با توان شرکت های دانش بنیان بومی صورت گرفت؛

مکانیزه شدن تخلیه و شارژ بستر نم زدایی و کاتالیستی پالایشگاه گاز ایلام

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت:با برنامه ریزی های صورت گرفته و مذاکره با شرکت های دانش بنیان بسترهای نم زدایی، کاتالیستی پالایشگاه گاز ایلام به صورت مکانیزه تخلیه و شارژ شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام، روح اله نوریان اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و مذاکره با شرکت های دانش بنیان بسترهای نم زدایی، کاتالیستی پالایشگاه گاز ایلام به صورت مکانیزه تخلیه و شارژ شدند.

استفاده از توان شرکت های دانش بنیان در مکانیزاسیون تخلیه و شارژ بستر نم زدایی پالایشگاه

وی با بیان اینکه در اجرای این خدمات تخصصی از یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان بومی استفاده شده اظهار کرد: تاثیر مستقیم بر کاهش زمان تعمیرات اساسی در مقایسه با دوره‌های پیشین، بهبود شرایط زیست محیطی به جهت جلوگیری از پراکندگی گرد و غبار مواد شیمیایی در فضای آزاد در حین تخلیه مکانیزه و عدم نیاز به حضور نفرات در فضای بسته در حین عملیات شارژ بستر از جمله مزایای استفاده از این روش فناورانه است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در بخش دیگری از اظهارات خود بیان کرد: استفاده از این شیوه توزیع یکنواخت مدیا در لایه‌های مختلف بسترها به دلیل استفاده از روش مکانیزه، سرعت مناسب و بدون وقفه به جهت عدم نیاز به تعویض نفر داخل بستر و با سرعت بارگیری هشت تن در ساعت در زمان شارژ را در پی خواهد داشت .

تخلیه و شارژ 5 بستر نم زدایی و کاتالیستی در سال جاری

وی جلوگیری از تعطیلی دیگر جبهه‌های کاری به دلیل کاهش قابل ملاحظه تولید گرد و غبار در حین عملیات تخلیه و شارژ بسترها و  کاهش زمان تمیزکاری و آماده شدن آنها جهت آغاز عملیات بارگیری را از دیگر فواید این روش برشمرد.

این مسئول در پایان اظهارات خود با قدردانی از واحدهای حمل و نقل، ایمنی، مهندسی، بازرسی فنی، انبار،  بهره‌برداری و سایر واحدها برای انجام موفقیت‌آمیز این عملیات بیان کرد: در تعمیرات اساسی امسال، سه بستر نم زدای گاز و ۲ بستر کاتالیستی بازیافت گوگرد به صورت کامل و لایه بالایی یک بستر کاتالیستی دیگر به میزان مجموع ۲۲۰ تن تخلیه و شارژ شدند.

انتهای پیام/ن

زمان انتشار: یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۴:۳۶

شناسه خبر: 102388

مطالب مرتبط :
ی

چاپ و نشر ۳۲۰ عنوان کتاب در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی/ تعامل و هم افزایی نهادهای استان ضرورت دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: تعداد۳۲۰ عنوان کتاب توسط ۳۸ ناشر به چاپ رسیده و حمایت بیش از یکصد میلیارد ریال از مولفان، تنها بخشی از فعالیت های استان ایلام در حوزه چاپ و نشر بوده است.

۱

مهندس رضا زارعی عنوان کرد:

حمایت از شرکت های دانش بنیان و افراد تحصیل کرده بومی، اولویت اصلی شرکت شهرک های کشاورزی استان کرمانشاه است

مدیر شرکت شهرک های کشاورزی شعبه استان کرمانشاه گفت:ما یک شرکت و بهتر است بگویم تنها شرکت توسعه ای بخش کشاورزی در بدنه دولت هستیم که مشغول ایجاد زیرساخت و فراهم نمودن زمینه سرمایه گذاری برای کلیه سرمایه گذاران با اولویت شرکت های دانش بنیان و افراد تحصیل کرده بومی استان هستیم.

ی

گفتگوی خبرگزاری علم و فناوری با مخترع آبدانانی

بی توجهی به نخبگان پدیده فرار مغزها را در پی دارد/تجاری سازی محصولات دانش بنیان چالشی پیش روی شرکت های دانش بنیان

علی دانیالی مخترع آبدانانی اظهار کرد: امیدواریم با هم افزایی نهاد های علمی و کاهش واردات محصولات مشابه شرکت های دانش بنیان داخلی، شاهد رشد و تقویت اقتصاد ملی و رونق اشتغالزایی در کشور باشیم.

فعال سازی یک خانه هوشمند با بکارگیری محصولات دانش بنیان

توسط شرکت دانش بنیان اردکانی صورت گرفت؛

فعال سازی یک خانه هوشمند با بکارگیری محصولات دانش بنیان

شرکت دانش بنیان اردکانی کلید و پریز‌های نسل جدید با قابلیت فعال سازی یک خانه هوشمند را تولید کرده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب