هفته پژوهش

 بیست و سومین نمایشگاه هفته پژوهش

 بیست و سومین نمایشگاه هفته پژوهش سیستان وبلوچستان گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، رئیس پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان از برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش استان با شعار پژوهش و فناوری، تولید دانش بنیان و اشتغال آفرینی خبر داد.

محمد نبی شهیکی گفت: این نمایشگاه همزمان با سراسر کشور با هدف نمایش و معرفی محصولات، دستاوردهای پژوهشی و فناوری دستگاه های اجرایی، بخش خصوصی و دانشگاه های استان آغاز بکار کرد.
وی افزود: در روز افتتاحیه نمایشگاه نیز سامانه شبکه فناوری و نوآوری استان که پل ارتباطی میان دستگاه های اجرایی و دانشگاه ها با صنعتگران است رونمایی شد که در راستای افزایش میزان رضایت مندی و خدمات رسانی شرکت ها نقش بسزایی دارد.
رئیس پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان گفت: برگزاری کارگاه های تخصصی کارآفرینی، کتابخوانی و دورهمی های کسب و کار نیز در حاشیه این نمایشگاه اجرایی می شود که شرکت در این برنامه ها برای عموم آزاد است.
شیهکی افزود: پس از اتمام نمایشگاه کار جذب سرمایه گذار و تجاری سازی محصولات ارائه شده انجام می شود که نفرات و ایده های برتر مورد حمایت های مادی و معنوی و مشاوره ای قرار می گیرند.
وی گفت: این نمایشگاه در محل پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان واقع در خیابان دانشگاه دایر شده و تا هفدهم آذرماه از ساعت 9 الی 13 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.
 

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳:۱۹

شناسه خبر: 102253

مطالب مرتبط :
نمایشگاه

آغاز به کار نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار اردبیل در هفته پژوهش به روایت تصویر

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار اردبیل با حضور مسئولان استانی، روسای دانشگاه ها، رئیس پارک علم و فناوری و فناوران استان در هفته پژوهش آغاز به کار کرد.

۲

نمایشگاه علم و فناوری

آغاز بکارغرفه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نمایشگاه علم و فناوری

غرفه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نمایشگاه علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان آغاز بکار کرد.

پارک ۱

بازدید اجتماعات نخبگانی از پارک علم و فناوری استان البرز

در راستای هفته بسیج و جشنواره علمی، پژوهشی و اقتصادی البرز قوی، جمعی از اعضای بنیاد نخبگان و اجتماعات نخبگانی استان البرز در روز یکشنبه ۶ آذر از پارک علم و فناوری البرز بازدید به عمل آوردند.

پیام استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش و فناوری

پیام استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش و فناوری

استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش و فناوری پیامی صادر کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب