در راستای تحقق شعار سال صورت گرفت،

بازدید فرمانده سپاه قم از دستاورد های بسیج علمی پژوهشی استان

سردار موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) از دستاوردهای سازمان علمی و پژوهشی، فناوری سپاه استان قم بازدید به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم، در این بازدید سردار محمد رضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) با روند طراحی و عملکرد دستگاه هایی چون دستگاه بهبود ازدیاد برداشت نفت مبتنی بر فناوری پلاسما پالسی، توربین آبی ثقلی با قابلیت تولید برق گلخانه‌ای، پرتابگر موشک مینی کاتیوشا، دستگاه کوه یخ، پمپاژ هیبریدی، توربین برق آبی، ماشین خدمات شهری با قابلیت شستشوی جداول و تراکتور کشاورزی، قایق مسافرتی تفریحی کم جا و قابل حمل با خودرو، شوکر های پرتابی، باتوم الکتریکی، پهپاد ضد شورش آشنا شد.

 

فرمانده سپاه استان قم در ادامه از تولیدات دانش بنیانی چون پودر جلبک، محیط کشت جلبک، کود پرندگان غنی شده با جلبک، عصاره ضایعات درختان کاج(pycnogenol oil)، کود میل ورم(کرم گرد) بازدید کرد.

 

سردار محمد رضا موحد در حاشیه بازدید با ابراز خرسندی از عملکرد نخبگان بسیجی اظهارداشت:ظرفیت های علمی بسیار خوبی در مجموعه جوانان استان داریم و این حجم از خلاقیت، ابتکار و انگیزه لزوم توجه به این موضوع را دوچندان می کند و باید متناسب با این ظرفیت ها برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

 

گفتنی است در این بازدید سردار مهدی کبیری پور جانشین فرمانده و مهندس عباس کاویانی مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان قم  نیز حضور داشتند.

 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶:۰۰

شناسه خبر: 102475

مطالب مرتبط :
بازدید علمی دانشجویان دانشگاه های استان یزد از کارخانه شیشه اردکان

گزارش تصویری/

بازدید علمی دانشجویان دانشگاه های استان یزد از کارخانه شیشه اردکان

سلسله اردوهای راهیان پیشرفت به منظور آشنایی دانشحویان با ظرفیت مجموعه های صنعتی و تقویت روحیه خودباوری در آنان توسط بسیج دانشجویی برگزار شد.

تحقق شعار سال با یک اقدام جهادی مدیریت مزارع دانشگاه صنعتی اصفهان/ذرت‌‌ها تا ۳ متر قد کشید

یک استاد بسیجی و دانشیار گروه تولید و ژنتیک گیاهی اعلام کرد:

تحقق شعار سال با یک اقدام جهادی مدیریت مزارع دانشگاه صنعتی اصفهان/ذرت‌‌ها حدود ۳ متر قد کشید

دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان از تحقق شعار سال با یک اقدام جهادی در مدیریت مزارع دانشگاه صنعتی اصفهان با اجرای تناوب کشت جو علوفه‌ای- ذرت علوفه‌ای و نیز کاشت گندم در ۱۰۰ هکتار از اراضی بخش خصوصی میمه با بازدهی قابل توجه خبرداد.

بازدید فرمانده سپاه قم از دستاورد ها

گزارش تصویری

رونمایی از دستاوردهای بسیج علمی استان قم

نمایشگاه رونمایی از دستاوردهای بسیج علمی پژوهشی استان قم با حضور فرمانده سپاه امام علی ابن ابی طالب (ع) قم برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب