کتاب اصول شروع به کار با پرینتر سه بعدی منتشر شد

کتاب اصول شروع به کار با پرینتر سه بعدی با موضوع راهنمای مبتدی تا حرفه ای کاربران پرینترهای سه بعدی به ترجمه مهندس زهرا ولیجانی و دکتر بابک رضایی افشار توسط انتشارات پادمیرا به چاپ رسید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ فناوری چاپ سه بعدی از سال 1980 با تجربیات متفاوتی از سوی دانشمندان مختلف پا به عرصه ظهور گذاشت و هرچند در ابتدا رشد بسیار آهسته ای را تجربه کرد اما در سال های اخیر این فناوری جای پای خود را در عرصه های مختلف از مکانیک و خودروسازی تا عمران، صنایع غذایی و پزشکی و سلامت مستحکم نموده است و کمتر کسی است که با کاربردهای این تکنولوژی نا آشنا باشد.

کتاب اصول شروع به کار با پرینتر سه بعدی ، نقشه راه روشنی از بهترين شیوه ها را به شما پیشنهاد می کند تا به شما کمک کند چاپ سه بعدی را با موفقیت در خانه ، کلاس درس يا محل کار خود راه اندازی کنید. . اين کتاب برای کسانی مناسب است که هیچ تجربه قبلی در زمینه چاپ سه بعدی ندارند البته حتی اگر تجربه چاپ سه بعدی را داشته باشید ، ممکن است متوجه شويد که اين کتاب به شما در ديدن نمای بزرگتر و امکانات بیشتر کمک می کند.

این کتاب که در 13 فصل و 286 صفحه توسط مهندس زهرا ولیجانی و دکتر بابک رضایی افشار ترجمه شده و از سوی انتشارات پادمیرا به چاپ رسیده است، به شما اطلاعاتی در مورد نحوه عملکرد چاپگرهای سه بعدی، نکات مورد نیاز در خريد چاپگر سه بعدی و لوازم مورد نیاز، راه اندازی و نگهداری چاپگر سه بعدی، اصول برون سپاری خدمات مدل سازی و چاپ سه بعدی، ايجاد و رفع اشکال از مدلهای نرم افزاری سه بعدی، طراحی فضای چاپ سه بعدی شخصی و آينده چاپ سه بعدی ارائه می کند.

 

این کتاب به زبان انگلیسی توسط لیزا والاک کلوسکی و نیک کلوسکی تالیف شده بود که پس از کسب اجازه از نویسندگان آن مورد ترجمه قرار گرقت.

 

مریم محرمی

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۷:۰۵

شناسه خبر: 102416

مطالب مرتبط :
نخستین نشست کارگروه تامین مالی ستاد توسعه نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان یزد برگزار شد

نخستین نشست کارگروه تامین مالی ستاد توسعه نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان یزد برگزار شد

نخستین نشست کارگروه تامین مالی ستاد توسعه نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان یزد با محوریت بررسی ظرفیت‎های مالی به منظور تقویت واحدهای فناور دانش‌بنیان صبح روز گذشته در سالن اندیشه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار و بر تامین منابع مالی غیر بانکی به شیوه‌های نوین تاکید شد

کسب ۳۶ مدال نمایشگاه اینوورس اکسپو۲۰۲۲ توسط مخترعین ایرانی/سهم اصفهانی‌ها ۱۱ مدال و تنها جایزه ویژه

مسئول دفتر سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان در ایران اعلام کرد:

کسب ۳۴ مدال نمایشگاه اینوورس اکسپو۲۰۲۲ توسط مخترعین ایرانی/سهم اصفهانی‌ها ۱۱ مدال و یک جایزه ویژه

مسئول دفتر سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان در ایران از کسب مجموعا ۳۴ مدال طلا، نقره و برنز در اولین دوره نمایشگاه اختراع و نوآوری اینوورس اکسپو۲۰۲۲ توسط مخترعین ایرانی خبرداد و گفت: از این تعداد پنج مدال طلا با یک جایزه ویژه و دو مدال نقره و چهار مدال بزنز به طرح های مخترعین اصفهانی اختصاص یافت.

ییی

افتخاری دیگر برای دانشگاه شیراز؛

جایزه کامستک به استاد دانشگاه شیراز رسید

دکتر اسمعیل قوانلو، عضو هیأت‌ علمی بخش مهندسی مکانیک دانشگاه شیراز موفق به کسب جایزه کمیته‌ دائمی همکاری‌ های علمی و فناوری سازمان همکاری اسلامی شد.

رونمایی از پرینتر سه بعدی جدید شرکت آی دیزاین در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲

رونمایی از پرینتر سه بعدی جدید شرکت آی دیزاین در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲

شرکت آی دیزاین که در زمینه تولید پرینترهای سه بعدی فعالیت می‌کند، در دومین روز از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، از پرینتر سه بعدی خود با نام vandar ۳۵۰ pro رونمایی کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب