جلسه هماهنگی پیش رویداد استانی شرکت پیشگامان وابسته به بنیاد تعاون بسیج

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان شمالی، جلسه هماهنگی پیش رویداد استانی شرکت پیشگامان وابسته به بنیاد تعاون بسیج در محل سالن جلسات معاون هماهنگی امور اقتصادی خراسان شمالی به همراه معاونت علمی-پژوهشی سپاه حضرت جوادالائمه (علیه السلام) خراسان شمالی، معاون سرمایه گذاری شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج و تعدادی از نمایندگان سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان خراسان شمالی برگزار گردید.

در این جلسه محمد بدری، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی خراسان شمالی، با بیان اینکه تولید دانش بنیان و اشتغال آفرینی راهنما و راهبرد ما در طی سالهای بعد می باشد، گفت: عرصه مبارزات ما حوزه اقتصادی است که تمام نیرو و توان کشور درگیر حوزه اقتصاد شده و جبهه استکبار هم روی همین موضوع مانور می دهد و فشار می آورد و دنبال امتیازگیری از کشور است.

وی افزود: بحث دانش بنیان را به اولویت های اقتصادی کشور باید گره بزنیم.

بدری در ادامه عنوان کرد: آن تولید دانش بنیانی که به امنیت قضایی ما کمک کند در این برهه زمانی اولویت اصلی ما برای فعالیت و جهت دهی به آن می باشد.

در ادامه مهدی پور، معاون سرمایه گذاری شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج اعلام نمود: ما در شرکت پیشگامان بر اساس تصمیم گیری های مدیریت محترم سیاست گذاری اقتصادی از تمرکز بر پایتخت به دل استان ها برای سرمایه گذاری بر ایده ها و طرح های اولیه و تجاری سازی طرح ها روی آورده ایم.

وی افزود: این اعتقاد را داریم که در دل استانها فناور وجود دارد و برای اینکه بتواند طرح مورد نظر خود را اجرایی کند نیاز به سرمایه ای دارد که شرکت پیشگامان در صدد دادن این تسهیلات به آنها است.

مهدی پور بیان کرد: نوآور وقتی خدمات را پیدا و روی آن کار می کند مبحث سرمایه گذاری به وجود می آید.

معاونت سرمایه گذاری شرکت پیشگامان مبحث سرمایه گذای را به سه قسمت سرمایه گذاری تسهیلات خرد، ارزیابی ها و ارزش گذاری تقسیم بندی نمود.

وی در ادامه گفت: ما با ایجاد یک مرکز ارزیابی و مرکز اخذ پروژه تحت مدیریت دکتر حسنی از همه استان ها طرح ها را جمع آوری و در یکی از سپرده ها جای می دهیم.

در ادامه هر کدام از شرکت کنندگان در جلسه از طرح خود و مرکز مورد نظر جهت سرمایه گذاری شرکت پیشگامان ر طرح های فناورانه صحبت کرده و معاون سرمایه گذاری شرکت پیشگامان به همراه تیم خود هر طرح را برای پیگیری تسهیلات و تجاری سازی مورد بررسی قرار دادند.

 

 

انتهای پیام

خبرنگار / سهیلا سعیدی

زمان انتشار: سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲:۴۵

شناسه خبر: 102245

مطالب مرتبط :
سردار فرجی

برگزاری اولین رویداد ملی تا ثریا در خراسان شمالی

اولین رویداد ملی تا ثریا با محوریت سرمایه گذاری بر روی طرح های برتر فناور در خراسان شمالی، در محل سالن همایش دانشگاه پیام نور بجنورد برگزار گردید.

رویداد تا ثریا خراسان شمالی

برگزاری اولین رویداد سرمایه گذاری بر روی طرح های برتر فناور در خراسان شمالی

اولین رویداد ملی تا ثریا با موضوعیت رویداد سرمایه گذاری بر روی طرح های برتر فناور خراسان شمالی در محل سالن همایش دانشگاه پیام نور بجنورد برگزار گردید.

بازدید

بازدید معاونت علمی، پژوهشی و فناوری خراسان شمالی از برنامه های جشنواره خوارزمی در دبیرستان دخترانه فرزانگان بجنورد و پژوهشگاه معلم

معاونت علمی، پژوهشی و فناوری خراسان شمالی از برنامه های جشنواره خوارزمی در دبیرستان دخترانه فرزانگان بجنورد و پژوهشگاه معلم بازدید کرد.

سرهنگ الهی راد

مجاهدتهای دانشمندان سهم بسیار برجسته ای در پیشرفت و افتخارآفرینی ملت ایران دارد

معاون اجرایی سپاه جوادالائمه (علیه السلام) خراسان شمالی: یقیناً جایگاهی که امروز ملت انقلاب اسلامی به دست آورده جایگاه پرافتخاری است، مجاهدتهای دانشمندان ما سهم بسیار برجسته ای در این افتخار و جایگاه ملت ایران دارند و امروز ما به این حرکت ها و جهش های علمی، حرکتهای مجاهدانه در این حوزه و کارهای فناورنه بیش از هر زمان دیگر محتاجیم به دلیل اینکه این سلطه گری ادامه دارد و ما بایستی بیش از هر زمان دیگر به حرکتها و مجاهدتهای علمی خود ادامه بدهیم.

همایش ملی رویداد ثریا

جلسه پیش رویداد برنامه ملی ثریا در خراسان شمالی

جلسه پیش رویداد برنامه ملی ثریا به همراه معاونت علمی و پژوهشی خراسان شمالی، معاون ارزیابی و سرمایه گذای شرکت پیشگامان و جمعی از فناوران خراسان شمالی در محل سالن همایش دانشگاه پیام نور بجنورد برگزار گردید.

همایش ملی رویداد ثریا

جلسه پیش رویداد برنامه ملی ثریا در خراسان شمالی

جلسه پیش رویداد برنامه ملی ثریا به همراه معاونت علمی و پژوهشی خراسان شمالی، معاون ارزیابی و سرمایه گذای شرکت پیشگامان و جمعی از فناوران خراسان شمالی در محل سالن همایش دانشگاه پیام نور بجنورد برگزار گردید.

نشست چهار جانبه در خراسان شمالی

نشست چهارجانبه شرکت پیشگامان و معاونت علمی، پژوهشی و فناوری بسیج با پارک علم و فناوری و صندوق پژوهش خراسان شمالی

برگزاری نشست تقویت و توسعه همکاری های بسیج علمی و فناوری و پارک علم و فناوری در جهت هم سرمایه گذاری شرکت پیشگامان و صندوق پژوهش استان بر روی طرح ها و پروژه های فناوران استان

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب