برگزاری رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز، از برگزاری رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در این کلانشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز، از برگزاری رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در این کلانشهر خبر داد و گفت: علاقه مندان به این رویداد می توانند ایده‌های خود را به دبیرخانه این مرکز ارسال کنند.

آیلین صادقی سروستانی گفت: علاقه مندان به این رویداد می‌توانند ایده‌های خود را به دبیرخانه این مرکز ارسال کنند.

او  اظهار کرد: تعمیرات از راه دور، عیب یابی غیر حضوری، کنترل و چکاپ‌های دوره‌ای و اپلیکیشن‌های خدمات خودرویی از محورهای اصلی این رویدا است.

صادقی با بیان اینکه زمان برگزاری این رویداد را ۲۵ خردادماه جاری ذکر و عنوان کرد: استقرار ایده پردازهای برتر در مرکز، حمایت از ایده‌های برتر از سوی مرکز و سرمایه گذاران، عقد قرارداد منع افشای اطلاعات، ثبت اختراع ایده‌ها و اهدای جوایز به تیم‌های برگزیده از جمله برنامه‌های این رویداد استارتاپی است.

سرپرست مرکز علمی کاربردی خانه کارگر شیراز، از دانشجویان، علاقه مندان این حوزه استارتاپی و تمام  کسانی که در حوزه مکانیک خودرو فعالیت دارند دعوت کرد که ایده‌های خود  را به startup.farsuast.ir ارسال و از طریق لینک برگزاری رویداد startup.shirazwhu.ir در این رویداد شرکت کنند.

صادقی سروستانی شماره تلفن‌های این مرکز استارتاپی را ۰۹۱۷۷۱۶۲۰۸۶و۰۷۱۳۷۲۱۰۲۸۱ اعلام کرد و گفت: علاقمندان می‌توانند در صورت نیاز سوالات خود را با این شماره تلفن‌ها اعلام کنند.

سرپرست علمی کاربردی خانه کارگرشیراز گفت: مهلت ثبت نام در رویداد استارتاپی تمدید شده و افراد تا ۲۴ خردادماه می‌توانند ایده های خود را را ثبت کنند.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰:۵۲

شناسه خبر: 102150

مطالب مرتبط :
برگزاری دوره توانمند سازی و هم اندیشی معاونین بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری کلیه سپاه های شهرستانی به همراه ازدید از شهرک صنعتی بیرجند

گزارش تصویری

برگزاری دوره توانمند سازی و هم اندیشی معاونین بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری کلیه سپاه های شهرستانی به مدت سه روز

دوره توانمند سازی و هم اندیشی معاونین بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری نواحی مقاومت بسیج سپاه های شهرستانی سراسر خراسان جنوبی برگزارشد.

پودری جهت بهبودی جای زخم دام ها/ جلودار: امیدوارم بیشتر حمایت شوم

توسط یک نوجوان نخبه سروستانی ساخته شد؛

پودری جهت بهبودی جای زخم دام ها/ جلودار: امیدوارم بیشتر حمایت شوم

یک دانش آموز خلاق و ایده پرداز سروستانی در کنار ساخت و سازهای بسیار و ایده های فراوانش، موفق به ساخت یک پودر شده که می تواند بهبود زخم دام ها را تسریع کند.

گیاهان دارویی

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

جهش سروستان در کاشت گونه‌های جدید گیاهان دارویی

سروستان یکی از شهرستان های استان فارس است که از چندی پیش با برنامه ریزی های صورت گرفته، اقدامات خوب و گام های موثری را در کاشت و تولید گیاهان دارویی با اولویت گیاهان با نیاز آب کم برداشته است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب