در دومین روز نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و پارک فناوری پردیس

به منظور ایجاد یک بستر ایمن، پایدار، به‌روز و کارآمد جهت رفع نیازهای فناورانه و دانش‌بنیان، پارک فناوری پردیس یک تفاهم‌نامه همکاری با شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب امضا کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ توسعه تحقیقات تحول آفرین و فناورانه با هدف بومی‌سازی و تجاری‌سازی اقلام راهبردی و تحریمی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب موضوع این تفاهم‌نامه همکاری است.

توسعه دانش فنی و فناوری‌های مورد تقاضای شرکت، بومی‌سازی اقلام و راهبردی و تحریمی شرکت، هدایت نظام یافته دستاوردهای پژوهشی و فناوری به سمت تجاری نمودن، حمایت از فرصت‌های نوآورانه و فناورانه در حوزه تکمیل زنجیره ارزش شرکت و تدوین نقشه‌راه فناوری و نوآوری برای شرکت، را می‌توان به عنوان مهم‌ترین ابعاد این تفاهم‌نامه برشمرد.

مراسم امضا این تفاهم‌نامه با حضور مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و رئیس پژوهش و فناوری این شرکت و در پاویون پارک فناوری پردیس برگزار شد.

اختصاص دفتر همکاری‌های شرکت با زیست‌بوم فناوری و نوآوری در محل پارک فناوری پردیس، همراهی در تدوین نقشه راه فناوری و نوآوری شرکت، رصد تكنولوژی و ايجاد زمينه انتقال و بومی‌سازی فناوری، بررسی و ارزيابی طرح‌ها و ايده‌های پژوهشی ارجاعی از شرکت كارفرما در زمينه‌های مطالعات بازار، تهيه برنامه كسب و كار و امكان‌سنجی فنی و اقتصادی، ارزش‌گذاری فناوری، پرداخت تسهیلات مالی برای اجرای پروژه‌های فناورانه از مفاد این تفاهم‌نامه است.

گفتنی است بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار "نفت دانش‌بنیان، تولید ایرانی، صادرات جهانی" طی روزهای ۲۳ الی ۲۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ الی ۱۶ در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ملیحه نظیمی

زمان انتشار: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۸:۱۹

شناسه خبر: 102034

مطالب مرتبط :
۱

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی سپاه قدس گیلان:

سازمان بسیج علمی، پژوهشی فناوری گیلان با دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی سپاه قدس گیلان از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای گیلان خبر داد.

اختتامیه و معرفی برگزیدگان رویدادهای اینوتکس یازدهم

در آخرین روز اینوتکس ۲۰۲۲؛

اختتامیه و معرفی برگزیدگان رویدادهای اینوتکس یازدهم

اختتامیه یازدهمین رویداد اینوتکس ۲۰۲۲ در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب