نمایشگاه ملی فناورانه دانش بنیان بسیج؛

حضور ۱۳۰ شرکت دانش بنیان و ارائه بیش از ۲۰۰ طرح

نمایشگاه ملی فناورانه و دانش بنیان بسیج با حضور بیش از ۱۳۰ شرکت از سراسر کشور و بیش از ۲۰۰ طرح ومحصول فناورانه۷ صبح ۸ آذرماه در دانشگاه جامع انقلاب پادگان ولیعصر افتتاح شد.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری،نمایشگاه ملی فناورانه دانش‌بنیان بسیج، با هدف ارائه فناوری‌های نوین و هم‌افزایی در تحقق زیست بوم اقتصاد دانش‌بنیان، صبح روز سه‌شنبه ۸ آذر با حضور سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده کل انتظامی کشور، امیر سرتیپ «محمدرضا آشتیانی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، سردار سرتیپ پاسدار «محمدرضا نقدی» معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین و سردار سرتیپ پاسدار «قاسم قریشی» جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دانشگاه جامع انقلاب اسلامی افتتاح شد. 

بسیج در همه عرصه‌ها می‌درخشد 

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در حاشیه بازدید از نمایشگاه ملی فناورانه دانش‌بنیان بسیج ، ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت زینب (س) ، هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش ، بسیج را ابتکار راهبردی حضرت امام خمینی (ره) دانست و گفت : بسیج در دفاع مقدس عیار خود را نشان داد و پس از آن دوران نیز در عرصه تأمین امنیت و توسعه و پیشرفت کشور می‌درخشد و پیش می‌رود. 
سردار باقری گفت : به تولیدکنندگان سراسر کشور ، شرکت‌های خصوصی و دولتی که در فرایند تولید در کشور مشارکت دارند ، توصیه می‌کنم که از نمایشگاه ملی فناورانه دانش‌بنیان بسیج دیدن کنند و با شرکت‌های دانش‌بنیان قرارداد ببندند و سازمان بسیج مستضعفین تسهیل‌گر این کار خواهد. 
وی افزود : ما در نیرو‌های مسلح از بسیاری از امکانات و توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده می‌کنیم ، ضمن اینکه من دستور مؤکد و مجددی را صادر خواهم کرد تا همه این دستاورد‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در نیرو‌های مسلح ، پیش و بیش از همه ، استفاده کامل‌تری شود و تا این موضوع گام نخستی شود برای اینکه دیگران نیز به این شرکت‌ها اعتماد کنند.
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد : همان‌طور که در ۴۳ سال گذشته شاهد بوده‌ایم ، اتکا به خود و روی پای خود ایستادن ، تنها راهی است که می‌تواند استقلال واقعی و سربلندی را برای کشور رقم بزند که برگزاری نمایشگاه ملی فناورانه دانش‌بنیان بسیج نیز گام بزرگی در این مسیر است. 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵:۰۰

شناسه خبر: 102100

مطالب مرتبط :
منتظری

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:

مجلس در بودجه ۱۴۰۲ به فناوران و پژوهشگران توجه ویژه‌ای دارد

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به تلاش به حل مشکلات فناوران و پژوهشگران تاکید کرد و گفت: مجلس در بودجه ۱۴۰۲ به فناوران و پژوهشگران توجه ویژه‌ای دارد.

نمایشگاه

بازخورد نمایشگاه ملی فناورانه دانش بنیان بسیج برای فناوران اردبیل

حضور طرح های فناورانه بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری اردبیل در نمایشگاه ملی فناورانه دانش بنیان بسیج بازخورد مناسبی برای فناوران اردبیل داشت.

مجید چگینی مدیرعامل شرکت گاز

مجید چگینی مدیر عامل شرکت ملی گاز در بازدید از نمایشگاه ملی فناورانه دانش بنیان بسیج؛

بیش از ۱۰۰ شرکت دانش بنیان در رویدادهای علمی حوزه انرژی فعال هستند

در دومین روز از نمایشگاه ملی فناورانه و دانش بنیان بسیج مهندس "مجید چگینی" مدیرعامل شرکت ملی گاز از دستاوردها و محصولات این نمایشگاه بازدید کردند.

شانه تخم مرغ

در راستای معرفی طرحهای نوآورانه شرکت کننده در نمایشگاه ملی فناورانه دانش بنیان بسیج؛

تولید شانه تخم مرغ از کود حیوانی

برای اولین بار در طرحی مبتکرانه شانه های تخم مرغ از کود حیوانی تولید شد.

صابر مسگر

در هفته بسیج صورت گرفت؛

اردوی راهیان پیشرفت و آشنایی بسیجیان با مراکز دانش بنیان

مسئول علمی و پژوهشی و فناوری سپاه نینوا استان گلستان از برگزاری اردوی راهیان پیشرفت و آشنایی بسیجیان با مراکز دانش بنیان استان خبر داد و گفت: این اردو برای بسیجیان علمی در هفته پژوهش نیز برگزار می‌شود.

نمایشگاه

اخبار نمایشگاه کتاب تهران ۱۴۰۱

تمدید بخش مجازی کتاب تهران

علی رمضانی، قائم مقام و سخنگوی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران،از تمدید دو روزه بخش مجازی نمایشگاه و مجموع فروش هر دو بخش نمایشگاه را ۱۴۰ میلیاد تومان خبرداد.

تفاهم نامه

حمایت از اشتغال زایی طرح های فناورانه

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی آذربایجان شرقی ، تفاهم نامه همکاری فی مابین بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا و بسیج سازندگی استان آذربایجان شرقی به امضا دو طرف رسید .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب