رئیس سازمان سنجش آموزش:

ثبت نامه آزمون کارشناسی ارشد آغاز شد

مهلت ثبت نام آزمون ارشداعلام شد

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد امروز 16 آذرماه مصادف با روز دانشجو آغاز گردید. رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ضمن الام تاریخ شروع ثبت نام آزمون گفت: دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد همزمان با آغاز ثبت نام این آزمون در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود. همچنین اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام نیز همزمان در دسترس خواهد بود و لازم است متقاضیان قبل از خرید کارت اعتباری ثبت نام آن را به دقت مطالعه کرده و در صورت واجد شرایط بودن اقدام به ثبت نام کنند.

عبدالرسول پورعباس افزود: ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در تمامی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هشتمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور تا سه شنبه شب ۲۲ آذرماه ادامه می‌یابد و ثبت‌نام داوطلبان فقط زمانی تکمیل شده است که در انتهای مراحل ثبت نام، در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت‌نام، شماره پرونده ۷ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت کنند و هر داوطلب باید یک نسخه پرینت از تقاضانامه ثبت نام خود تهیه و تا اعلام نتایج نهایی نزد خود نگهداری کند.

پورعباس خاطرنشان کرد: داوطلبان در درج معدل خود دقت کنند چرا که هر ساله تعداد قابل توجهی از داوطلبان در درج معدل خود در زمان ثبت‌نام بی‌دقتی کرده و پس از قبولی در دانشگاه به دلیل مغایرت معدل قبولی آنها لغو شده و دچار مشکل می‌شوند.

لازم بذکر است آزمون مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در روزهای پنجشنبه ۱۱ و جمعه ۱۲ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵:۰۰

شناسه خبر: 102365

مطالب مرتبط :
کنکور

رئیس سازمان سنجش:

تا دو سال آینده کنکور کاغذی حذف خواهد شد!

به گفته سازمان سنجش تا سال ۱۴۰۳کنکور کاغذی حذف خواهد شد.

نمایشگاه کتاب

با ثبت نام از ناشران خارجی آغاز شد:

سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رسما فعال شد

فعالیت های ستاد برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای سال ۱۴۰۲ بصورت رسمی آغاز گردید.

آزمون دکتری

به گزارش سازمان سنجش؛

مهلت ثبت نام آزمون دکتری تمدید شد

داوطلبان می توانند در بازه زمانی ۳ تا ۴ روزه تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکترا ۱۴۰۲ نسبت به نام نویسی و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

کنکور کم سوادها

کنکور ۱۴۰۲، سایه ای در تاریکی

کنکور کم سوادها

تغییر شیوه برگزاری کنکور آنهم بعد از ۴ دهه با انتقادها و اگر و اما های فراوانی روبرواست . با این وجود مسئولان و متولیان معتقدند که این اقدام گام موثر و مهمی برای گذر از راهکار سنتی جذب دانشجو و بالا بردن کیفیت آموزش در مدارس و دانشگاه ها بوده است.

 رقابت حدود ۴۴هزار نفر اصفهانی در آزمون کارشناسی ارشد

رقابت حدود ۴۴هزار نفر اصفهانی در آزمون کارشناسی ارشد

رئیس ستاد آزمون‌های اصفهان از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در استان اصفهان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: در مجموع ۴۳هزار و ۹۰۴ داوطلب در سه روز در استان اصفهان با هم به رقابت می پردازند.

کنکور امتحان آزمون

زمان ثبت نام کنکور مقاطع مختلف اعلام شد

سازمان سنجش کشور در اطلاعیه ای از زمان ثبت نام کنکور در مقاطع مختلف را اعلام کرد .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب