کارگاه مشاوره تحصیلی

برگزاری کارگاه مشاوره تحصیلی با رویکرد انتخاب رشته تحصیلی ویژه کنکوری ها

مشاوره‌ ی تحصیلی به جهت نقش مهمی که در موفقیت یا شکست دانش‌آموزان و دانشجویان در مسیر تحصیلی و شغلی خود ایفا می‌کند از اهمیت بسیار بالایی در نزد والدین و فرزندانشان برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری سازمان بسیج علمی و فناوری استان البرز، کارگاه مشاوره تحصیلی با رویکرد انتخاب رشته­ تحصیلی ویژه ‌ی کنکوری ها توسط مرکز رشد و شتابدهی علمی شهید احمدی روشن در کانون علمی شهید سبحانی کرج در 19 مرداد 1401 برگزار شد.

در این کارگاه مواردی در مشاوره ی تحصیلی اعم از هدایت تحصیلی، آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری، حل مشکل افت تحصیلی، مدیریت استرس و اضطراب امتحانات، رفع رفتارهای نابهنجار، ارائه راهکار برای حل مشکلات روحی و روانی و در نهایت هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات ارائه شد.

در پایان می­توان بدین نکته توجه نمود که از طریق مشاوره تحصیلی میتوان توانایی ها و نیز محدودیت های دانش آموزان را شناخت و از امکانات موجود حداکثر استفاده را به عمل آورد.

خبرنگار علم و فناوری استان البرز : محمدجنگی

 

 

انتهای پیام//

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶:۱۰

شناسه خبر: 102465

مطالب مرتبط :
همایش

کارگاه آموزش تندخوانی

برگزاری کارگاه آموزش تندخوانی در مرکز رشد و خلاقیت در استان البرز

چوب

همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ

برگزاری"چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ" در ۴ مرداد ماه ۱۴۰۱ توسط انجمن علمی علوم و صنایع چوب و کاغذ ایران در سالن مروارید نمایشگاه بین المللی تهران

کارگاه مدیران مراکز رشد خراسان شمالی

کارگاه آموزشی توانمندسازی مدیران علمی شهرستانها، فرمانده های پایگاه های علمی و مدیران مراکز رشد خراسان شمالی با میزبانی معاونت علمی-پژوهشی سپاه استان برگزار گردید.

هدف اصلی کارگاه، آشنایی مدیران با فرآیند تبدیل علم به فناوری و تبدیل ایده به محصول جهت حمایت بهتر و اصولی تر از نوآوران و فناوران، توانمند سازی علمی مدیران و تسهیل ارائه خدمات به بسیجیان در حوزه فناوری می باشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب