همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ

برگزاری"چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ" در ۴ مرداد ماه ۱۴۰۱ توسط انجمن علمی علوم و صنایع چوب و کاغذ ایران در سالن مروارید نمایشگاه بین المللی تهران

چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ در تاریخ 4 مرداد ماه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی و فناوری استان البرز، دکتر احمد ثمریها دبیر اجرایی همایش گفت: با استعانت و یاری از پروردگار متعال و منان و با حمایت مؤثر مجامع علمی و دانشگاهی، ارگان ها، سازمان ها و شرکت های بزرگی همچون شرکت صنایع بسته بندی کارتن توحید و شرکت کاغذسازی دناسلولز "چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ" در 4 مرداد ماه 1401 توسط انجمن علمی علوم و صنایع چوب و کاغذ ایران و در سالن مروارید نمایشگاه بین المللی تهران همزمان با پنجمین نمايشگاه تخصصى بین‌المللی كاغذ و مقوا برگزار گردید.

وی در ادامه ذکر کرد با توجه به اهمیت موضوع علوم و صنایع چوب و کاغذ و ضرورت این رشته موثر و کاربردی در کشور، سازمان و کمیته برگزاری این کنفرانس برآن شد تا با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارایۀ دستاوردها و یافته های پژوهشی و علمی صاحب نظران، پژوهشگران و دست‌اندرکاران و اندیشمندان کنفرانس فوق را برگزار نماید.

همچنین با توجه به نقش و اهمیت سازنده علوم و صنایع چوب و کاغذ، مقالات و سخنرانی های علمی بسیار ارزنده و متعددی توسط صاحب نظران، پژوهشگران، اساتید و نمایندگان شرکت های معتبر در زمینه چوب و کاغذ ارائه گردید که از مهم ترین این سخنرانی ها می توان به سخنرانی جناب آقای مهندس افشین پیرجانی قانم مقام مدیرعامل کارتن توحید با عنوان نگاهی اجمالی بر شاخص رقابت پذیری اقتصادی و ضرورت بازنگری ارتباط صنعت با دانشگاه اشاره نمود.

همچنین دراین همایش از 20 نفر از بزرگان، پیشکسوتان و فعالین محترم و بزرگوار علم و صنعت توسط جناب آقای دکتر محمدی ریاست محترم دانشکده فنی انقلاب اسلامی از جمله آقای علی کرامتی، آقای دکتر قنبر ابراهیمی، آقای دکتر اعظمی، آقای دکتر غفرانی، آقای مهدی حداد عادل، آقای محمد همایون، آقای حسین کرامتی، آقای مهندس زارعی، آقای احمد کرامتی، آقای دکتر ابوالفضل روغنی، آقای دکتر ربیع، آقای محمد مدلل، آقای جلیل سالاری، آقای دکتر سحاب حجازی، سرکار خانم مهشید پورداد، آقای مهندس علی همتی، آقای علی چگینی، حاج سراج واعظ پور، آقای دکتر کامبیز راشدی و آقای علیرضا همایون، در این عرصه به پاس زحمات و تلاش های موثر آن ها تقدیر و تشکر به عمل آورده شد.

در این همایش بیش از 90 مقاله ارسال شد که پس از داوری تعداد 48 مقاله پذیرش و از این تعداد 6 مقاله در روز همایش توسط پژوهشگران ارائه گردید.

پنجمین همایش ملی دانش و نواوری در صنعت چوب و کاغذ اردیبهشت 1402 برگزار خواهد شد.

خبرنگار علم و فناوری استان البرز : محمدجنگی

 

انتهای پیام//

زمان انتشار: یکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶:۴۲

شناسه خبر: 102362

مطالب مرتبط :
دکتر قربانی

جلسه هم اندیشی مدیران شرکتهای دانش بنیان و رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی

رئیس پارک علم وفناوری خراسان شمالی گفت: ورود به عرصه بازار آزاد و بخش خصوصی تصمیم جسورانه ای است که می توانید با ورود به این عرصه استعدادهای خود را آنگونه که باید به نمایش بگذارید.

همایش ملی چوب و کاغذ

همایش ملی صنعت چوب و کاغذ

برگزاری چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری صنعت چوب و کاغذ

آشنایی با مهندسی کشاورزی-صنایع چوب و کاغذ

آشنایی با مهندسی کشاورزی-صنایع چوب و کاغذ

کشاورزی به عنوان یکی از مشاغل پر زحمت و البته پر درامد همیشه بازار کار داغی دارد. در این مصاحبه با شرح وظایف و مهارت های مهندسی کشاورزی آشنا می شویم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب