رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان خبر داد

آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان/ راه‌اندازی غرفه مشاوره دانش بنیان

رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان خبر داد و گفت: این نمایشگاه از ۱۲ الی ۱۵ آذر برای عموم علاقمندان دایر است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان گلستان؛ مهدی غفاری،رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان در گفتگو با خبرنگاران در آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان اظهار کرد: امسال نمایشگاه هفته پژوهش با ۲۲ غرفه راه‌اندازی شده است که ۱۱ غرفه آن مربوط به دانشگاه و مراکز تحقیقاتی و ۱۱ غرفه نیز مربوط به ستاد‌های پشتیبانی و دستگاه‌های اجرایی است.

غفاری ادامه داد: امسال برای نخستین بار غرفه مخصوص مشاوره دانش بنیان، ثبت اختراع به اسم غرفه فن بازار در نمایشگاه در نظر گرفته شده است و همین طور در حوزه چالش‌های اساسی استان پنل‌های تخصصی در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: یک فضایی برای فعالیت‌های فناورانه و نوآورانه دانش‌آموزان در نظر گرفته شده که از ظرفیت استارتاپ‌های استان نیز استفاده شده و دانش‌آموزان می‌توانند از این فضا استفاده کنند.

این مقام مسئول تأکید کرد: کارگاه‌های نیز برای راه‌اندازی کسب و کار در نظر گرفته شده است که در طول برگزاری نمایشگاه انجام می‌شود.

غفاری ابراز داشت: به لحاظ حمایت نیز طرح‌هایی که قابلیت ارائه به معاونت علمی و پژوهشی ریاست جمهوری را داشته باشد مورد حمایت قرار می‌دهیم و از طریق بخش‌های مختلف می‌توانیم این حمایت‌ها را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از ۱۲ الی ۱۵ آذر دایر خواهد بود، گفت: علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۶ هر روز از این نمایشگاه بازدید داشته باشند.

خبرنگار: داود خاندوزی

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵:۲۶

شناسه خبر: 102224

مطالب مرتبط :
غفاری

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گلستان:

سازمان علمی و پژوهشی سپاه در عمل حامی نخبگان و فناوران است

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان گلستان گفت: سازمان علمی و پژوهشی سپاه همیشه در میدان عمل حامی مخترعان، نخبگان و فناوران بوده است.

برگزاری نوزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه‌ای کشور به میزبانی یزد

مدیر فن بازار منطقه‌ای یزد خبر داد؛

برگزاری نوزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه‌ای کشور به میزبانی یزد

«مسعود نیک سیرت» از برگزاری نوزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه‌ای کشور در تاریخ ۱۴ و ۱۵ آذرماه به میزبانی استان یزد خبر داد.

 ۱۸ عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان در فهرست پژوهشگران ایرانی پر استناد یک درصد دنیا قرار گرفتند

۱۸ عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان در فهرست پژوهشگران ایرانی پر استناد یک درصد دنیا قرار گرفتند

موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) آخرین فهرست پژوهشگران ایرانی پر استناد یک درصد برتر دنیا را منتشر کرد که در این فهرست، نام ۱۸ عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان دیده می‌شود.

ستان اصفهان دارای ۱۱۲ مدرسه نیاز ویژه با ۵۲۰۰ دانش‌آموز/مدرسه نیاز ویژه نباید داشته باشیم

رئیس اداره آموزش وپرورش استثنائی استان اصفهان ؛

استان اصفهان دارای ۱۱۲ مدرسه نیاز ویژه با ۵۲۰۰ دانش‌آموز/مدرسه نیاز ویژه نباید داشته باشیم

رئیس اداره آموزش وپرورش استثنائی استان اصفهان در همایش روز جهانی افراد با نیازهای ویژه که به میزبانی دانشگاه اصفهان برگزار شد، گفت:استان اصفهان دارای ۱۱۲ مدرسه نیاز ویژه با ۵۲۰۰ دانش‌آموز است، در حالی که مدرسه نیاز ویژه نباید داشته باشیم و نباید این افراد را جدا کنیم.

حُسن ارتباط با معلولان در رشد و تعالی جامعه اهمیت دارد/برنامه دانشگاه اصفهان برای بهره‌مندی جامعه از ظرفیت معلولان

معاون فرهنگی دانشگاه اصفهان:

حُسن ارتباط با معلولان در رشد و تعالی جامعه اهمیت دارد/برنامه دانشگاه اصفهان برای بهره‌مندی جامعه از ظرفیت معلولان

معاون فرهنگی دانشگاه اصفهان در همایش روز جهانی افراد با نیازهای ویژه گفت: ارتباط با معلولان و افراد با نیاز ویژه، ارتباطی دو طرفه و متقابل است و آن ارتباطی است که در آن رشد و تعالی جامعه نهفته است و در دانشگاه اصفهان امیدورایم جامعه را بیش از پیش از این ظرفیت بهره‌مند سازیم.

​استقبال بی نظیر مردم خراسان جنوبی از نمایشگاه صنایع دستی / همکاری بسیج علمی استان با این نمایشگاه

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی

​استقبال بی نظیر مردم خراسان جنوبی از نمایشگاه صنایع دستی / همکاری بسیج علمی استان با این نمایشگاه

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی گفت: پنجمین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی با استقبال پرشور و کم‌سابقه مردم روبرو شد.

تهران

نمایشگاه ملی فناورانه دانش بنیان بسیج در تهران برگزار شد

ارائه فناوری‌های نوین و هم‌افزایی برای تحقق زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان، مردمی‌کردن و جریان‌سازی علم و فناوری در حل مسائل اولویت‌دار و بسیج کردن ظرفیت‌های کشور برای تحقق اهداف اقتصاد دانش‌بنیان از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه بوده است.

کسب جایزه دکتر فخرایی انجمن مهندسان برق و الکترونیک توسط عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان

کسب جایزه زنده یاد دکتر فخرایی شاخه IEEE ایران توسط عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان

وحيد غفاری نیا عضو هيئت علمي و رئیس پژوهشکده اویونیک دانشگاه صنعتي اصفهان موفق به كسب جایزه دکتر فخرایی انجمن مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) شد.

پارک علم و فناوری گلستان

یادداشت :

بی توجهی مسئولان گلستانی به توسعه زیرساختهای علم و فناوری

در حالیکه از وعده دو ماهه استاندار گلستان برای تامین زمین برای توسعه زیرساختهای پارک علم و فناوری استان گلستان می گذرد اما هنوز این وعده اجرایی نشده و پارک گلستان کوچکترین پارک علم و فناوری کشور به لحاظ وسعت است .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب