نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی: از محل مسؤولیت‌های اجتماعی به دانشگاه پیام نور هرمزگان کمک خواهد شد

دکتر احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در دیدار با رییس دانشگاه پیام نور هرمزگان از پیگیری برای اختصاص بودجه به این دانشگاه از محل مسؤولیت‌های اجتماعی صنایع خبر داد.

 

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان، دکتر احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد،قشم، بندرخمیر و ابوموسی امروز با حضور در دانشگاه پیام نور از فعالیت منصور فرهادی رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان در دانشگاه پیام نور  به ویژه در خصوص راه اندازی مجدد رشته‌های پیام نور فین تقدیر و تشکر کرد.

 

مرادی در این دیدار با اشاره به عملکرد مطلوب رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان، اظهار داشت: از محل مسئولیت های اجتماعی اعتباری در خصوص دانشگاه پیام نور فین کمک خواهیم کرد.

 

در ادامه این دیدار دکتر فرهادی گزارشی از مجموعه و رسالت دانشگاه پیام نور ارائه کرد و اظهار داشت: در حال حاضر دانشگاه پیام نور هرمزگان در مقطع کارشناسی در 14 مرکز و واحد براساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

 

 محمود عامری سیاهوئی رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی نیز ضمن گزارشی از عملکرد واحد دانشگاهی ابوموسی  به نیابت از کارکنان از حمایت‌های احمد مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مجمع نمایندگان و استاندار محترم در خصوص انتصاب دکتر فرهادی بعنوان رئیس دانشگاه پیام نور تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: با حضور دکتر فرهادی که یک نیروی ارزشی، دلسوز و جهادی است، فعالیت‌های خوبی در این دانشگاه صورت گرفته و اتحاد، همدلی و وفاق بسیار خوبی بین کارکنان و اعضای هیات علمی صورت گرفته است و امید داریم با همت ایشان دانشگاه پیام نور به جایگاه مطلوب خود برسد.

خبرنگار: محمود عامری سیاهوئی

زمان انتشار: یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۴:۰۴

شناسه خبر: 102420

مطالب مرتبط :
سردار فرجی

برگزاری اولین رویداد ملی تا ثریا در خراسان شمالی

اولین رویداد ملی تا ثریا با محوریت سرمایه گذاری بر روی طرح های برتر فناور در خراسان شمالی، در محل سالن همایش دانشگاه پیام نور بجنورد برگزار گردید.

صنایع

صنایع کوچک خط مقدم توسعه اقتصادی کشور

توسعه اقتصادی هر کشور تا حد زیادی به موفقیت صنایع کوچک و متوسط وابسته است. از لحاظ اقتصادی، بنگاههای کوچک و متوسط از عمده عوامل ایجاد شغل محسوب می شوند.

ابراهیم عزیزی، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی

نماینده مجلس در گفت وگو با علم و فناوری مطرح کرد:

عزم دولت و مجلس بر مهارت محوری/ سیستم آموزشی کشور معیوب است

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: در برهه کنونی آموزش ها براساس مهارت یک اولویت مهم است که مورد غفلت واقع شده اما عزم دولت و مجلس، حمایت از مهارت ورزی است.

۲۳

به مناسبت هفته پژوهش صورت گرفت

تجلیل از نخبگان و رتبه های برتر کنکور ۱۴۰۰ در پارک علم و فناوری هرمزگان

با حضور احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، علی فتی رئیس پارک علم و فناوری و محمدقوی دل لاری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش از نخبگان و رتبه های برتر کنکور ۱۴۰۰ تجلیل شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب