مدیر شعب "بانک قرض الحسنه مهر ایران یزد" مطرح کرد؛

اعطای وام به شرکت های دانش بنیان

حسینی با اشاره به اعلام سهمیه های کشوری جهت دریافت وام شرکت های دانش بنیان گفت: ۶۵ شرکت دانش بنیان یزدی جهت بررسی صلاحیت و اعطای وام معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری استان یزد، «امیر حسینی» مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در یزد امروز در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه استان برگزار شد با بیان اینکه در سطح کشور سهیمه هزار شرکت دانش بنیان جهت در یافت وام اعلام شده است اظهار داشت: در استان یزد 65 شرکت را معرفی کرده ایم که با بررسی های صورت گرفته توسط تهران، تعدادی از آنها این وام را دریافت می کنند.

وی افزود:  بانک قرض الحسنه مهر ایران با سرمایه 50 هزار میلیارد ريال و مشارکت بانکهای دولتی به عنوان اولین و بزرگترین بانک قرض الحسنه در نظام بانکی کشور در راستای تحقق بانکداری ناب اسلامی، با صدور مجوز رسمی بانک مرکزی در سال 1387 آغاز به کار کرده است و هم اکنون با پیشرفته‌ترین سیستم آنلاین بانکی و بیش از 530 شعبه فعال در کل کشور و 14 شعبه در استان یزد (8 شعبه شهر یزد و 6 شعبه در شهرستانهای بافق، بهاباد، ابرکوه ، میبد، مهریز و اردکان ) در حال خدمتگذاری به آحاد جامعه می باشد. 

وی ادامه داد: تنها در سال جاری بیش از 47 هزار فقره تسهیلات به ارزش 22 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته  از لحاظ تعدادی پرونده 30 درصد و لحاظ مبلغی 55 درصد افزایش یافته است.

حسینی افزود: در حال حاضر بیش از 430 هزار نفر از مردم استان یزد در این بانک حساب دارند که با جذب بیش از 35 درصد جمعیت استان رتبه اول نفوذ در جمعیت را در کشور دارد. خوشبختانه با توجه به اینکه مردم استان یزد اعتقاد ویژه ای به بحث قرض الحسنه دارند همچنین با حمایت مسئولین و مدیران استانی بیش از 2000 شرکت فعال، حقوق و مزایای پرسنل و یا بخشی از گردش مالی شرکت را در این بانک متمرکز نموده اند  و از مزایای  وام قرض الحسنه برای پرسنل خود بهره مند شده اند.

حسینی ادامه داد: استان یزد همگام با سایر ادارات و سازمان ها جز استان های درجه یک در کشور است که حدود 430 هزار نفر از مردم استان در این بانک حساب دارند و ضریب نفوذ نیز با بیش از 35 درصد از جمعیت استان در کشور رتبه اول را داریم.

وی افزود: ما در سال گذشته 61 هزار فقره وام با اعتباری بالغ بر 16 هزار و 700 میلیارد ریال پرداخت کرده ایم که این میزان در هشت ماهه سال جاری به 47 هزار فقره وام با ارزشی بالغ بر 22 هزار میلیارد ریال پرداخت کرده ایم.

حسینی بیان کرد: در زمینه وام ازدواج و جوانی جمعیت به عنوان بانک پیشتاز بوده ایم که نزدیک به 1700 مورد وام به ارزش بالغ بر 1400 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده ایم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰:۰۰

شناسه خبر: 102443

مطالب مرتبط :
فعالیت های بانکی آنلاین در قرض الحسنه مهر ایران شتاب می‌گیرد/ پرداخت ۸۳۴ میلیارد ریال تسهیلات حمایت از رونق تولید و کالای ایرانی در قالب کالا کارت

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان سمنان مطرح کرد :

فعالیت های بانکی آنلاین در بانک قرض الحسنه مهر ایران شتاب می‌گیرد/ پرداخت وام کالا کارت بدون نیاز به سپرده و پیش فاکتور

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان سمنان با بیان اینکه گسترش بانکداری دیجیتال از سیاست های مهم بانک قرض الحسنه مهر ایران است و فعالیت های بانکی آنلاین در این بانک شتاب زیادی گرفته است از پرداخن وام کالا کارت بدون ارائه پیش فاکتور خبر داد.

 برای شرکت‌های دانش‌بنیان محدودیت قائل نشویم

شهردار یزد:

برای شرکت‌های دانش‌بنیان محدودیت قائل نشویم

شهردار شهر میراث جهانی یزد با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری در حوزه‌ دانش‌بنیان‌ها نقش بسیار مهمی در بهبود روند فعالیت شهرداری دارد، گفت: برای شرکت‌های دانش‌بنیان محدودیت قائل نشویم.

گزارش تصویری

گزارش تصویری/ بازدید دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای یزد از کارخانه الکترو کویر

جمعی از دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای یزد در راستای برگزاری اردوی راهیان پیشرفت از کارخانه الکترو کویر یزد بازدید کردند.

آمل

برگزاری نخستین نشست مشترک شرکت‌های دانش بنیان روسی و مازندران در آمل

نخستین نشست مشترک شرکت‌های دانش بنیان رسیه و مازندران با حضور نماینده ۲۱ شرکت روسی در آمل برگزار شد.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی تهران

رئیس دانشگاه شهید بهشتی تهران؛ ایران جزء ده کشور هسته ای//ایران در بحث هسته ای مدیون هیچ کس نیست

رئیس دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: کشور ایران جزء ده کشور برتر هسته ای است و امکانات لازم برای توسعه هسته ای دارد.

 کارخانه فرآوری مواد معدنی

توسط محققان کشور

تحقق ساخت کارخانه فرآوری مواد معدنی قابل حمل در یک شرکت دانش بنیان

موفقیت محققان کشور در طراحی و ساخت سیستمی که می تواند مواد معدنی را فراوری کند؛ این کارخانه قابل حمل در معادن روی قابل استفاده است.

مدیر عامل شرکت پیشگامان توسعه

یک فعال حوزه دانش بنیان:

۷۰ درصد شرکت های دانش بنیان به بخش اقتصادی توجهی نکرده اند

مدیر عامل شرکت پیشگامان توسعه گفت: با حضور در مراکز استان ها و شهرستان ها شرکت های فناور را پشتیبانی می کنیم.

لزوم بهره گیری از علوم و فناوری های نوین در فعالیت های بخش کشاورزی

لزوم بهره گیری از علوم و فناوری های نوین در فعالیت های بخش کشاورزی

استاندار یزد گفت: «کشاورزی» علی رغم محدودیت های شدید استان در منابع آبی و شرایط اقلیمی حاکم بر استان، به عنوان یکی از مزیت های استان یزد محسوب شده و باید با بهره گیری از علم و شیوه های نوین، در صدد افزایش بهره وری در فعالیت های این حوزه بود.

«سید امین دهقان بنادکی» به عنوان فناور کشوری توسط وزارت آموزش و پرورش معرفی شد

رییس گروه تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش در گفت و گو با علم و فناوری خبر داد؛

«سید امین دهقان بنادکی» به عنوان فناور کشوری معرفی شد

«امیرچخماقی» از انتخاب «سید امین دهقان بنادکی» به عنوان فناور کشوری توسط وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تقدیر از وی در روز ملی پژوهش (۲۰ آذرماه) توسط وزیر آموزش و پروش و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صورت خواهد گرفت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب