استاندار قم:

دانشگاه محل طرح، فهم و حل مشکلات کشور است

دکتر شاهچراغی: نظام مسائل استان قم احصا شده است و دانشگاه که دارای محیطی زنده و پویاست این مشکلات را بررسی و راهکار ارائه کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم، دکتر سید محمد تقی شاهچراغی در مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان قم گفت: در این جلسات با تقدیراز فناوران و پژوهشگران برتر باید  باعث تقویت ارتباط پژوهش با صنعت شود، تا بتواند مسائل استان و کشور در زمینه‌های مختلف تولیدی، صنعتی و علمی را حل کند.

 

وی در ادامه داد: مدیران اجرایی دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور باید ارتباط بیشتری با فضای پژوهش و صنعت داشته باشند و همچنین دانشگاه‌ها باید فضایی برای ایجاد انگیزه برای پژوهش باشد

 

استاندار قم افزود: نظام مسائل استان قم احصا شده است و دانشگاه که دارای محیطی زنده و پویاست این مشکلات را بررسی و راهکار ارائه کند و ما در این بخش‌ها حرکت‌ رو به جلویی داشتیم اما انتظار بیشتری داریم.

 

وی تاکید کرد: اقدامی که پژوهشگران انجام می‌دهند در قالب مادی قابل ارزش‌گذاری نیست، به دانشگاه اطمینان خاطر داد که آمادگی لازم جهت پشتیبانی در این زمینه را دارد.

 

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۸:۰۳

شناسه خبر: 102285

مطالب مرتبط :
مقاله

در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

قرار گرفتن۱۵پژوهشگر دانشگاه شهرکرد در فهرست پژوهشگران پر استناد دو درصد برتر دنیا

دکتر احمد کیوانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهرکرد از قرار گرفتن ۱۲ عضو هیأت علمی دانشگاه شهرکرد و ۳ دانشجوی این دانشگاه در بین پژوهشگران پر استناد ۲ درصد برتر دنیا خبر می دهد.

جشنواره

پژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل تجلیل شدند

پژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل با حضور مسئولان استانی ، روسای دانشگاه ها، اساتید، پژوهشگران و فناوران تجلیل شدند.

رئیس دانشگاه قم:

رئیس دانشگاه قم:

علوم انسانی و اسلامی مزیت منحصر به فرد قم است

حجت الاسلام و المسلمین دکتر شریفی: نشریه تحقیقات ‌فلسفی و کلامی دانشگاه قم تنها نشریه علوم انسانی کشور است که در پایگاه‌ های علمی دنیا نمایه شده است.

معاون وزیر علوم

معاون وزیر علوم:

رمز موفقیت کشور انجام پژوهش و فناوری در کنار هم است

دکتر زمانیان: دشمنی و عناد بدخواهان ایران اسلامی به خاطر جهش علمی کشور است که مرهون خون شهدا و رشادت دانشمندان ایران است.

سرمست

استاندار قم تاکید کرد

ضرورت تبدیل پژوهش های علمی به ثروت

بهرام سرمست استاندار قم در مراسم تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری قم گفت : واحد های تولیدی و صنایع باید نیاز علمی خودرا از بدنه دانشگاهی با دید اقتصاد دانش بنیان رشد بدهند .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب