ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه پیام نور ابوموسی شروع شد

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی خبر داد: تردد هوایی و دریایی رایگان برای دانشجویان ابوموسی

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان، محمود عامری سیاهوئی رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی از ثبت نام بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: ثبت نام از امروز 18 مردادماه شروع شده و تا 23 مردادماه نیز ادامه دارد.

عامری سیاهویی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور ابوموسی تنها واحد آموزش عالی در جزیره استراتژیک می باشد، گفت: این واحد دانشگاهی در رشته های حسابداری، حقوق، روانشناسی، مدیریت دولتی و جغرافیا پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون را دارد.

وی با بیان اینکه ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور مزایای از جمله کمترین شهریه دانشجویی نسبت به سایر دانشگاهها، اعطای وام معادل کل شهریه متغییر و شانس قبولی بالای 30درصد دانش آموختگان در کنکور ارشد در بهترین دانشگاههای تراز اول و قبولی در آزمونهای استخدامی و وکالت نسبت به سایر دانشگاهها دارد، خاطر نشان کرد: تمهیدات ویژه برای خانواده محترم شهدا، جانبازان و تسهیلات ویژه برای خانواده تحت پوشش نهادهای حمایتی  و...در نظر گفته شده است و با توجه به شرایطی که ایجاد شده امکان برگزاری کلاسها و امتحانات در شهر محل سکونت افراد نیز فراهم شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی، اظهار داشت:دانشگاه پیام نور ابوموسی تردد هوایی و دریایی رایگان برای دانشجویان ابوموسی را در نظر گرفته است و امکاناتی از قبیل خوابگاههای مجهز و رایگان و غذای گرم در ایام امتحانات در اختیار دانشجویان قرار می دهند تا دانشجویان با خیال آسوده و بدون دغدغه به تحصیل خود ادامه دهند.

زمان انتشار: سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵:۳۸

شناسه خبر: 102393

مطالب مرتبط :
جزئیات پذیرش دانشجوی بورسیه شغلی در دانشگاه یزد

توسط معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد تشریح شد؛

جزئیات پذیرش دانشجوی بورسیه شغلی در دانشگاه یزد

با توجه به استقبال صنایع استان در بکار گیری دانش آموختگان دانشگاه یزد و توافق این دانشگاه با اتاق بازرگاني، صنايع معادن و كشاورزي و بنیاد نخبگان استان تعدادی از پذیرفته شدگان دانشگاه یزد از سراسر کشور در ۱۶ کد رشته بورسیه شغلی می شوند.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر شاهین شیرانی؛

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر شاهین شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دکتر غلامرضا عسگری استاد دانشکده تغذیه و علوم غذایی، به عنوان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه منصوب شد.

ماهواره ایرانی

صبح امروز و از مرکز بایکونور انجام شد؛

پرتاب ماهواره ایرانی "خیام" به فضا/ اولین داده تله متری دریافت شد

امروز ماهواره ایرانی خیام از پایگاه فضایی بایکونور قزاقستان با پرتابگر سایوز به فضا پرتاب و اولین داده تله متری ماهواره خیام در ایستگاه‌های زمینی این ماهواره در پایگاه‌های فضایی سازمان فضایی ایران دریافت شد.

شکافهای قومیتی ترفند استکبار جهانی و سرویسهای اطلاعاتی برای جلوگیری از تعاملات ایدئولوژیک است/ صبر استراتژِیک اقتدار راهبردی ماست

معاون بررسی و گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید کشور گفت:

شکافهای قومیتی ترفند استکبار جهانی و سرویسهای اطلاعاتی برای جلوگیری از تعاملات ایدئولوژیک/صبر استراتژیک اقتدار راهبردی ماست

معاون بررسی و گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید کشور در نشست تخصصی «نحوه مواجهه با چالش آفرینی‌های دشمن در منطقه» با بیان این که شکافهای قومیتی ترفند استکبار جهانی و سرویسهای اطلاعاتی برای جلوگیری از تعاملات ایدئولوژیک است، گفت: یکجایی صبر استراتژیک اقتدار راهبردی ماست.

آزاد

انتشار جزئیات ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد جزئیات ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیوسته را اعلام کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب