سه اختراع علمی

انتخاب سه اختراع در جشنواره

سه اختراع علمی استان در جشنواره علم و فن آوری تهران انتخاب شد

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری سیستان و بلوچستان، در جشنواره جهاد گران علم و فن آوری در تهران، سه اختراع مخترعین استان در ایام ۸و ۹ آذرماه سال جاری شرکت داده می شود .به گفته آقای مصطفی صباغی مسول مراکز رشد بسیج استان این جشنواره علم و فناوری قرار است در تهران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در سازمان بسیج علمی کشور برگزار شود که معاونت علمی و پژوهشی استان سیستان و بلوچستان با معرفی سه اختراع در این جشنواره حضور دارد . ایشان اظهار کرد اختراعات شامل ۱-سیمان های دندانی جدید با بیس کلسیم -سلیکات ۲-پک ورزشی ،تفریحی و رفاهی سیار دستی با قابلیت تبدیل به ۱۷نپع وسیله رفاهی تفریحی ورزشی ۳-دستگله سمباده زنی و پولیش سطح می باشد که توسط مخترعین در ایام جشنواره به نمایش داده می شود .

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳:۴۷

شناسه خبر: 102152

کلید واژه‌ها:
مطالب مرتبط :
 برگزاری دومین جشنواره جهادگران علم و فناوری چادگان

برگزاری دومین جشنواره جهادگران علم و فناوری چادگان باتجلیل از جهادگران و مسئولان علمی، نخبگان و مخترعین

معاونت علمی پژوهشی وفناوری ناحيه مقاومت بسیج چادگان «دومین جشنواره جهادگران علم و فناوری» این شهرستان را به مناسبت هفته بسیج و با تجلیل از ۹ نفر از جهادگران علم و فناوری، مسئولان علمی، نخبگان و مخترعین برگزار کرد.

​اختراع اولین پاراجت سبک در خاورمیانه / مسئولین حمایت کنند به تولید انبوه می رسانم

توسط مخترع درمیانی صورت گرفت:

​اختراع اولین پاراجت سبک در خاورمیانه / مسئولین حمایت کنند به تولید انبوه می رسانم

​مصطفایی مخترع درمیانی توانسته دستگاه پاراجت با قابلیت های پروازی و وزن سبک را نه تنها در کشور بلکه در سطح خاورمیانه اختراع و به مراحله تولید برساند.

انتخاب یک استان فارسی به عنوان جوان شایسته و برتر ایران

انتخاب یک استان فارسی به عنوان جوان شایسته و برتر ایران

۱۰ جوان شایسته و تاثیرگذار کشور و کاندیدای معرفی به کمیته جهانی انتخاب جوان شایسته سال ۲۰۲۲ جهان انتخاب شدند که نام یک استان فارسی نیز در میان آنان دیده می شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب