افتخاری دیگر برای دانشگاه پیام نور؛

تقدیر رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان از رتبه ده کنکور کارشناسی ارشد

 

 


به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان، دکتر منصور فرهادی رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان از علی اصغر ملکی دانش آموخته دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس که موفق به رتبه ده در کنکور سراسری کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی کسب کرده بود، تقدیر شد.
 

دکتر فرهادی در این نشست با بیان اینکه دانشگاه پیام نور از لحاظ کیفیت آموزشی در جایگاه قابل قبولی نسبت به سایر دانشگاهها دارد، گفت: دانش آموختگان دانشگاه پیام نور با توجه به اینکه  منابع درسی آنها منبع محور می باشد در آزمونهای استخدامی و کنکور سراسری موفق تر هستند و نسبت به سایر رقبا، رتبه های برتر را کسب می کنند و شانس قبولی آنها بسیار بالاست که این نشان از کیفیت آموزشی دانشگاه است.
وی از علاقمندان به تحصیل در دانشگاه پیام نور که در نیمه دوم مردادماه سال جاری پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی امکان آن فراهم می شود، دعوت بعمل آورد.

 

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان در پایان عنوان کرد: سرمایه اصلی برای جوانان علم و دانش است که منشا تغییر و تحول در زندگی آنها می شود.

خبرنگار: محمود عامری سیاهوئی

زمان انتشار: دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹:۲۲

شناسه خبر: 102243

مطالب مرتبط :
هرمزی

دکتر علی عامری سیاهوئی پژوهشگر برتر هرمزگان موفق به کسب اولین جایزه علمی تحقیقاتی «هرمزی» شد

جایزه علمی تحقیقاتی «هرمزی» به ابتکار بنیاد علمی تحقیقاتی هرمزی و با پیشنهاد دکتر فرهادی رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان بنیانگذاری شده، قرار است این جایزه مهم علمی سالانه به پژوهشگران برتر و تاثیر گذار استان و کشور اعطا شود.

مخترع

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان تجلیل کرد؛ مدال آور نقره مسابقات جهانی اختراعات اروپا در کشور رومانی

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان از دانش آموخته پیام نور که موفق به کسب مدال نقره مسابقات جهانی اختراعات اروپا در کشور رومانی شدند؛ تجلیل کرد.

نتایج کنکور ارشد ۱۴۰۰ این هفته اعلام می‌شود

نتایج کنکور ارشد ۱۴۰۰ این هفته اعلام می‌شود

سخنگوی سازمان سنجش بیان کرد: نتایج نهایی پذیرش در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ این هفته اعلام می‌شود.

یک روش جدید چاپ سه‌بعدی برای رفع کمبود عضو پیوندی ایجاد شد

توسط دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان؛

یک روش جدید چاپ سه‌بعدی برای رفع کمبود عضو پیوندی ایجاد شد

به دلیل کمبود اندام جهانی و اهداکنندگان محدود عضو، هزاران بیمار در صورت صدمات شدید، بیماری یا شرایط ژنتیکی بدنبال اندام و بافت باقی مانده‌اند، اما اکنون سامان نقیه‌ محقق ایرانی با چاپ زیستی جدید سه بعدی، ساختار متخلخل از لایه آلژینات ایجاد کرده است که چنین ساختاری منافذ متصل به هم دارد و یک محیط سلول دوستانه فراهم می‌کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب