برگزاری اولین اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور توسط بسیج دانشجویی استان اصفهان

معاونت علمی‌پژوهشی بسیج دانشجویی استان اصفهان اولین‌ اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور را برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، معاونت علمی‌پژوهشی بسیج دانشجویی استان اصفهان اولین‌ اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور را برگزار کرد.

 

محمدامین رجبی در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری با بیان این که اردوی راهیان پیشرفت فرآیند باتوجه‌به منویات رهبر فرزانه انقلاب برنامه‌ریزی شده است، اظهار کرد: در گام اول اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور با حضور مسئولین پژوهشکده‌ها و مرکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی استان به همراه جمعی از دانشجویان دغدغه‌مند و فعال در طی سه روز از یکشنبه نهم تا سه‌شنبه یازدهم مردادماه برگزار شد.

معاون علمی‌پژوهشی بسیج دانشجویی استان اصفهان، گفت: اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور روز اول با بازدید از خانه مشروطه اصفهان آغاز شد که مروری بود جهت بررسی و بیان وضعیت کشورمان در گذشته پیش از انقلاب از جهت اقتصاد، کارآفرینی و حوزه اقتصاد دانش‌بنیان همچنین فتواهایی که حاج‌آقا نورالله نجفی اصفهانی در آن زمان به‌ویژه در مبحث عدم استفاده از جنس خارجی داشتند.

وی افزود: دومین روز از اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور را با بازدید از پالایشگاه اصفهان برگزار کردیم که مروری بود بر دستاورد‌های دانش بنیانی 140 قطعه تولید داخل که توسط نخبگان در این صنعت مهندسی معکوس و بومی‌سازی شده است.

 

رجبی با بیان این که دومین روز این اردو را با بازدیدی دیگر از مراکز هواپیماسازی ایران (هسا) داشتیم که در مجموعه هواپیماسازی قدرت نظامی را در حوزه فرآیند ساخت و تولید و تعمیر تبیین و آشنا شدیم.

معاون علمی‌پژوهشی بسیج دانشجویی استان اصفهان، گفت: روز پایانی اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور از مجموعه سها بهیار صنعت که تفکر اقتصادی جهانی و تفکر و اندیشه اقتصاد اسلامی را بررسی می‌کند و در ادامه از شرکت دانش‌بنیان بهیار صنعت مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی بازدید به عمل آوردیم و فرآیند دانش بنیانی و دستاوردها بررسی شد.

 

رجبی با اشاره به این که زیارت و تجدید میثاق با شهدای گمنام دانشگاه صنعتی اصفهان برنامه پایانی اولین اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور معاونت علمی‌پژوهشی بسیج دانشجویی استان اصفهان است، خاطرنشان کرد: اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور به‌عنوان یک اقدامی هدفمند برنامه‌ریزی و دنبال می‌کنیم.

 انتهای پیام/

معصومه صادقی

 

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷:۱۴

شناسه خبر: 102376

مطالب مرتبط :
کسب ۳۶ مدال نمایشگاه اینوورس اکسپو۲۰۲۲ توسط مخترعین ایرانی/سهم اصفهانی‌ها ۱۱ مدال و تنها جایزه ویژه

مسئول دفتر سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان در ایران اعلام کرد:

کسب ۳۴ مدال نمایشگاه اینوورس اکسپو۲۰۲۲ توسط مخترعین ایرانی/سهم اصفهانی‌ها ۱۱ مدال و یک جایزه ویژه

مسئول دفتر سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان در ایران از کسب مجموعا ۳۴ مدال طلا، نقره و برنز در اولین دوره نمایشگاه اختراع و نوآوری اینوورس اکسپو۲۰۲۲ توسط مخترعین ایرانی خبرداد و گفت: از این تعداد پنج مدال طلا با یک جایزه ویژه و دو مدال نقره و چهار مدال بزنز به طرح های مخترعین اصفهانی اختصاص یافت.

امروز چهار بار سیگنال دریافت شد

تایید عملکرد صحیح تمام زیرسامانه‌های ماهواره«خیام»/امروز چهار بار سیگنال دریافت شد

بنا بر اعلام سازمان فضایی ایران، عملکرد صحیح تمام زیرسامانه‌های ماهواره «خیام» تایید شد، همچنین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعلام کرد: امروز _چهارشنبه نوزدهم مردادماه_ چهار بار سیگنال آن را در ایستگاه زمینی ماهدشت دریافت کردیم.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر شاهین شیرانی؛

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر شاهین شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دکتر غلامرضا عسگری استاد دانشکده تغذیه و علوم غذایی، به عنوان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه منصوب شد.

ماهواره ایرانی

صبح امروز و از مرکز بایکونور انجام شد؛

پرتاب ماهواره ایرانی "خیام" به فضا/ اولین داده تله متری دریافت شد

امروز ماهواره ایرانی خیام از پایگاه فضایی بایکونور قزاقستان با پرتابگر سایوز به فضا پرتاب و اولین داده تله متری ماهواره خیام در ایستگاه‌های زمینی این ماهواره در پایگاه‌های فضایی سازمان فضایی ایران دریافت شد.

یکی از ماموریت های سپاه الغدیر کمک به پژوهش و نخبگان خواهد بود

فرمانده سپاه الغدیر یزد در گفت و گو با خبرگزاری علم و فناوری مطرح کرد؛

یکی از ماموریت های سپاه الغدیر کمک به پژوهش و نخبگان خواهد بود

سردار «حسین زارع کمالی» با اشاره به حمایت از شرکت های دانش بنیان ادامه داد: این مهم در دستور کار سپاه الغدیر هم است و ما معاونت های تخصصی در این راستا داریم، هم در خصوص پژوهش و هم کمک به نخبگان یزدی که در حال انجام ماموریت هستند.

برق

به رهبری محقق ایرانی تحقق یافت؛

طراحی دستگاه ترموالکتریک انعطاف پذیر و پوشیدنی برای تبدیل گرمای بدن به الکتریسیته

محققان دانشگاه واشنگتن به رهبری محقق ایرانی خود یک راه حل ابتکاری ایجاد کرده اند: اولین دستگاه ترموالکتریک انعطاف پذیر و پوشیدنی که گرمای بدن را به الکتریسیته تبدیل می کند.

دانشگاه آزاد یزد پیشران رفع کمبود نیروی کار صنعت استان یزد

رییس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی یزد:

دانشگاه آزاد یزد پیشران رفع کمبود نیروی کار صنعت استان یزد

«ابوالفضل داوودی» راه اندازی دانشکده مهارت و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد را راهی برای تربیت و تأمین نیروی متخصص بخش صنعت دانست.

نقش شرکت های دانش بنیان در اشتغال نخبگان

در گفت و گو با امام جمعه بخش مرکزی یزد مطرح شد؛

نقش شرکت های دانش بنیان در اشتغال نخبگان

آیت الله مدرسی گفت: متاسفانه ما آنطور که باید جذب مغزها داشته باشیم، نداشتیم و در این زمینه کوتاهی وجود داشته و این مشکل برمی گردد به عدم اشتغال جوانان و نخبگان. امیدوارم که این شرکت های دانش بنیان، زمینه اشتغال جوانان و بخصوص نخبگان را هم برای ما فراهم کنند.

سگ‌پروری نمونه جنگ شناختی است/جنگ شناختی عادت‌واره گذشتن از هویت قبلی و رسیدن به یک هویت کاذب جدید

دبیر ستاد جهاد تبیین دانشگاه‌های پیام نور کشور در دومین دوره تخصصی جهاد تبیین بسیج اساتید استان اصفهان؛

سگ‌پروری نمونه جنگ شناختی است/جنگ شناختی عادت‌واره گذشتن از هویت قبلی و رسیدن به یک هویت کاذب جدید

دبیر ستاد جهاد تبیین دانشگاههای پیام نور کشور با بیان این که سالیان سال است کشورهای مختلف از جمله اروپا و امریکا سیاست‌های توسعه جمعیت را اجرا می‌کنند در عین حال مرتب علیه جمعیت کشور ما برنامه‌سازی می‌شود، به این که تشویق سگ‌پروری بجای تربیت فرزند نمونه جنگ شناختی است، اشاره کرد و گفت: جنگ شناختی عادت‌واره گذشتن از هویت قبلی و رسیدن به یک هویت کاذب جدید است.

ازدواج بهنگام، اولین محور تاثیر گذار بر ازدیاد جمعیت/جامعه ما تصویر درستی از مسئله جنین ندارند

حجت الاسلام بیرانوند؛

ازدواج بهنگام، اولین محور تاثیر گذار بر ازدیاد جمعیت/جامعه ما تصویر درستی از مسئله جنین ندارند

حجت الاسلام بیرانوند؛در دومین دوره تخصصی جهاد تبیین سازمان بسیج اساتید استان اصفهان ضمن تشریح ۵ محور و گفتمان اساسی تاثیر گذار بر ازدیاد جمعیت، گفت: جامعه ما تصویر درستی از مسئله جنین ندارند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب