اهمیت ویژه جایگاه نخبگان در گام دوم انقلاب

فرماندار سنندج گفت: در گام دوم انقلاب با توجه به تاکید حضرت آقا نخبگان از اهمیت ویژه ایی برخوردارند

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان کردستان، حسن عسکری در دیدار با نخبگان اظهار داشت :مقام معظم رهبری نخبگان را باید دید ویژه مورد توجه خود و جامعه قرار داده اند و اعتقاد ایشان بیشتر بر تکریم و توجه به اجرای طرح‌ها و دانش بنیان کردن طرح و اختراع نخبگان است.

وی  افزود: جامعه ایی ثروتمند واقعی است که دارای  نخبگان علمی باشد  و حرف‌هایشان را عملر کرده و جامعه را به سمت رشد سوق دهند چرا که پیشرفت علمی یکی از هفت تاکیدات مهم گام دوم و از فرموده های مقام معظم رهبری است.

فرماندار سنندج اذعان کرد:به دلیل اهمیت ویژه  اشتغال برای سنندج برای  سال جاری  تعهد ایجاد سی هزار شغل در زمینه های مختلف از جمله صنایع دستی، کشاورزی، انواع مشاغل خانگی  و.... ایجاد شده که انتظار می رود نخبگان در این زمینه ها درکنارما با مطالبه گری و ارائه  راهکارهای موثر  زمینه اجرای این تعهد را فراهم نمایند.

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرحهای مشاوره و راهنمایی بر عهده نخبگان و اجرای طرحها و عملکرد آن بر عهده ما است براین اساس در تلاشیم تا موضوع هیات اندیشه ورز تخصصی را راه اندازی نموده ،و با یک نیروی مستحکم و قوی و تشکیل یک اتاق فکر منسجم در جهت پیشرفت و اجرای طرحهای مثبت در جهت اشتغالزایی گامهای مثبتی برداشته شود.

عسکری تاکید کرد: گرچه حجم سنگینی از ملاقات‌ها ،دیدارها و پیگیری مشکلات در سنندج وقتی برای افزایش دیدارها نمی‌گذارد اما قطعا برای نخبگان و مراجعات آنها وقت ویژه ایجاد و در هر زمان پاسخگوی آن‌ها خواهم بود و سعی خواهم کرد دیدارهای بیشتری با این قشر ممتازین علمی داشته باشم .

درادامه این دیدار معاون علمی سپاه بیت المقدس استان ،رئیس خانه نخبگان و مخترعین و نخبگان به اعلام خواسته و نظرات خود پرداختند.

 

 

 

انتهای پیام

خبرنگار/ روناک کنعانیان

زمان انتشار: شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳:۰۱

شناسه خبر: 102057

کلید واژه‌ها:
مطالب مرتبط :
زمانی

معاون اجرایی سپاه نینوا استان گلستان:

مردم گلستان در عرصه‌های علمی نقش‌آفرینی بالایی دارند

معاون اجرایی سپاه نینوا استان گلستان گفت: مردم گلستان در عرصه‌های علمی نقش‌آفرینی بالایی دارند و‌امید داریم بتوانیم در ایران قوی هر کدام ما به سهم خود نقش آفرین باشیم.

شاخص

نشست نخبگان بسیجی استان با معاون شهردار تبریز

نشست نخبگان بسیجی آذربایجان شرقی با معاون شهردار تبریز برگزار شد .

تشریح راهبردهای بسیج علمی پیرامون شعار سال/ راه‌اندازی دانشگاه جامع انقلاب اسلامی بسیج تا ۸۵۰۰ شرکت دانش بنیان مردم پایه

توسط سردار دکتر رحیمی مطرح شد:

تشریح راهبردهای بسیج علمی پیرامون شعار سال/ راه‌اندازی دانشگاه جامع انقلاب اسلامی بسیج تا ۸۵۰۰ شرکت دانش بنیان مردم پایه

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور در اصفهان، دو راهبرد این سازمان در خصوص شعار سال را تدوین و تهیه و ابلاغ نقشه راه بسیج علمی و کمک به خلق فناوری‌های بدیع و نوظهور و هستی آهنگ و شالوده شکن عنوان کرد و گفت: برنامه ۵ ساله در نقشه راه بسیج علمی راه‌اندازی۸۵۰۰ شرکت دانش بنیان مردم پایه است و دانشگاه جامع انقلاب اسلامی بسیج هم در این سال راه‌اندازی شده و در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌گیرد.

شاخص

ظرفیت بالای علمی اهر نقطه قوت آذربایجان شرقی

جلسه پایگاه علمی منطقه اهر در محل سپاه ناحیه این شهرستان با حضور معاونت علمی و پژوهشی سپاه عاشورا برگزار شد .

تفاهم نامه

حمایت از اشتغال زایی طرح های فناورانه

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی آذربایجان شرقی ، تفاهم نامه همکاری فی مابین بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا و بسیج سازندگی استان آذربایجان شرقی به امضا دو طرف رسید .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب