مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه زیر کوه

​توجه مسئولین به نبود عدالت آموزشی درزیرکوه / وقف علمی یک ضرورت برای دانش آموزان محروم

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه زیر کوه می‌گوید: مسئولین به نبود عدالت و فضای آموزشی در سطح شهرستان توجه کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی، «علی جانی» مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه زیر کوه در کارگروه علمی، آموزشی و تحقیقات و فناوری این شهرستان اظهار داشت: این کارگروه با توجه به اهمیت احصاء مسائل علمی، پژوهشی و فناوری در زیر کوه و به دنبال آن ارائه راهکارهای متناسب با موضوع و با در نظرگیری زیرساخت‌ها و وضعیت شهرستان است.

او ادامه می‌دهد: نیاز است در شهرستان زیر کوه با توجه به مسائلی و مشکلاتی همچون تحصیل، ثروت و درآمدزایی مردم از راه خام فروشی توجه شود.

 

جانی به قطب کشاورزی، دامداری و معادن در این شهرستان اشاره داشت کمی گوید: نبود عدالت آموزشی ازجمله نداشتن امکانات و زیرساخت‌های آموزشی، نبود فضای دانشگاهی در شهرستان ازجمله دانشگاه علمی کاربردی،، نبود بانک اطلاعاتی جهت استفاده از نخبگان علمی، عدم ورود به مسئله وقف علمی، باید موردتوجه مسئولین، خیرین و واقفیم قرار گیرد.

رئیس کارگروه نیز با تأکید بر برگزاری جلسات به‌طور ماهیانه و ارائه گزارش اقدامات انجام‌شده بر اساس مصوبات کارگروه را خواستار شد.

او خطاب به اعضای این کارگروه علمی تأکید کرد: ضروری است؛ همه اعضاء برای ارتقاء سطح تحصیلی و علمی دانش آموزان از تمام ظرفیت‌ها و راهکارهای دغدغه مندان این عرصه استفاده کنند.

ایجاد بانک اطلاعاتی از نخبگان

جانی با اشاره به برگزاری میز خطابه آزاد در سطح دانشگاه پیام نور شهرستان عنوان کرد: ایجاد بانک اطلاعاتی علمی با کمک دیگر نهادهای مربوطه برای حمایت مادی و معنوی و ایجاد انگیزه در بحث ابتکارات و پژوهش‌های کاربردی شهرستان و تشکیل شبکه‌ای قوی و پیگیر برای تأمین و تهیه تجهیزات آموزشی برای مدارس شهرستان هرچند از استان‌های دیگر ازجمله اهداف این کارگروه دانست.

خبرنگار: آمنه کارکن

انتهای پیام/ 

 

زمان انتشار: شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۵:۰۷

شناسه خبر: 102188

مطالب مرتبط :
گزارش تصویری برگزاری رویداد علمی ایده شو در شهرستان زیرکوه 

گزارش تصویری برگزاری رویداد علمی ایده شو در شهرستان زیرکوه 

رویداد بزرگ علمی ایده شو در شهرستان زیرکوه با حضور نخبگان علمی این شهرستان برگزارشد.

امیریان

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری؛

عدالت آموزشی در چهارمحال و بختیاری در حال شکل گیری است

همه تلاش ما بر این است که عدالت آموزشی اتفاق افتد و مراکز محروم هم بتوانند از همه امکانات از جمله سالن های ورزشی و زمین های چمن بهره مند شوند.

یکی از ساست های بسیج علمی مردم پایه کردن مسئله علم است

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع):

یکی از سیاست های بسیج علمی مردم پایه کردن مسئله علم است

​فرخنده مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)گفت: در سند راهبردی ۱۰ساله سازمان بسیج علمی که بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب تدوین شده است یکی از سیاست های بسیج علمی مردم پایه کردن مسئله علم است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب