آیین اختتامیه هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در آذربایجان‌غربی برگزار شد /تجلیل از فناوران برتر

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در آذربایجان‌غربی با حضور فرماده سپاه شهدا و جمعی از مسوولان استانی برگزار شد و از فناوران برتر نیز تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان‌غربی فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری آذربایجان‌غربی اظهار داشت : یکی از ارزشمندترین  و لذت بخش‌ترین و  بهترین ساعتی که طی این چند روز سپری کردم حضور در این نمایشگاه علمی  بود .

وی با اشاره به اینکه ما دارای بهترین مردمان در دنیا هستیم ادامه داد: امید رهبر، امید نظام و امید ملت شریف به شما نخبگان است .

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به نخبگان عنوان کرد: مغلوب حواشی و مجذوب مسائل دنیوی نشوید و در این راستا ما باید روی پای خودمان و فرزند سرزمین خودمان باشیم مادرانی ما را به دنیا آورده‌اند که در این سرزمین مقدس عمری سپری کرده‌اند که امیدشان به جوانان  و استعدادهای آنان است میتواند یک جهان را بسازد.  

او ادامه داد: شما می‌توانید به عنوان یک دومینوی ساختن، برای پرداختن میهن اسلامی به یک کشور آرمانی انقلابی و اسلامی عمل کنید و این مهم با اراده‌ی نخبگانی مانند شما انجام پذیر است.

سرتیپ شهسواری با  اشاره به دختران و زنان کشور گفت: دختران خوب و نازنین این سرزمین در صورت از لحاظ سنی کوچک صغیر هستند اما در سیرت و اراده چون قله دماوند قدرتمند هستند. 

او بیان کرد: ما بایستی همه با هم باشیم و به اندیشه‌های بیمارگونه  آن سوی  تفکرات غیر ملی و به حرف  معاندین که هیچ کدام از ما را  برنمی تابیند توجه کنیم روی پای خودمان بایستیم  و به  اندیشه به ذهن‌های متراکم و انباشته از  ایده و سرشار از تفکر پیشرونده و رشد و پویایی توجه کنیم .

شهسواری تصریح کرد: این کشور مال تک تک من‌های است که تبدیل به مای بزرگ می‌شود، "من" یک پازل کوچک از تابلوی عظیم ایران است .

 فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: ما در کشوری زندگی میکنیم که همه باید با هم باشیم و بایستی قدرت چسبندگی و جذب کنندگی  قوی تر از قدرت دافعه باشد و

همگی با ایجاد همبستگی و اتحاد گام موثری برای پیشرفت و رشد و بالندگی کشور برداریم .

او ادامه داد: ما به دانش آموزان و دانشجویان نمی‌گویم وارد عرصه سیاست نشوند اتفاقا باید از سیاست آگاهی داشته و اطلاعات کافی را داشته باشند اما سیاست زده نباید باشند و روز به روز بر قله پیش‌روندگی  راه یابد .

این مقام مسوول با بیان اینکه امید رهبر انقلاب،  امید نظام و ملت شریف ایران به شما نخبگان  است گفت: ایده‌های بزرگ در ذهنتان پرورش دهید  و آنان را عملیاتی کنید. 

سردار شهسواری با اشاره به افراد و جوانان فریب خورده گفت: تک تک افراد و جوانان فریب خورده پاره تن ما هستید باید باهم باشید و نمی‌شود با یک کاری خطا جوان را طرد کرد.

او با اشاره به اتفاقات اخیر در جامعه تصریح کرد: تمام این اتفاقات تمام خواهد شد و شما جوانان نخبه با ایده ‌پردازی و اجرایی کردن ایده‌های خود در مسیر رشد و بالندگی پیش روید و مغلوب حواشی نشود که ما به دشمنان اجازه تفرقه و ناامنی را نخواهیم داد.

دکتر  محمد جلال زاده در این آیین اختتامیه اظهار کرد: برای هشتمین جشنواره و نمایشگاه در حدود ۸۰ طرح به دبیرخانه ارسال شده بود که  با توجه مراحل مختلف کارشناسی در نهایت ۳۰ طرح انتخاب و در نمایشگاه حضور یافتند.

معاونت بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه شهداء  ادامه داد: طی ارزیابی‌ها و مراحل کارشناسی انجام شده از ۳۰ طرح حاضر شده در جشنواره ۱۰ طرح به عنوان طرح برتر  انتخاب و تجلیل انجام می‌شود.

دکتر جلال زاده بیان کرد: در این جشنواره مهندس غنی‌زاده به عنوان نفر اول ، آقای ابوبکر چالوک نفر دوم ، آقای حسن قوسیان نفر سوم فناور برتر این جشنواره منتخب شدند.

خاطرنشان می‌شود خانم فاطمه حسین زاده، میلاد موتاب، معراج بهمرد، حدیث بابا زاده، حسین حیدری، عماد ملکی، پویا نقشین به عنوان مبتکر منتخب جشنواره انتخاب شدند.

انتهای پیام/ 

 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷:۳۵

شناسه خبر: 102132

مطالب مرتبط :
 برگزاری دومین جشنواره جهادگران علم و فناوری چادگان

برگزاری دومین جشنواره جهادگران علم و فناوری چادگان باتجلیل از جهادگران و مسئولان علمی، نخبگان و مخترعین

معاونت علمی پژوهشی وفناوری ناحيه مقاومت بسیج چادگان «دومین جشنواره جهادگران علم و فناوری» این شهرستان را به مناسبت هفته بسیج و با تجلیل از ۹ نفر از جهادگران علم و فناوری، مسئولان علمی، نخبگان و مخترعین برگزار کرد.

جشنواره

جشنواره جهاد گران علم و فناوری؛

حضور بیش از ۳۰ مخترع در هشتمین نمایشگاه و جشنواره «جهاد گران علم و فناوری» در آذربایجان‌غربی

معاونت بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه شهداء آذربایجان‌غربی از افتتاح هشتمین نمایشگاه و جشنواره«جهادگران علم و فناوری» در استان آذربایجان‌غربی خبر داد و گفت: هشتمین نمایشگاه و جشنواره«جهادگران علم و فناوری» با حضور مسوولان استانی در نمایشگاه شهرک فناوری الکترونیک ارومیه افتتاح شد.

بازدید سرداران غلامرضا سلیمانی و مهدی رحیمی و مجتبی فدا از نمایشگاه دستاوردهای بسیج علمی اصفهان

گزارش تصویری؛

بازدید سرداران غلامرضا سلیمانی و مهدی رحیمی و مجتبی فدا از نمایشگاه دستاوردهای بسیج علمی اصفهان

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور به همراه سردار دکتر مهدی رحیمی رئیس سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری و سردار مجتبی فدا فرماندهی سپاه صاحب الزمان (عج) با همراهی مسعود نیلی رئیس سازمان بسیج علمی استان اصفهان از نمایشگاه دستاوردهای بسیج علمی اصفهان بازدید کردند و در ادامه جلسه هم اندیشی سرداران با نخبگان بسیج علمی استان برگزار شد.

یی

گزارش تصویری؛

نشست هماهنگی برگزاری اختتامیه همایش ملی جلوه های هنر و معماری مکتب زند و قاجار شیراز در خردادماه

اختتامیه همایش ملی جلوه های هنر و معماری مکتب زند و قاجار شیراز سه شنبه سوم خرداد ماه، در شیراز برگزار می شود. (عکاس: امین برنجکار)

تصویری

در قاب دوربین خواهید دید:

روایت تصویری ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص)

گزارش تصویری ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان کرمانشاه، گرامیداشت هفته بسیج

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب