اشتغالزایی ۲۴ هزار نفری در شهرک صنعتی شیراز

مدیرعامل شرکت شهرک‌ های صنعتی فارس با اشاره به انعقاد ۴۶۷۰ قرارداد با متقاضیان در شهرک صنعتی شیراز، گفت: ۲۲۸۵ واحد با اشتغال‌زایی ۲۴هزار نفر در این شهرک صنعتی مشغول فعالیت هستند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، سید مصطفی هاشمی در چهاردهمین جلسه گفت وگوی چهره به چهره با صنعتگران و سرمایه گذاران شهرک صنعتی بزرگ شیراز گفت: برگزاری این جلسات در شهرک صنعتی بزرگ شیراز با هدف تسریع در رفع مسائل صنعتگران و بررسی میدانی مشکلات است.

او با اشاره گستردگی، وسعت، تنوع فعالیت‌های واحد‌های صنعتی، صنفی، کارگاهی و خدماتی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز،گفت: اهمیت این شهرک صنعتی در توسعه صنعتی و اشتغال استان، سبب شد که برنامه‌هایی نظیر میز خدمت و جلسات چهره به چهره در شهرک صنعتی برگزار شود تا صنعتگران بتوانند با سهولت بهتری مشکلات خود را مطرح و در صورت نیاز بازدید‌های میدانی نیز به سرعت انجام و در خصوص رفع مشکلات در کوتاهترین زمان تصمیم گیری شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه بخش زیادی از واحد‌های صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی فارس در شهرک صنعتی بزرگ شیراز مستقر هستند، عنوان کرد: این موضوع بیانگر اهمیت راهبردی این شهرک صنعتی است، بنابراین باید با توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها و رفع چالش‌ها و مشکلات، بهترین خدمات به صنعتگران ارائه شود.

هاشمی همچنین با بیان اینکه شهرک صنعتی بزرگ شیراز با دارا بودن واحد‌های مطرح و شاخص کشور در حوزه‌های مختلف صنعتی نقش مهمی در تولید و صادرات بر عهده دارد، گفت: در حال حاضر ۴۶۷۰ قرارداد با متقاضیان در این شهرک صنعتی منعقدشده و ۲۲۸۵ واحد تولیدی، صنعتی و صنفی با اشتغال‌زایی افزون بر ۲۴هزار نفر در این شهرک صنعتی مشغول فعالیت هستند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برای تکمیل زیرساخت‌ها و رفع مشکلات زیرساختی شهرک صنعتی بزرگ شیراز گام‌های موثری در ۸ماه اخیر برداشته است، گفت: تکمیل زیرساخت‌ها و ارائه خدمات مطلوب به صنعتگران در اولویت قرار دارد.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز،شهرک صنعتی بزرگ شیراز که در شرق کلانشهر شیراز واقع شده، بزرگترین و مهمترین شهرک صنعتی استان فارس است، این شهرک با وسعت تقریبی ۱۴۰۰ هکتار (۹۵۹ هکتار فاز عملیاتی و ۶۱۱ هکتار فاز صنعتی) یکی از بزرگترین و مهمترین شهرک‌ های صنعتی کشور محسوب می‌ شود. 

انتهای پیام /

زمان انتشار: چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲:۰۴

شناسه خبر: 102109

مطالب مرتبط :
هاشمی شهرک صنعتی شیراز

استقرار ۴۳ شرکت دانش‌بنیان در شهرکهای صنعتی فارس/ واگذاری زمین به شرکت‌های دانش‌بنیان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس گفت: تاکنون ۴۳ شرکت دانش بنیان در شهرکهای صنعتی استان مستقر شده‌اند که این روند امسال و با اعمال سیاست‌های حمایتی شتاب گرفته است.

دومین رویداد «توسعه فناوری و نوآوری در صنعت لوازم خانگی» برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین:

دومین رویداد «توسعه فناوری و نوآوری در صنعت لوازم خانگی» برگزار می‌شود

دومین رویداد «توسعه فناوری و نوآوری در صنعت لوازم خانگی» با حضور واحدهای تولیدی در دو طیف محصول سازان و قطعه سازان و دیگر صنایع وابسته برگزار خواهد شد

تولید محتوا

صنعت بازی سازی صنعتی پر درآمد و اشتغالزا/ ساخت بازی ایران قوی در چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال اردبیل

جوان اردبیلی در چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج اردبیل موفق به ساخت بازی با عنوان ایران قوی شد.

شیر

بازدید علمی

بازدید علمی دانشجویی از کارخانه تولید شیر

بازدید علمی دانشجویی از کارخانه تولید شیر اردوی راهیان پیشرفت ویژه دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد از کارخانه تولید شیر مهتاج در زاهدان

ی

حضور ۴ طرح از استان ایلام در بین طرح های برگزیده مجامع ملی بسیج

مسئول بسیج اقشار و متخصصین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام اظهار کرد: در سال گذشته از بین طرح های ارسالی به دبیرخانه مجمع کشوری، تعداد ۴ طرح از استان ایلام در حوزه های آموزش، تحقیقات و فناوری، سیاست داخلی و خارجی، حقوقی و قضایی به عنوان طرح های برتر کشور معرفی شدند.

ش

بازدید علمی بسیجیان از شهرک صنعتی بزرگ شیراز

بسیجیان حوزه مقاومت بسیج امام جواد (ع) میانرود از شهرک صنعتی شیراز بازدید علمی بعمل آوردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب