پلتفرم مدیریت یکپارچه سون تسک در اینوتکس ۲۰۲۲ رونمایی شد

در سومین روز نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ پلتفرم پلتفرمی یکپارچه مدیریت و سازماندهی تسک‌های سازمان‌ها، شرکت‌ها و استارتاپ‌ها با نام سون تسک رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ در دوران پاندمی کرونا برگزاری دوره‌های مجازی و دورکاری اهمیت بالایی پیدا کردند، در همین راستا محمد حسن شهریان محصول خود را با نام سون تسک راه اندازی کرد.

محمد حسن شهریان در خصوص این محصول گفت: شروع کار ما از دوران پاندمی کرونا آغاز شد و ما برای رفع نیاز کاری سازمانها و مدیریت پروژه ها این محصول را راه اندازی کردیم.

موسس سون تسک در مورد بازار هدف این محصول گفت: تیم‌ها و استارتاپ‌ها بازار هدف اصلی ما هستند، اما این امکان استفاده این محصول به صورت فردی وجود دارد و افراد می‌توانند از ابزارهای شخصی و جلسات آن بهره ببرند.

وی ادامه داد: افراد در ابتدا به صورت رایگان تا ظرفیت ده نفر می‌توانند از سون تسک استفاده کنند، که با توجه تعداد افراد و ظرفیت سازمان اشتراک‌های ماهیانه در دسترس می ‌باشد.

محمد حسن شهریان در مورد جذب سرمایه سون تسک اضافه کرد: ما پیش از این در شرکت نرم افزاری کار می‌کردیم که در آنجا از طرح و ایده ما استقبال شد؛ به دنبال آن فایل پیچ دک خود را آماده کردیم و موفق شدیم جذب سرمایه خود را از سرمایه‌گذار فرشته داشته باشیم.

وی در مورد برنامه آینده خود گفت: در حال حاضر پس از لانچ mvp به فکر جذب راند دوم سرمایه هستیم و برنامه داریم به عنوان شبکه اجتماعی میان تیم‌ها فعالیت داشته باشیم به گونه‌ای که بتوان برای هر تیم و شبکه آنها پروفایل ایجاد کرد، در کنار آن با برگزاری دوره‌های مجازی و جذب افراد مستعد مسئولیت اجتماعی خود را به انجام می‌رسانیم.

انتهای پیام/ زهرا نظیمی 

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۵:۳۱

شناسه خبر: 102011

مطالب مرتبط :
بررسی وضعیت آینده صنعت تولید محتوای ایران در اینوتکس ۲۰۲۲

بررسی وضعیت آینده صنعت تولید محتوای ایران در اینوتکس ۲۰۲۲

مدیر مرکز نوآوری ویکست در نمایشگاه اینوتکس گفت: با توجه به رشد چشمگیر پلتفرم‌ها، تولید محتوا مطابق با آنها رشد نکرده که با این شرایط آینده صنعت تولید محتوا بسیار روشن است و ایران نیز در این زمینه جای رشد بسیاری دارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب