی را عمده مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان معرفی کرده و یادآور شد: تلاش می شود از اختیارات قانونی ستاد تسهیل رفع موانع تولید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان استفاده شود.
 
معتمدیان با تاکید بر ضرورت رونق تولید و اشتغال زایی در آذربایجان غربی، افزود: از تمامی ظرفیت های استان برای تحقق تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در آذربایجان غربی استفاده خواهد شد.
 
وی در پایان، فعال سازی واحدهای راکد و نیمه راکد استان را ضروری دانسته و خاطرنشان کرد: با رونق و فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی استان، شاهد اشتغال زایی و تولید درآمد برای آذربایجان غربی خواهیم بود.

زمان انتشار: یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰:۰۲

شناسه خبر: 101951

مطالب مرتبط :
اقتصاد

اقتصاد دانش بنیان و اهمیت آن در پیشبرد اقتصاد کشور

در یک اقتصاد مبتنی بر دانش، گسترش دانش و مهارت‌ها به نوآوری منجر می‌شود که این خود، سبب افزایش بهره‌وری، افزایش درآمدها و کاهش تورم و بیکاری خواهد شد.

۱

بیش از ۸۰ درصد از تولیدات بخش کشاورزی در داخل کشور تولید می شود

مدیر کل دفتر نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: بیش از ۸۰ درصد تولیدات کشاورزی در داخل تولید می شود که با کار و تلاش خستگی ناپذیر بهره برداران و مدیریت مجموعه جهاد کشاورزی در استانها انجام می گیرد.

افتتاح نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و تولیدات روستایی در بیرجند

گزارش تصویری

افتتاح نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و تولیدات روستایی در بیرجند

صبح امروز با حضور سردار مهدوی ومسئولین نمایشگاه جمعی از شرکت های دانش بنیان و تولیدات روستایی به همت سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی در بیرجند افتتاح شد.

پنج گام مهم علمی و عملی از شرکت های دانش بنیان برای رسیدن به منویات رهبر انقلاب

در یاداشت مخترع قاینی به خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی آمده است؛

پنج گام مهم علمی و عملی از شرکت های دانش بنیان برای رسیدن به منویات رهبر انقلاب

​اسماعیلی مخترع و نخبه جوان قاینی پنج گام مهم را برای حمایت های علمی و عملی از شرکت هاو افراد خلاق، فناور، دانش بنیان و دغدغه مند ضروری می داند.

خمیردندان البودنت

گزارش تصویری؛

گذری بر آزمایشگاه مخترع خمیردندان ۱۰۰درصد گیاهی در همدان

تولیدکننده و مخترع همدانی با تلاش‌های شبانه‌روزی جاده سنگلاخ تولید را در نوردیده و خمیردندانی کاملاً طبیعی بدون ذره‌ای ماده شیمیایی که مشابه داخلی و خارجی ندارد تولید کرده است.

بسیج علمی بیشترین سهم را در تولید اقتصاد دانش بنیان دارد

ایجاد ۴۰۰ شغل در کهگیلویه و بویراحمد با کمک شرکتهای دانش بنیان/ راه اندازی پارک علم و فناوری سی سخت در هفته بسیج

پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد تاکنون توانسته با کمک ۱۲ شرکت دانش بنیان این استان ۴۰۰ فرصت شغلی در زمینه های مختلف ایجاد کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب