رویکرد توسعه متوازن استان با هم افزایی نهادهای علمی دنبال شود

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام گفت: اگر از ظرفیت های استان به نحو مطلوب استفاده شود و همه نهادهای علمی به سمت یک مقصد واحد در حرکت باشند شکل گیری توسعه متوازن در استان را شاهد خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام، «دکتر محمد ایدی» در جلسه خانه نخبگان علمی بسیج استان بر تداوم ارتباطات و هم افزایی خانه نخبگان علمی بسیج ایلام و بنیاد نخبگان استان تاکید کرد.

وی با بیان اینکه حمایت از نخبگان علمی و توسعه علمی و پژوهشی استان یک هدف مشترک بین بنیاد نخبگان و خانه نخبگان بسیج است گفت: هر دو نهاد علمی در استان از ظرفیت ها و اعتباراتی برخوردار هستند که برای توانمندسازی، شناسایی و رشد نخبگان باید با همکاری و هم افزایی هرچه بیشتر، زمینه جذب، هدایت و حمایت از نخبگان مستعد فراهم شود.

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام با اشاره به ظرفیت های خدادادی و پتانسیل نیروی انسانی  در استان گفت: اگر از این ظرفیت ها به نحو شایسته استفاده شود و همه نهادهای علمی به سمت یک مقصد واحد در حرکت باشند شکل گیری توسعه متوازن در استان را شاهد خواهیم بود.

وی در پایان اظهارات خود با تقدیر از سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام عنوان کرد: خانه نخبگان علمی بسیج در سالهای اخیر با احصاء نیازها و مشکلات استانی و پیگیری مطالبات مردمی توانسته است در جهت کاهش و رفع بسیاری از مشکلات در استان گامهای موثری بردارد.

گفتنی است در پایان این جلسه با تقدیر از خدمات چندین ساله دکتر محمد ایدی در کسوت ریاست خانه نخبگان بسیج استان ایلام، «دکتر حبیب اله محمودیان» و «دکتر حجت بلوچی» به عنوان رئیس و نائب رئیس خانه نخبگان استان ایلام معرفی شدند.

انتهای پیام/

خبرنگار: فرشته تیازی

زمان انتشار: دوشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱:۳۲

شناسه خبر: 102284

مطالب مرتبط :
ی

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و بسیج سازندگی در ایلام تفاهمنامه همکاری امضاء کردند

به منظور استفاده بهینه از ظرفیت ها، ایجاد و گسترش همفکری و همکاری های آموزشی، پژوهشی و ارتقاء خدمات علمی و پشتیبانی از محققان و نخبگان تفاهمنامه همکاری بسیج علمی و پژوهشی و بسیج سازندگی امضاء شد.

ی

تجمیع ظرفیت ها و پتانسیل های استان برای حمایت حداکثری از نخبگان/استعدادیابی و استعدادپروری را از دوران کودکی و نوجوانی آغاز کنیم

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار کرد: استان ایلام از ظرفیت های عظیم نخبگی برخوردار است، اما بهره مندی از این ظرفیت مغفول مانده نیازمند حرکت در مسیر نخبگان و حمایت همه جانبه مسئولان از فعالیت های توسعه محور است.

۳ فوتی و شناسایی۲۹۹بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان/۵۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان؛

۳ فوتی و شناسایی۲۹۹بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان/۵۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از فوت قطعی سه بیمار دیگر در اثر کرونا و شناسایی ۲۹۹ بیمار جدید خبر داد و اعلام کرد: در حال حاضر ۵۳ نفر هم در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

ی

موتور محرکه مدارس راهیان کوثر حرکت بر مدار الگوی صالح است/نمایش جلوه هایی از معنویت در مدارس با گرامیداشت اعیاد اسلامی

مدیر دبستان پسرانه راهیان کوثر ایلام گفت: فلسفه شکل گیری مدارس راهیان کوثر بر مبنای تعلیم و تربیت دانش آموزان بر اساس مکاتب اسلامی بوده و با اجرای برنامه های متنوع در اعیاد و مناسبت های خاص سعی داریم تا جلوه ای از اسلوب و رویه ی ائمه اطهار را به دانش آموزان معرفی کنیم.

ی

رشد علمی کشور در سطح جهانی نشان از نبوغ نخبگان ایرانی است/ نخبگان با دیدگاه حل مسائل یاریگر مسئولان باشند

جلسه خانه نخبگان بسیج استان ایلام با حضور جمعی از نخبگان و اساتید دانشگاهی، در دفتر معاون امور اقتصادی استانداری ایلام برگزار شد.

ی

ارتقاء جایگاه نخبگان از اهداف بنیاد نخبگان ایلام است

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام گفت: ارتقاء جایگاه نخبگان و معرفی آنان به جامعه از اهداف والای بنیاد نخبگان بوده و در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد و امیدواریم با همراهی سایر نهادها، زمینه شناسایی استعدادها و حمایت حداکثری از نخبگان فراهم شود.

nn

دیدار اعضای خانه نخبگان ایلام با بازرس کل استان

اعضای خانه نخبگان علمی بسیج ایلام در راستای ارائه راهکارهای عملیاتی در جهت رفع مشکلات استان با بازرس کل استان دیدار کردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب