حضور ۴ محصول از مخترعان ایلامی در نمایشگاه ملی دستاوردهای علمی بسیج

" ایرج گوهری" مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری ایلام از حضور ۴ طرح فناورانه استان ایلام در نمایشگاه ملی دستاوردهای علمی بسیج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری علم و فناوری نیوز استان ایلام، " ایرج گوهری" مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری ایلام از حضور 4 طرح فناورانه استان ایلام در نمایشگاه  ملی دستاوردهای علمی بسیج خبر داد.

 وی با بیان اینکه صاحبان  طرح های فناورانه استان نیز در غرفه های تخصصی پاسخگوی علاقمندان هستند اظهار کرد : طرح های فناورانه نخبگان ایلامی در حوزه برق و الکترونیک، سلامت و فنی و مهندسی کاربرد داشته و در غرفه های تخصصی در معرض نمایش قرار گرفته اند

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام، حضور طرح نوآورانه "استابلایزر" با قابلیت حفاظت از جان ، تثبیت کننده ولتاژ برق، عیب یابی خودکار و جلوگیری از برق گرفتگی را از جمله طرح های نوین نخبگان ایلامی در این نمایشگاه برشمرد.

وی خودکار رگ یاب و سیستم RTG با توان تولید برق به مدت طولانی مدت  با استفاده از یک شمع را از دیگر طرح های حاضر در این نمایشگاه عنوان کرد و اظهار داشت: خودکار رگ یاب با استفاده از امواج مادون قرمز در فاصله 10 سانتی متری می تواند رگ های دست افراد را بصورت سایه نمایان کند.

گوهری در پایان اظهارات خود با بیان اینکه " پیمان کولیوند " و "فرخ مرادی فر" مخترعان ایلامی حاضر در این نمایشگاه هستند گفت : در آینده نزدیک نمایشگاهی از دستاوردهای نخبگان ایلامی در مرکز استان دایر و برترین های عرصه علمی استان طی مراسمی تجلیل خواهد شد.

گفتنی است نمایشگاه دستاوردهای علمی نخبگان بسیج کشور تا روز جمعه در تهران پذیرای علاقمندان خواهد بود.

انتهای پیام /

خبرنگار : فرشته نیازی

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۰:۰۰

شناسه خبر: 102116

مطالب مرتبط :
س

برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در ایلام

نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار استان ايلام با حضور معاون برنامه‌ريزي استانداري ايلام در قالب ۱۶ غرفه تخصصی در دانشگاه ايلام افتتاح شد.

ل

برگزاری اولین رویداد استارتاپی خدمات شهری در دانشگاه ایلام

اولین رویداد استارتاپی خدمات شهری با رقابت ۲۸ تیم برتر در دانشگاه ایلام برگزار شد.

نمایشگاه

برپایی نمایشگاه دستاوردهای علمی فناوران بسیجی اردبیل به مناسبت هفته بسیج

نمایشگاه دستاوردهای علمی فناوران بسیجی اردبیل به مناسبت هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس (ع)، مسئولین استانی، روسای دانشگاه ها، رئیس پارک علم و فناوری و اقشار بسیجی در سالن ولایت برگزار شد.

کمک به فناوری های اولویت دار از سیاست های بسیج علمی است

گفتگوی علم و فناوری با مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)

کمک به فناوری های اولویت دار از سیاست های بسیج علمی است

ایمانی مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در عرصه های علم و فناوری هستیم، گفت: کمک به جهت دهی پژوهش ها و فناوری های موجود دانشگاه ها و مراکز علمی، پژوهشی به منظور تحقق جهش تولید ورفع نیاز های اولویت دار کشور از سیاست های بسیج علمی است.

جشنواره

جشنواره جهاد گران علم و فناوری؛

حضور بیش از ۳۰ مخترع در هشتمین نمایشگاه و جشنواره «جهاد گران علم و فناوری» در آذربایجان‌غربی

معاونت بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه شهداء آذربایجان‌غربی از افتتاح هشتمین نمایشگاه و جشنواره«جهادگران علم و فناوری» در استان آذربایجان‌غربی خبر داد و گفت: هشتمین نمایشگاه و جشنواره«جهادگران علم و فناوری» با حضور مسوولان استانی در نمایشگاه شهرک فناوری الکترونیک ارومیه افتتاح شد.

ی

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان ایلام خبر داد:

محتوای مکتوب حوزه علوم انسانی در سازمان بسیج علمی و پژوهشی حمایت می شوند

"اایرج گوهری" عنوان کرد؛ پژوهشگران بسیجی حوزه علوم انسانی، می توانند تولیدات خود را برای حمایت مادی و معنوی به سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان ایلام ارسال کنند

جشنواره

در جشنواره جهادگران علم و فناوری اردبیل مطرح شد:

شناسایی ۱۶۹ واحد راکد و احیای این واحدها تا پایان سال

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: از بین ۱۶۹ واحد راکد شناسایی شده حدود ۸۰ واحد قابلیت احیای مجدد را داشتند و ما توانستیم تعدادی از این واحدها را احیا کنیم و تا آخر پیش بینی می شود تمام واحدهای راکد قابل احیا به عرصه تولید و صنعت برمی گردد.

۶۵

به مناسبت هفته پژوهش

پوستر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری هرمزگان رونمایی شد

آیین رونمایی از پوستر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان برگزار شد.

خبرگزاری علم و فناوری

شرکت در نمایشگاه اختراعات ، نوآوری و خلاقیت« اکسیر» تمدید شد

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و درخواست‌های پی‌درپی مبنی بر تمدید فراخوان شرکت در بخش اختراعات برگزیده نمایشگاه اکسیر، این فراخوان تا پایان فروردین‌ماه ۱۳۹۹ تمدید گردید.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب