رویداد شتاب

برگزاری رویداد شتاب در چابهار

رویداد شتاب چابهار با موضوع دریا، کشاورزی، محیط زیست و دام در تاريخ ۹ ۱۰ ۱۱ آذر در دانشگاه آزاد واحد چابهار با همکاری پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان، در تاریخ ۹ الی ۱۱ آذرماه با همکاری پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، پردیس علم و فناوری چابهار و دانشگاه بین المللی چابهار در دانشگاه آزاد واحد چابهار رویداد شتاب کسب و کار با محوریت دریا، کشاورزی، محیط زیست و دام بومی منطقه برگزار شد طی این رویداد که با شرکت ۱۷۶ نفر برگزار شد ۶۰ ساعت دوره ی آموزشی کسب و کار توسط ۸ مربی متخصص و مهمان از کشور پاکستان و هند ارائه گردید که در نهایت از بین ۳۸ ایده ی ارائه شده توسط شرکت کنندگان ۱۰ ایده در رقابت استارت ویکند توسط رای حاضرین به رویداد راه یافت و در رقابتی سه روزه از بین ده ایده ی ارائه شده ۳ تیم برنده و از یک تیم شایسته تقدیر به عمل آمد مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی علاقه مندی خود را برای پذیرش تمامی ایده های مطرح شده در رویداد اعلام نمود.

زمان انتشار: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲:۴۰

شناسه خبر: 102254

مطالب مرتبط :
مدیرکل اداره شیلان استان سیستان و بلوچستان:

مدیرکل اداره شیلات استان سیستان و بلوچستان:

شیلات نیازمند حمایت از طرح ها و ایده های مراکز رشد و نخبگان در این حوزه است

نشست علمی مدیرکل و معاونین شیلات سیستان و بلوچستان و معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه سلمان استان و مسئولان مرکز رشد برگزار شد.

رویداد اتم

رابط رویداد اتم در استان قزوین:

«رویداد اتم» در قزوین برگزار می شود

محمدحسن خوشبوئی رابط «رویداد اتم» در قزوین با بیان اینکه اتم در این رویداد و برنامه به معنای الگوها و تجربه‌های موفق است می گوید: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در نظر داریم در سطح استان قزوین این رویداد بزرگ را برگزار کنیم.

درخشش سه نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه یزد در میان دانشمندان پراستناد جهان

درخشش سه نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه یزد در میان دانشمندان پراستناد جهان

بر اساس گزارش مؤسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری ISC که مبتنی بر آخرین نتایج رتبه‌بندی (Essential Science Indicators) ESI در سال ۲۰۲۲ است، ۸۴۰ ﭘﮋوﻫﺸﮕﺮ اﯾﺮاﻧﯽ در زﻣﺮه ﭘﮋوﻫﺸﮕﺮان ﭘﺮ اﺳﺘﻨﺎد ﯾﮏ درﺻﺪ دﻧﯿﺎ WoS-ESI ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ.

نمایشگاه

در بازید از نمایشگاه صورت گرفت:

انعقاد تفاهم نامه همکاری بسیج علمی با شرکت های فعال در حوزه بسته بندی و ماشین آلات وابسته کرمان

مفاد تفاهمنامه بر این اساس است که در رویدادهای مورد حمایت سازمان بسیج علمی در سراسر استان از ظرفیت این شرکت ها در حل مسائل مربوط به بسته بندی محصولات تولیدی که بر پایه اشتغال خرد و خانگی صورت گرفته است ، استفاده شود.

تسلط طالبان بر افغانستان

تسلط طالبان بر افغانستان چه اثراتی بر اقتصاد ایران دارد؟

جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه نمی‌تواند نسبت به وقایع جاری افغانستان بی‌تفاوت باشد، زیرا خواه یا ناخواه رخدادهای این کشور می‌تواند ایران را وارد تحولات جدید کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب