برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در کرمان

همزمان با هفته بسیج، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت سازمان بسیج سازندگی استان کرمان در محل حسینیه ثارالله شهر کرمان با هدف حمایت از مشاغل خرد و خانگی برگزار شد.

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳:۰۰

شناسه خبر: 102180

مطالب مرتبط :
۱

تشریح عملکرد معاونت بسیج علمی و پژوهشی سپاه قدس گیلان در هفته بسیج

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گیلان در دهم شهریور ۸۷ پایه‌ریزی شد، این سازمان با هدف ایجاد جنبش نرم افزاری و تولید علم با هدف فرهنگ سازی گفتمان علمی و استعداد پروری و شناسایی نخبگان، حمایت از تشکل‌های علمی و کمک به اجرایی شدن سند چشم انداز راه اندازی شد.

تلاش برای ارتقای شاخص های باسوادی

دکتر احمد تاجه میری خبر داد:

تلاش برای ارتقای شاخص های باسوادی

پژوهشگر و فناور برتر دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از برنامه ریزی خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه و معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)استان در راستای ارتقای شاخص های باسوادی در جامعه سخن گفت.

عکس۱

برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی بسیجیان شهرستان فراهان در دانشگاه آزاد به روایت تصویر

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی همزمان با روزهای پایانی هفته بسیج، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی بسیجیان شهرستان فراهان در دانشگاه آزاد برگزار و در حاشیه این نمایشگاه به مناسبت روز جهانی ایدز آزمایش رایگان در این زمینه صورت گرفت.

صنایع تبدیلی

راه اندازی صنایع تبدیلی؛ تامین کننده امنیت غذایی درکشور

راه اندازی صنایع تبدیلی باعث افزایش تولیدات، بهره‌ وری، ایجاد فرصت‌ های شغلی، تامین نیازهای اساسی و تامین‌کننده امنیت غذایی در کشور است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب