معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد مطرح کرد؛

هیچ پروژه و اقدامی مهم‌تر از یزد نوین نیست

رحمانی در هفدهمین نشست مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان با استناد به سخنان استاندار یزد مبنی بر اهمیت برنامه تحولی یزد نوین، گفت: در استان هیچ پروژه و اقدامی مهم‌تر از یزد نوین نیست و باید اولویت اول دستگاه‌های اجرایی باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از یزد؛ دکتر جعفر رحمانی معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در هفدهمین نشست مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان یزد با محوریت پیگیری 23 پروژه حوزه کشاورزی مندرج در مجموعه یزد نوین با تاکید بر اهمیت پروژه‌های یزد نوین در ایجاد تحول در استان، عملیاتی شدن آنها را اولویت استان و دستگاه‌های اجرایی دانست.

وی با بیان اینکه عملیاتی شدن پروژه‌های یزد نوین نگاه متفاوت مدیران استانی را می‌طلبد گفت: پروژه‌های یزد نوین پروژه‌های معمولی نیستند، برخورد با پروژه‌های یزد نوین مانند کارهای روزمره و مستمر دستگاه‌های اجرایی نیست و هماهنگی بین دستگاه‌های متولی باید به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد.

هیچ پروژه و اقدامی مهم‌تر از یزد نوین نیست

دکتر رحمانی با استناد به سخنان استاندار یزد مبنی بر اهمیت برنامه تحولی یزد نوین، اظهار داشت: در استان هیچ پروژه و اقدامی مهم‌تر از یزد نوین نیست و باید اولویت اول دستگاه‌های اجرایی باشد.

وی با انتقاد از ارایه راهکارهای ضعیف دستگاه‌های متولی عملیاتی شدن پروژه‌های یزد نوین، اذعان داشت: زمانی که نشستی برای پیگیری پروژه‌های یزد نوین گذاشته می‌شود نباید راهکارهای ساده و عادی برای حل مشکلات و موانع ارایه داد.

وی با اشاره به اینکه باید از راه‌های میان‌بر و خلاقانه بهره‌گرفت، افزود: بهره‌گیری از این روند موجب آن می‌شود تا در سریع‌ترین زمان ممکن پروژهای یزد نوین محقق شود.

«سید ابوالفضل وکیلی» مسئول پیگیری‌های ویژه حوزه کشاورزی برنامه تحولی یزد نوین نیز دراین نشست به ارایه گزارشی از وضع موجود و اقدامات صورت گرفته در خصوص توسعه و تکمیل زنجیره ارزش تیلاپیلا، توسعه گلخانه‌های مدرن، توسعه و تکمیل زنجیره ارزش شتر و توسعه گردشگری کشاورزی پرداخت.

انتهای پیام/ ندا دهقانی زاده

زمان انتشار: شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶:۲۸

شناسه خبر: 102383

مطالب مرتبط :
آیین شروع عملیات ساختمانی اولین باغ علم و فناوری دانش آموزی سمپاد کشور

ساخت اولین باغ علم و فناوری دانش آموزی سمپاد کشور در یزد کلید خورد

عملیات ساختمانی اولین باغ علم و فناوری دانش آموزی سمپاد کشور (یادبود معصومه بنت کریم) در استان یزد با حضور جمعی از مسئولان آغاز شد.

نقش موثر شرکت های دانش بنیان در حفظ نخبگان و پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی

امام جمعه یزد مطرح کرد؛

نقش موثر شرکت های دانش بنیان در حفظ نخبگان و پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی

آیت الله ناصری گفت: کارخانه ها و شرکت های دانش بنیان با به کارگیری نخبه ها و نوابغ کشور، در راستای حفظ نخبگان و پیشبرد اهداف علمی – پژوهشی این مرز و بوم می توانند بسیار موثر عمل کنند.

استاندارد تولیدات شرکت های دانش بنیان هواشناسی مطابق با استاندارد جهانی نیست

مدیرکل هواشناسی یزد در گفت‌و‌گو با خبرگزاری علم و فناوری یزد مطرح کرد؛

استاندارد تولیدات شرکت های دانش بنیان هواشناسی مطابق با استاندارد جهانی نیست

برهانی گفت: متاسفانه تا الان هنوز شرکت های داخلی که تولید کننده هستند سطح و استاندارد محصولاتشان در آن حد نبوده و هنوز توسط کسی تایید نشده است، اگر چه بعضی از شرکت ها هستند که محصولاتشان را ارائه کردند و یکسری تست ها در سازمان هواشناسی انجام شده و تا مراحلی را توانستند طی کنند، اما هنوز تایید نهایی نشده است.

آئین تودیع و معارفه رئیس بنیاد نخبگان یزد با حضور قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان

گزارش تصویری/ عکس: ندا دهقانی زاده

آئین تودیع و معارفه رئیس بنیاد نخبگان یزد با حضور قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان

مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد نخبگان یزد با حضور قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.

شانزدهمین نشست مركز راهبردي پيشرفت و عدالت استان

در شانزدهمین نشست مركز راهبردي پيشرفت و عدالت استان یزد مطرح شد؛

برنامه‌های تحولی یزد نوین در توسعه کشاورزی

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد در شانزدهمین نشست مركز راهبردي پيشرفت و عدالت استان، گفت: توسعه کمی بخش کشاورزی خط قرمز برنامه‌های تحولی یزد نوین بوده و کشت‌های جایگزین به عنوان یک تحول اساسی و اثربخش در استان مطرح است.

بالگرد

توسط نخبه مازندرانی:

تکنولوژی سبد اطفا حریق بالگرد ایرانی رقیب جدی محصولات آمریکایی و روسی/ کسب مدال برنز فدارسیون اخترعات بین المللی در سوئیس

نخبه مازندرانی موفق به تولید سبد اطفاء حریق بالگرد مولتی شکل به روش ساخت مخازن انعطاف پذیر شد و در مسابقات

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب